Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rehber Rüyalar

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rehber Rüyalar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Rehber rüyaların bildiğimiz rüya türlerinden farkı nedir? Bu fark rüyaların kendisinden kaynaklanmıyor. Rüyaların tümünün aslında yol gösterici işaretler olduğuna inanmamdan kaynaklanıyor. Bizim tekamülümüz için bilinçaltımızın ve evrensel bilincin bize ulaştırmaya çalıştığı işaretler rüyalarımız. Bu konularda nereden bilgi alabiliriz? Bu konuda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rehber Rüyalar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2010, 10:35 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı
 
RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2010
Mesajlar: 996
Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Rehber Rüyalar


Rehber rüyaların bildiğimiz rüya türlerinden farkı nedir?
Bu fark rüyaların kendisinden kaynaklanmıyor. Rüyaların tümünün aslında yol gösterici işaretler olduğuna inanmamdan kaynaklanıyor. Bizim tekamülümüz için bilinçaltımızın ve evrensel bilincin bize ulaştırmaya çalıştığı işaretler rüyalarımız.

Bu konularda nereden bilgi alabiliriz?
Bu konuda bir üniversite yok tabii ki. Ancak sezgileri açık insanlar kendi rüyalarına derinden ilgi duyuyorlar. Ben de bunlardan biriyim. Daha da ötesi rüyaların dili ile ilgili giderek gelişen bir yeteneğe sahip olduğumu fark ettim. Buna rüyayı yorumlamak değil de rüyanın içine girip onu okumak diyebiliriz belki de. Bazen rüyayı yorumlarken rüyayı görenin anlatmayı unuttuğu detayları ona hatırlattığım oluyor mesela. Bu durumda hem ben hem de o kişi şaşırıyoruz.

Rüya yorumlamak öğrenilebilir bir şey değil mi yani?
Tabii ki sezgiler de öğrenilebilir yeteneklerdir. Ben hiçbir şeyin hak edilmeden elde edilmeyeceğine inanıyorum. Bu konu da bir eğitim ve süreç işidir. Ben de bu konuda eğitimler yapıyorum zaten. Semboller ve onların nasıl yorumlanacağıyla ilgili bir model var tabii ki.

Yani şu rüya kitaplarındaki klasik semboller işe yarıyor yani?
Rüyalar tamamen kişiye özeldir. Tıpkı parmak izi gibi. Ben rüyamda at gördüğümde farklı bir yorum yapılır, siz gördüğünüzde farklı. Hatta rüya bir bütündür. Gördüğünüz diğer şeylerle birlikte bir anlam ifade eder. Hatta gördüğünüz diğer rüyalarla birlikte düşünülerek yorumlanmalıdır.

