Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

Durugözü Testi

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler Durugözü Testi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gözler kapalıyken istenen bir imajın gözönünde canlandırılması durugörü yeteneğinin temelidir.Öncelikle böyle bir yeteneğinizin kısmen de olsa sizde işler durumda olup olmadığını kontrol edin: Gözlerinizi kapatın...10-15 saniye bekleyin...Ve gözünüzün önünden geçen imajlar olup olmadığına dikkat edin...İmajlar kendiliğinden gelip geçiyorlar mı?İstediğiniz hgerhangi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

Durugözü Testi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-01-2010, 03:45 PM   #1 (permalink)
Teğmen

moRgana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
moRgana is an unknown quantity at this point
Post Durugözü Testi

Gözler kapalıyken istenen bir imajın gözönünde canlandırılması durugörü yeteneğinin temelidir.Öncelikle böyle bir yeteneğinizin kısmen de olsa sizde işler durumda olup olmadığını kontrol edin:

Gözlerinizi kapatın...10-15 saniye bekleyin...Ve gözünüzün önünden geçen imajlar olup olmadığına dikkat edin...İmajlar kendiliğinden gelip geçiyorlar mı?İstediğiniz hgerhangi bir imajı zihin ekranınızda canlandırabiliyor musunuz?Yoksa hiçbir şey gözünüzün önünden geçmiyor ve her yer simsiyah mı gözüküyor?

Gözleriniz kapalıyken her taraf simsiyah görünüyorsa durugörü yeteneğinizin tamamen işlemez durumda olduğunu söyleyebilkiriz.Bir takım renkler hatta imajlar gelip geçiyorsa durugörü yeteneğiniz size göz kırpıyor demektir.Eğer istediğiniz imajları kolaylıkla zihin ekranınızda canlandırarak onu adeta televizyon izlermişcesine canlı olarak görebiliyorsanız durugörü yeteneğinizin su üstüne çıkmaya başladığını söyleyebiliriz(basit durugörü)

Gözlerinizi kapattığınızda bir takım yerler,insanlar ve olaylar görüyorsanız bunların herhangi bir anlam taşıyıp taşımadığını kontrol ediniz.Örneğin;gözlerinizi kapattığınızda bir arkadaşınızı ders çalışırken gördüyseniz,hemen onu arayarak gerçekten de o anda ders çalışıp çalışmadığını öğrenin.Ayrıntılara dikkat edin.O anda ders çalışmıyorsa daha önce çalışmış olabilir.Eğer böyle bir durum varsa arkadaşınızı ders çalışırken gördüğünüz ayrıntıların gerçek olup olmadığını araştırın.Ders çalıştığı masanın rengi,masasının üzerindeki eşyalar,odanın şekli vs...
Belki bir kaç dakika sonra ders çalışmayı planlıyor da olabilir....

Bütün bu ayrıntılar sizdeki durugörü yeteneğinizin durumu hakkında bir bilgi verir.Tabii tek bir denemeyle karar vermeyin.Belki başka bir zamanda daha farklı görüntüler de alabilirsiniz.Böylelikle basit durugörü mü,mekan içinde durugörü mü,yoksa zaman içinde durugörü yeteneğine mi sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Bu yazı Ergun Candan'ın "ruhsal güçleri geliştirme teknikleri" kitabından alıntıdır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

moRgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 10:26 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Durugözü Testi

benim gözüm den imajeler geçiyo ama daha önce yaptığım şeyler geçiyo:s
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2010, 04:59 PM   #3 (permalink)
Teğmen

77 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim gözüm den imajeler geçiyo ama daha önce yaptığım şeyler geçiyo:s

o zaman yeteneğiniz var demektir.. Geliştirin derimm ..

Sevgilerle..
Alt 21-01-2010, 07:14 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Zıtkarnasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
10 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zıtkarnasyon is an unknown quantity at this point

Piyasada psişik güçlerle ilgili okuduğum en iyi kitaplar Sınır ötesi yayınlarından çıkmıştır.Ergun Candan'ın Ruhsal güçleri geliştirme teknikleri de iyi bir örnek.Konuyla ilgilenenlerin kitabı incelemelerini tavsiye ederim.
Zıtkarnasyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 12:01 AM   #5 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point

olmuyor kapkaranlık.
Alt 02-04-2010, 08:46 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
doremifasolasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olmuyor kapkaranlık.

çok çalışmayla bunu yapabilirsiniz
-William Shakespeare-

Alt 28-07-2010, 05:45 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
62 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
talha002 is an unknown quantity at this point

ya enim duru görü zelliğim mütiş bir noktaya çıkmışıtı sonra hiç onun uğraşmaya uğraşmaya baya kötü oldu şimdi sadece renkler görebiliyorum yapabilceğim bişey varmı?
talha002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2010, 06:34 AM   #8 (permalink)

Malicedourden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
11 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Malicedourden is an unknown quantity at this point

Merhaba, uzun zamandır sitedeki yazıları okuyorum ve ciddi faydalarını gördüm. Bir başka başlıkta yaşadıklarımla ilgili yardım isteyeceğim zaten. Ama burada sormak istediğim başka bir şey var.
Herşeyden önce, bir süredir farkındalık yaşadığımı söylemek istiyorum. Çok acılı ve sancılı süreçlerden geçiyorum. İmajlarım kuvvetleniyor, hislerim kuvvetleniyor. Düşündüğüm veya gözümün önüne gelen her sahnenin gerçekliği teyid ediliyor.
Özellikle tepe çakramda son zamanlarda yoğun bir ısınma var. Bir süre çakra kapatmayı denedim ama olmadı. Belki de kapatmamam gerekiyor. Ama 1 ay kadar önce bu noktada hissettiklerim beni aşırı yormuştu ve sonuçta nedenlerini öğrendim. Artık kontrol etmeye uğraşmıyorum.

