Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/)
-   -   Telkin tavsiyeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/626294-telkin-tavsiyeleri.html)

ruzgart 04-02-2018 07:58 PM

Telkin tavsiyeleri

Arkadaşlar merhabalar , Öncelikle belirtmem gerekir ki; bu başlık tavsiye niteliğinde bir başlıktır. Eğer forum yöneticileri faydasız bulurlarsa başlığı çöp kutusuna taşırlarsa sevinirim. Ben diyorum ki bir başlık altında telkin tavsiyelerimizi birbirimizle paylaşalım.
Örneğin, benim en büyük sorunum gelecek ile ilgili endişelerim ve geçmişte yaşadığım kötü tecrübeler benim anı yaşamama engel oluyorlar. Olur olmaz geçmişi ve geleceği düşünüyorum . Anı yaşayamıyorum ağız tadıyla . Bedenen orda ama ruhen değilim bir hayalet gibi yani o ana konsantre olamıyorum. Şimdi ben anı yaşamak için hangi telkinleri satın alabilirim tavsiyesi olan var mı ?

ruzgart 06-02-2018 06:58 PM

Cevap: Telkin tavsiyeleri

Bu konuda hiçbir fikri olan yok mu ?

lolason 09-02-2018 08:44 PM

başarıyı çek ve yeni geçmiş oluşurucu telkinlerini tavsiye ederim

ruzgart 11-02-2018 11:27 PM

Alıntı:

lolason Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861330)
başarıyı çek ve yeni geçmiş oluşurucu telkinlerini tavsiye ederim

Teşekkür ederim , yeni geçmiş oluşturucu evet galiba aradığım telkin bu olabilir. Hemen alacağım telkinler listesine ekliyorum. Siz öğrenmeyle ilgili telkinlerin faydasını gördüm yazmışsınız. Hangi telkinleri aldınız ben se sınava hazırlanıyorum motivasyonum düşük dikkatim dağılıyor. Ve bu sınav benim için çok önemli iyi bir liste yapmam gerekli. Yardımcı olur musunuz?

lolason 12-02-2018 10:48 PM

Konsantrasyonu Arttır
Harika Bir Hafıza
Matematik Becerisi
Tam Öğrenmek
Başarıyı Çek

Bu telkinleri denedim faide gördüm tavsiye ederim fakat mucize beklememek lazım.
Kullanmadığım telkinler hakkında yorum yapmayacağım fakat ıqnuzu arttırın telkini denemek istiyorum.
Aklına takılan sualleri telefon numarasını arayıp sorabilirsin site ölü vaziyette.

ruzgart 13-02-2018 11:53 AM

Alıntı:

lolason Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861334)
Konsantrasyonu Arttır
Harika Bir Hafıza
Matematik Becerisi
Tam Öğrenmek
Başarıyı Çek

Bu telkinleri denedim faide gördüm tavsiye ederim fakat mucize beklememek lazım.
Kullanmadığım telkinler hakkında yorum yapmayacağım fakat ıqnuzu arttırın telkini denemek istiyorum.
Aklına takılan sualleri telefon numarasını arayıp sorabilirsin site ölü vaziyette.

Çok çok teşekkür ederim . Ben de bir liste yaptım kendime listeye bu telkinleri de beklemiştim. Sadece konsantrasyon arttır yoktu onu da ekliyorum şimdi yarın alıcam telkinleri hadi hayırlısı. İlginiz için teşekkürler. Forum eskiden böyle değildi. Sanki kapanmış terkedilmiş vaziyette.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:58 AM.