Peki ya kabuslar?
Her rüya anlamlıdır ve bize yol gösterir. Kabus dediğiniz rüyalara dönüp incelediğinizde onların da çok faydalı mesajlar taşıdığını görürüsünüz. Genç bir adam rüyasında sürekli bir köpeğin onu rahatsız ettiğini görüyordu. Köpek ona saldırıyor, o da panik içinde kaçıyordu. Tam bir kabustu onun için. Giderek rüyalarındaki köpek daha da irileşmeye başlamıştı. Ona köpekten kaçmamasını söyledim. Dönüp köpeğe ne istediğini sormasını tavsiye ettim. Bir sonraki rüyada köpek babası oluvermişti. Daha sonra bu genç adamın uzun süre babasıyla küs olduğunu ve ailesinden ayrı yaşadığını öğrendim. Bu rüyadan sonra o başka bir şehirde yaşayan babasını görmeye gitmiş ve onunla barışmıştı. Böylece kabus, bir rehber rüyaya dönüşmüştü.
Kendi duygularımıza ne kadar yabancılaşırsak rüyamız o kadar ürkütücü olur. Tıpkı uyanık yaşamda olduğu gibi. Kendimize ne kadar yabancılaşırsak hayatımız sorunlarla dolar. Bilinçaltı süreçlerimizden koptuğumuz oranda sorunlar içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Yani rüyalar bize yapmamız gereken şeyleri mi söylüyorlar?
Bir anlamda bizim kör noktamızı çok sanatlı bir biçimde bize gösteririler. Bir ressam rüyasını anlatmıştı bana. "Yedi katlı bir binayı aynı anda görüyorum. Orada kendimi oradan oraya koşturarak çalışırken görüyorum. Her kattaki ben ayrı bir proje peşinde. Ve bir adam elinde kamçı onları çalıştırıyor. Tabii ki o kamçılı adam da benim" Ona aynı anda bir çok işe kalkıştığını fakat bunları yaparken sürekli kendini insafsızca eleştirdiğini söyledim. Bu yüzden de o kadar çeşitli işlere kalkıştığı, çok da başarılı olduğu halde maddi ve manevi olarak istediği noktaya gelememiş olduğunu söyledim. Gerçekten bu onun bütün hayatı boyunca yaşadığı bir kısır döngüydü ve büyük bir ihtimalle kafasının içinde onu sürekli eleştiren bir ebeveynin sesine göre davranıyordu. Kamçılı adam bu tarafıydı onun.

alıntı

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2012, 07:32 PM   #2 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,052
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rehber Rüyalar

Kişisel gelişim yolculuğunun en önemli basamaklarından biri olan “Rehber Rüyalar” size yüksek benliğinizin seçimlerini hatırlatan en önemli araç.

Geldiği boyut nedeniyle çok önem taşıyan bu rüyaların -Bilinçaltı Rüyalarından- farkı size “neden” değil “ne “ ve “nasıl” sorularını sordurarak, hayat amacınıza katkı sağlamalarıdır. Yüksek benliğinizle ve onun da ötesinde tüm evrenle işbirliği kurmanızı, yaratıcılığınızı geliştirmenizden, kısır döngülerinizi kırmaya, özgüveninizi artırmaya pek çok konuda yükselmenizi ve kendinizi doğru bir şeklide ifade etmenizi vesile olur.


Doğru yorumlandığında uyanık yaşamınızda pek çok mucizeyle karşılaşırsınız.


Uyanık yaşamla işbirliği içinde olan “Rehber Rüyalar” Altın Çağ’ın yeni bilgisidir. Ve sizi Kristal İnsan olma yönünde kişisel gelişiminizi destekleyen, Yol’unuza ışık tutan bilgidir.


Eğer gördüğünüz rüyaların farklı olduğunu düşünüyorsanız ve onlar sizde merak yaratıyorsa büyük bir ihtimalle gördüğünüz rehber rüyadır. Onda ki mesajı çözümleyene kadar da görmeye devam edersiniz. Bir süre sonra rüyalarınızda ustalaşmaya başladığınızda bu ustalığın uyanık yaşama yansıdığını gördüğünüzde şaşıracaksınız;

Tekamülün çok hızlı olduğu bu yıllarda rehber rüyaların görülmesi arttı. Çünkü yüksek benliğimizin bizim korkularımız, sınırlarımız, yanlış inançlarımızla zaman kaybetmeye hiç vakti yok! Bir an önce , kendini doğru bir şekilde ifade etmenin yollarını arıyor ve rüyalar aracılığıyla size ayna tutuyor.


Farkındalık düzeyimizi yükseltmemizi ve Kristal İnsan olma yolunda hız kazanmamızı amaçlıyor. Daha da ötesi var...sadece bu yaşamla sınırlı olmayan ruhumuzu daha yüksek bir plana hazırlamak...


Altın çağ’ın yeni bilgisi: REHBER RÜYALAR size bilineni hatırlatıyor.

