Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Radyomuz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/radyomuz/)
-   -   Ritomtrans Radyosu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/radyomuz/29-ritomtrans-radyosu.html)

hayatimdegisti 04-10-2006 09:56 PM

Ritomtrans Radyosu

İlerki tarihlerde forumda dinleyebileceğiniz bir radyo açabiliriz.Ritmotrans Radyo Olabilir İsmi.Şu an için erken olduğunu düşünüyorum.Ancak gelecekde olabilir.Ne dersiniz arkadaşlar böyle bir radyo nasıl olur? wave danssmiley

dost78 06-10-2006 08:28 AM

Ynt: Ritomtrans Radyosu

Böyle bir radyonun açılması gerçekten çok iyi olur

murat 06-10-2006 11:45 PM

Radyo gerçekten güzel bir fikir.İçeriğinde neler olacağını merak ettim dusun Atakan bey fotoğrafınız çok güzel düşündüğümden daha yakışıklı ve karizmatiksiniz.  tatilsmiley Ama ben sizi sporu seven enerjik biri olarak tanıdığım için bu resim biraz fazla resmi olmuş yauuu. drive45  789569 Daha enerjik,sportif ve pozitif fotolarınızı bizlerden esirgememeniz dileğimle. Hoşçakalın  smil56 wave

hayatimdegisti 07-10-2006 10:58 AM

Ritmotrans radyosunda neler mi olacak?Bakalım artık o zamana kadar bir şeyler düşünüz
ürüz.
Telkinli mp3 ler çalınabilir.Günün belli saatlerinde Dj lik yapabilirim. music45 u859 Belk sende bir program yapmak istersin senin içinde deneyim olur wave.

Resim konusuna gelince.Aslında bende daha rahat olunması gerektiği konusuna katılılyorum.
Yurtdışındaki benzer sitelerde sportif olmayı tercih edenlerde var.
Ancak böyle bir site bizler için yeni.Bir çok kişi şüphe ile yaklaşabiliyor.Bu nedenle resmi bir fotograf olmasini tercih ettim.
Güzel yorumların için teşekkür ederim... actionsmile

hayatimdegisti 12-10-2006 10:09 AM

Radyomuz Test Yayınına Başladı

Rayomuz yayına başlamıştır.Zaman zaman canlı yayın yapabilirim.Şu an için normal müzik yayını yapacağız.Zaman zaman canlı yayınlar olacaktır.Portal sayfalarında yayın devam etmektedir. music45

murat 12-10-2006 11:30 PM

Radyomuz hayırlı olsun.Çok çabuk açıldı  art56art56.Benim kulaklar artık isyanlarda Atakan bey kizgin1 .Portala bir girdim klasik müzik çalıyor Atakan bey.Mp3lerde insan sesine hasret kaldık.Artık kendi kendime acıların çocuğuyum ya da gelin olmuş gidiyorsun şarkılarını söylemeye başladım  789569 yeter yauuu 789569.Akşama kadar çalışıyorum vaktim olmuyor bu yüzden müzik dinleyemiyorum.Akşamdan sabaha kadar da telkin dinliyorum.Şöyle azıcık bir pop müzik Türk sanat müziği falan koysanızda şöyle bir wave kendimize gelsek.

murat 12-10-2006 11:40 PM

Üstteki yazıyı yazdım ama jeton şimdi düştü.Bu portal sıradan bir portal ve forum değil değilmi.Burası güzel paylaşımların olduğu kişisel gelişim ve ritmotrans üzerine hazırlanmış ciddi ve kaliteli bir yer.Diğerleri gibi değil.Müzik dinlemek istiyorsak gidelim radyo dinleyelim değil mi?Az önce kulaklarımın galeyanına geldim özür dilerim utananadam

hayatimdegisti 13-10-2006 12:01 AM

Murat 'cim neden olmasın ki...Senin için Çakkıdıyı çalacağım...Ama pek bir arşivim yok.Maulm bilgisayar göçünce...
Chat bölümünden isteklerinizi bilidrebilirsiniz.
Ayrıca elimde Can Dündar Sesli Kitapları var..
Sonra ingilizce sözlük var.Çeşitli sesli kişisel gelişim kitapları var ancak ingilizce içerikli..
Ben ŞU Radyo olayini iyicebir çözeyimde.Arada sana devrederim.Akşamları arşivinden şöyle neşeli bir şeyler çalarsın:))) khkh56 u859 f678h s456 skan67

murat 13-10-2006 01:01 AM

E Allah razı olsun Atakan bey T.sanat müziği makamınıda güzel seçmişsiniz yrl78 Birde yol yakınken portalın selameti açısından radyoyu bana devretmeyi falan düşünmekten vazgeçin.Portal için pek hayırlı olmayabilir.Hem bende rezil olurum utann daha kırk fırın ekmek yemem lazım benim.Bunlar sizin gibi büyük adamların yapabileceği şeyler oho ooo o benim neyime radyo,DJlik falan.Koltuğuma rahat rahat oturup kahvesmiley mi yudumlarken sizin seçtiğiniz şarkıları güzel hikayeleri falan dinlersem bana yeterde artar bile f678h smileydance s456 cilgin897 wave smil56

hayatimdegisti 13-10-2006 01:12 AM

Çakkıdı yokmuş onun yerine halay çalıyorum... wave smileydance

Aman Murat ne büyük adamlığı..Bence iyi yaparsin ama neyse..İstedğin zaman söyle..
Hadi tey tey hpm1 uy897 blook

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:57 PM.