Bugün tuhaf bir şey oldu. İlk defa yaşadım. Kim olduğunu bildiğim birisinin beni düşündüğünü hissettim yine. Tepemde karıncalanma oldu. yoldaydım. Tamam dedim peki gel, ne istiyorsun? Gözlerimi kapattım. İlk defa yapıyorum bunu. Gözümün önünde bir sahne belirdi. Tonozlu bir mekan. Açık renk duvarları var, önce tonoz dikkatimi çekti. Koyu renk tuğlalarla şerit oluşturulmuştu. Altında masalar vardı. Mekan oldukça geniş. Salona çok hakim değilim, sanki masa boyu yüksekliğinden görüyorum heryeri. İnsanların gövdelerinden altını göremiyorum. Daha sonra sahne karardı. Bir insan yüzü belirdi. Kadın yüzü gibi. Hani (çok özür dilerim) birisiyle birlikte olurken yüz yüze bakarsınız ya aynı o mesafede kadın yüzüydü. Ama kadına bakan ben değildim bir başkasının gözünden bakıyordum. Sonra bu yüz erkek yüzüne döndü. Erkek yüzü olunca gözlerini açtı. Ayrıldığım erkek arkadaşım bu. Bu kez ona bakan bendim. Adımı duydum beynimin içinde.
Daha sonra bu sahne de gitti ve bir masada oturan bir kaç kişi görünür gibi oldu. Ama önce kare şeklinde içi karanlık bir şekil, sonra bu şekil bir rakı kadehine dönüştü, sonra görüntü netleşti ve yaklaştı. 2 kişinin karşılıklı oturduğunu, erkek arkadaşımın elinde rakı kadehi tuttuğunu (ciddi bir alkol problemi vardı, sorunlarından kaçmak için her daim anormal derecede içki alırdı, kendini bile kaybettiği zamanlar oldu) karşısındaki kişiye acıklı bir yüz ifadesiyle bir şeyler anlattığını gördüm. Sesleri duyamadım çünkü etraftan gürültü geliyordu. Varacağım yere gelmiştim. Tamam artık bu kadar yeterl, şimdi seninle uğraşamayacağım daha sonra gel dedim ve görüntüyü kapattım. Kapattıktan sonra karnımda kuvvetli bir sancı duydum. 1 gündür bu sancı var. 2. çakram gibi. Varolan sancı daha da kuvvetlendi ve burulmaya dönüştü. Melek Mikhail yardımı istedim. Koruma kalkanı yaptım ve Melek Mikhail' den bu bağı kesmesini isteyip imgeledim. Gerçekten rahatladım. Hemen hemen 2 aydır bu bölgemde anormal sıkıntılar hissediyorum. Neticede erkek arkadaşımın beni çok kereler aldattığını öğrendim. Bu görüntülerden sonra da bir başkasıyla beraber olduğunu hissettim yine. Çok zor ayrıldık biz aslında. Bu aldatmalardan sonra tekrar bir araya gelip konuşmaya çalıştık ama olmadı, içine girdiği zihin yapısı ve ruh hali çirkinleşmeye başladı. Çok net bir şekilde başkasıyla birlikte olduğu zaman bunu bana bir şekilde hissettiriyor gibi sanki. Aklına getiriyor gibi.

Biraz önce yukarıdaki testi yaptım. Gözümü kapattığım anda aynı salonu gördüm. bu kez daha netti. Bir restoranttı. Ama boştu. Masalarda kimse yoktu. Tonozlar bir kaç tane olmuştu. Sadece erkek arkadaşımı gördüm. Belden yukarısını. Onun önünden de birisi yürüyordu. Bu kez görüntüyü fazla uzatmadım ve buraya yazmaya başladım. Mekanın neresi olduğunu tam toparlayamıyorum. Daha önce birlikte gittiğimiz bir yer vardı. Oraya çok benziyor ama tam olarak orası değil. Aslında buranın İstanbul' da olduğunu da düşünmüyorum. Acı içinde olduğunu hissediyorum. Çok sık aralıklarla sürekli vücuduma elektriklenme hissiyatı geliyor. Bazen kalbim çok çok çok sıkışıyor. Bazen bacaklarımdan yukarıya elektrik çıkıyor, bazen bütün bedenimde hissediyorum, bazen sadece tepemden boynuma kadar iniyor, bazen sırtımdan kürek kemiklerime yayılıyor, bazen bütün bedenimde hissediyorum. Bunu anlayamıyorum. Ben o anda niyet ettiklerimi mi yollayıp hissediyorum yoksa o mu düşündükçe ben hissediyorum?
Malicedourden isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2010, 09:44 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about

Güzel ve faydalı bir paylaşım. Teşekkürler.
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2010, 09:51 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
talha002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya enim duru görü zelliğim mütiş bir noktaya çıkmışıtı sonra hiç onun uğraşmaya uğraşmaya baya kötü oldu şimdi sadece renkler görebiliyorum yapabilceğim bişey varmı?

Bu size kalmış bişey zaten yeteneğiniz varsa vardır onu tekrar çalışarak üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Eğer bunu yapmazsanız da tamamen yok olmaz ama körelir.

Geç kalmayın..
-William Shakespeare-

Bookmarks