GERÇEK SEÇİMLERİNİZİ ...
Işık ELÇİ
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2012, 07:35 PM   #3 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,052
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Rehber RüyalarRehber Rüyalar

İyi bir rüya ustası olmanın ilk adımı, rüyaları hatırlamaktır. Neden bazılarımız her gece en az 5-6 rüya gördüğümüz halde, uyandığımızda hiç birini hatırlamayız?


Seminerlerimde en çok üzerinde durulan konudur;
“Ben hiç rüya görmüyorum”
“Hayır, görüyorsunuz ama hatırlamamayı seçiyorsunuz” dediğimde şaşırıyorlar. Bunun kendi seçimleri olmadığı düşünüyorlar. Biraz konuştuğumda çoğunluğun (rüyayı hatırlamayanların) daha önce yaşadığı bir deneyim çıkıyor karşıma. Kimisi yıllar önce gördüğü bir rüyadan sonra uyanık yaşamında olan olumsuz olaylar nedeniyle artık rüya hatırlamayı istemiyor. Böylece sorumluluk almak zorunda da kalmıyor. Kimisi de, gördüğü rüyanın yanlış yorumlanması nedeni ile bilinçaltına ekilen o olumsuz yorumları hayatına çekiyor ve bu durum rüyalara olan güvenini sarsıyor. Rüyaların sadece bilinçaltı kaynaklı olduğunun söylenmesi insanların rüyalarını hatırlamasına, paylaşmasına ve üzerinde düşünmesine engel oluyor. Bunların dışında, çok yorgun yatağa uzandıysak, rüyalarımızı hatırlamak konusunda gereken kararlılığa sahip değilsek, zihnimiz her gün ya da o gün geçenlerin peşinde ise sabah uyandığımızda rüyamızı hatırlamayı bırakın, dinlenmiş bir bedende bile uyanmak mucize olur.


Farkındalık Çalışması


Gün içinde nerede olursanız olun, bir an durun. Beş on dakika neler hissettiğinizin, neler düşündüğünüzün neler duyduğunuzun farkında olun. Bedeninizin, zihninizin, ruhunuzun sesini duymaya çalışın. Etrafınıza bakın, çevrenizdeki nesnelerin ayrıntılarına, insanlara, onların tepkilerine, yüzlerindeki değişimlere. Her şeyin farkında olun.
Sonra gözlerinizi kapatıp bu sahneleri zihninizden tekrar geçirin. Renkleri, kokuları, hisleri, yüzleri, tatları, sesleri…tam olarak ne kadarını hatırlayabiliyorsunuz gözden geçirin. Sonra çalışmayı bitirin.
“Rüyalarımın Bilgeliğine Güveniyorum…”

Işık Elçi__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2012, 07:37 PM   #4 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,052
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart İYİ BİR RÜYA HATIRLAYICISI OLMAK İÇİN;

İYİ BİR RÜYA HATIRLAYICISI OLMAK İÇİN;
 • Rüyalarla ilgili inançlarınızı değiştirin.
 • Rüyalarınıza güvenin.
 • Rüyaların içinizdeki kaynaktan, bilen tarafınızdan geldiğini bilin.
 • Her rüyanıza değer verin. Teşekkür edin.
 • Rüyalarla ilgili olumsuz cümleler kullanmayın. “rüyalarımı hatırlamıyorum” “çok kötü bir rüyaydı” gibi.
 • Rüya günlüğünüzü başucunuzdan ayırmayın.
 • Gün içinde en az 20-25 kere aklınıza geldikçe “rüyalarımı hatırlıyorum” deyin.
 • Uyku öncesi dinlenmiş bir beden, zihin ve ruh ile yatağa uzanın. Bunun için uyku öncesi motivasyon çalışmalarını yapın.
 • Dua edin, meditasyon yapın, ılık bir duş alın ve nefes tekniğini uygulayın.
 • Rüya çemberi ve Farkındalık çalışmasını yapın.
 • Uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan önce rüyanızı zihninizde canlandırın.
 • Yatağınıza uzandığınızda sadece 3.gözünüze (iki kaşın arası) odaklanarak güzel ve olumlu şeyler düşünün.
 • Hayatınızda neşeye ve sevince yer açın. Mutlaka işin dışında kendinize vakit ayırın.
 • Rüyalarınıza inanın.
 • Hatırlama olumlamasını yatmadan hemen önce okuyun.
Hatırlama olumlaması her sabah kalktığınızda ve her akşam yatmadan önce okumanızı öneriyorum. Bilinçaltındaki eski rüya hatırlamayla ilgili arşivlerin değişmesi için bu çok önemli.

