Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/)
-   -   psişik olmak istiyorum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/psisik-yetenekler/614537-psisik-olmak-istiyorum.html)

kuzusu 10-08-2010 05:21 PM

psişik olmak istiyorum

arkadaslar bana yardım edin nasıl psişik olabilirim ne yapmalıyım nerden baslıyım biri bana yardımcı olsun nolur cok istiyorum özellikle yanımdakilerin düsüncelerini okumayı cok istyrm cok bencil düsünüyo olabilirim ama merak işte yardımlarınızı bekliyorum ayrıca psişiklik bana daha ne kazandırabilir merak ediyorum ögrenmek istiyorum

bycomedy 10-08-2010 05:25 PM

Cevap: psişik olmak istiyorum

www.parapsiklojik.org u ziyaret edebilirisiniz.oldukça kapsamlı bilgiler var mutlaka faydası dokunur.

kuzusu 10-08-2010 05:47 PM

teskkrler bycomedy kesinlikle incelicem hatta basladm sayılır ama yinede biri bana burdan bire bir koçluk ederse sevinirim

bycomedy 10-08-2010 05:54 PM

önceden o site daha güzeldi burası gibiydi herkes faaldi devamlı bilgi alışverişinde bulur bazen bizzat denerdik..daha sonra kapandı uzun bir süre açılmadı açılıncada eski tadını vermedi

merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin ama o siteyi gözden geçir önce actionsmile

kuzusu 10-08-2010 06:10 PM

Alıntı:

bycomedy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761470)
önceden o site daha güzeldi burası gibiydi herkes faaldi devamlı bilgi alışverişinde bulur bazen bizzat denerdik..daha sonra kapandı uzun bir süre açılmadı açılıncada eski tadını vermedi

merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin ama o siteyi gözden geçir önce actionsmile

siteye girdim gercekten tam benlik bu tür konulara bayılıyorum zaten bu siteyde yeni üye sayılırım ama bagımlı oldum resmen belki ona da üye olurum bu arada sen psişikmisin eger psişiksen nasıl ne yaparak basladn yazarmısın buarada ilgilendgn icin tesskrsapkal89

bycomedy 10-08-2010 06:13 PM

buraya mı yazayım ? ^-^

kuzusu 10-08-2010 06:46 PM

evet buraya ne olduki olmazmı

matri 10-08-2010 06:54 PM

?????????????

bycomedy 10-08-2010 06:58 PM

olur olur :)

öyle keşfetmiştim aniden daha sonra psişik güçleri araştırdım öğrendim hepsini ve telekinezi yapmayı çok istedim(düşünce gücüyle cisimleri hareket ettirme)

başlamak için belli yöntemler var zaten ben iğne-kağıt yöntemiyle başladım ilk çalışmamdan itibaren belirtileri gösterdi işe yaradı hareket ettirebildim 2-3 ay iğne-kağıt ile çalıştım

daha sonra pipetle denemeye başladım ondada aynı sonucu aldım bir o kadar onunlada denedim,psişik olarak açılmaya başlamıştım o zaman yavaş yavaş

birinde başlayıp ilerlediğim için daha sonra diğer psişik güçler de su yüzüne çıkmaya başladı yavaş yavaş onlardada biraz deneyimim oldu

sınıfta otururken birinin geleceğini hissettim bi kız gelcek dedim 5 saniye sonra birinin ablası girdi sınıfa sordu kardeşini

yemek yerken kapının açıldığını gördüm dikkatli bakınca kapalı oldugunu farkettim ama resmen açılmıştı kapı,ondada 3-5 saniye sonra biri geldi

birileriyle konuşurken başta istemeden daha sonra bilinçi olarak düşüncelerini okursun,lafı ağızlarından alırsın sürekli ::)

bende böyleydim ilerliyordum daha sonra kaşık bükmeye geçtim 2-3 hafta denedikten sonra başarılı olamadım daha sonra araya başka şeyler girdi devamını getiremedim güçlerimde azaldı yavaş yavaş ve kayboldu ama tekrar çalışmaya başlarsam eskisinden daha iyi olabilirim

benim sana tavsiyem benim yaptığımı yapma ara verme yarıda bırakma sonuna kadar devam et yaptıklarına kendin bile şaşarsın ::)
iğne-kağıt yöntemini araştır bugün hemen başla

Sevgilerle..

bycomedy 10-08-2010 06:59 PM

bir yerden başlaman lazım psişik olman için ben sana en pratiğini ve kolayını söyledim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:02 AM.