Işık Elçi
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2012, 07:40 PM   #5 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,052
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Rüya Hatırlama Olumlaması

Rüya Hatırlama Olumlaması

Her gece yatağıma uzandığımda, tüm bedenim ayaklarımdan başlayarak gevşediğini hissederim. Hatırlarım, açık ve berrak bir biçimde. Huzur içinde yatağıma uzanır, uykudaki yaşamın bana sunacağı armağanları almak için hazırlanırım. Bilinçaltımın ve ruhumun iş birliğinde tüm gücün benim elimde olduğunun bilincinde olarak gözlerimi kapatır, kendimi berrak, akıcı, net rüyalarıma bırakırım. Hatırlıyorum, açık ve berrak bir biçimde. Rüyanın içinde, gördüğüm rüyanın farkında olduğumu bilir ve sabah uyandığımda aldığım armağanları hatırlar, uyanık yaşamıma aydınlık adımlarla ilerlerim. Uyanık bir sakinlik içindeyim. Hatırlıyorum, gördüğüm sembollerin anlamlarını ve o sıradaki duygularımı. Tüm sesleri, kokuları,renkleri, sayıları ve anlamlarını hatırlıyorum. Hayatımı açık bir zihinle planlayabiliyorum. Sezgilerim ve ilhamlarım bana yol gösteriyor. Her sabah uyandığımda, başucunda duran defterime rüyalarımı yazarım. Uykunun ve uyanık yaşamın işbirliği içinde keyifle yol alırım. Bütün bir gece uykunun keyfini çıkarırım. Rüyalarım içsel dünyamın bir tiyatrosudur. Sabah uyandığımda kendimi dinlenmiş ve zinde hissederim.


Işık ELÇİ
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2014, 01:05 PM   #6 (permalink)
Super Moderator
 
Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 2,480
Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Rehber Rüyalar

Rehber Rüyalar kitabını bende okudum ve uzun süre başucu kitabım olarak kaldı. Gerçi daha öncesinde de rüya tabirlerine ilgim vardı ama bu sayede daha bilimsel ve daha bilinçli bir şekilde rüya yorumlamayı öğrendim.
Şimdi sizlere önerim gerçekten ilginizi çeken ve merak ettiğiniz rüyalarınızı buradan yazabilirsiniz. Birlikte yorumlarız. Yalnız şu var ki bilgisi olmayan arkadaşlar rüyaları yorumlamamalılar. İşte bunu başarmak zor. Kimin olduğunu bilmediğim bir söz var. ' Rüya tıpkı bir kuş gibidir. Ancak anlatıldığında konar.' Dolayısı ile bilmeyen kişilerin rüyayı yormaması çok önemlidir
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
rehber rüya, rüya, rüya farkındalığı, rüya hatırlayıcısı, rüya olumlaması

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Rehber Rüyalar

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rehber Rüyalar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Rehber rüyaların bildiğimiz rüya türlerinden farkı nedir? Bu fark rüyaların kendisinden kaynaklanmıyor. Rüyaların tümünün aslında yol gösterici işaretler olduğuna inanmamdan kaynaklanıyor. Bizim tekamülümüz için bilinçaltımızın ve evrensel bilincin bize ulaştırmaya çalıştığı işaretler rüyalarımız. Bu konularda nereden bilgi alabiliriz? Bu konuda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:39 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.