Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Öss Destek

Uyarılar

meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ?

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Öss Destek meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben lise sonda meslek lisesi çocuk gelişimi bölümündeyim..ygs hazırlanıyorum .ama staj , meslek dersleri cok zaman alan ödevleri derken..ders çalısmaya cok fazla fırsat bulamıyorum kendimi çok zorluyorumm..moral olarak cökmüş durumdayım.ve de okul öncesi öğretmenliğinin puanı çok fazla artmıs durumda.nasıl çalışmalıyım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öss Destek telkin cd indir izle İstanbul Öss Destek nerededir kimdir Öss Destek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öss Destek hipnoz Öss Destek olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öss Destek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öss Destek kuantum düşünce kitap haberi

meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2010, 06:49 PM   #1 (permalink)
Teğmen

egesucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 69
39 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
egesucan is on a distinguished road
Standart meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ?

Ben lise sonda meslek lisesi çocuk gelişimi bölümündeyim..ygs hazırlanıyorum .ama staj , meslek dersleri cok zaman alan ödevleri derken..ders çalısmaya cok fazla fırsat bulamıyorum kendimi çok zorluyorumm..moral olarak cökmüş durumdayım.ve de okul öncesi öğretmenliğinin puanı çok fazla artmıs durumda.nasıl çalışmalıyım napmalıyım kazanmak için cok zor drumdayım ? meslek lisesine gittiğim için çok ama çok pişmanım şimdi :(

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

egesucan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 06:59 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough
Standart Cevap: meslek lisesinden üniversite kazanma şansım nedr ?

Niye ne güzel işte okul öncesi öğretmnliğini seçince ek puan alacaksın.Bir adım önde başlicaksın düz lisede okuyupta okul öncesi öğretmenliğini isteyenlerden.Hemde çok fazla tercih edilen bir bölüm o yüzden puanları yüksek.Ego güçlendirici+ kendine güven dinlersin bide.Sonra sınav sitresiyle ilgili bir telkinde vardı onuda eklersin listene.Başarılar.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2010, 04:34 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

harika bir bolumdesın .bende meslek lısesı mezunuyum ve gurur duyuyorum kendımle .en ii okuldu benım ıcın..okurken cok zorluk cektım staj dershane okul derken sadece mutsuzluk verdı ve hıç bırıne tam ıstedıgım gıbı konsantre olamdım ..neden cunku beynımde asla olmaz cok yorgunum ..off bu beyınle nasıl ders calısılır yorgunluktan oluorum derdım .akşam 5e kadar stajdaydım ..sonra dershaneye .eve zaten 9da geliodum ..hep agladım durdum ..sonuçmu ? kazanamdım ...ama hatam neydı bılıomusun hatam hep olumsuz dusundugumdendı ..oysa olurdu ben elımden gelenı yapsaydım keske .kazanamam kazanamam deerken kazanamadım ...sonra ertesı sene tekrar gıttım dershaneye :) ve meslek lısesı oldugum halde ımkansızı basardım ..ve suan unı ogrencısıyım ..tatlım ne olur sen benım hatamı yapma ! elınden gelenın fazlasını yap ..çalış bak goruceksınki olucak .(saglık meslek lısesı ögrencısıydım )

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2010, 05:53 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

bende bu sene üniversiteye hazırlanıyorum ticaret meslek lisesi mezunuyum. Bölümüm Muhasebe & Finansman Herkese Başarılar dilerim...
Alt 07-02-2011, 09:10 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Divinee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 230
42 Mesajinıza toplam 124 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Divinee is an unknown quantity at this point

Yelda k seni bulmak cok guzelmiş(: bende sağlık meslek lisesi ogrencisiyim ve cok telaslı ama bir o kadarda isteksizim dersane puanlarım berbat durumda .(( diğerlerinin bundan bi farkı yooook kendimi zorluyorum ders calısma cdsi siparis ettim (plan yapmaya basladım her ne kadar becermesemde) gelişmeleri bekliyorum çünkü hiçbirseyi basaramadığımı işe yaramadığımı düşünmeye bşladım
Divinee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2011, 03:40 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 50
43 Mesajinıza toplam 111 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
schizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura aboutschizophren84 has a spectacular aura about

meslek lisesi motor bölümü mezunuyum. sakaryada otomotiv ögretmenligi okudum, sakaryada okurken, bir sene almanyada ögrenci degisim programiyla makine mühendisligi okudum. teknik egitim fakültesinnde okudugum icin, bu fakülte avrupanin hic bir ülkesinde ve üniversitesinde yok, ama 10 ay ugrastim ve sonudna bir yer bulup almanyaya geldim. sakaryad mezun oldum, simdi baska mühendislerin yapmak istedigi okumak istedigi yerdeyim. metalurji ve malzme mühendisligi okuyorum. ben lisedeyken degil üniversite okumak, yurt disinda master yapicaksind deseler, benimle alay ediyorsun derdim heralde. ama simdi bakin burdayim. yaptigim seye inandim, olacagina inandim, sakaryada dolasirken kendimi yurtdisinda dolasiyormus hayal ettim kimi zaman.

bir gün geldi, belcikaya gidecegim haberini aldim, sonra okul bir yanlislik yapmis ve yanlislikla bizide listenin icine almis, düsünün, ben okulu kazandim. islemler basliycam, mutluyum, herkese haberini verdim, derken böyle bir haberle mahvoldum. ama yilmadim kesinlikle. ve simdi bakin burdayim. bende meslek lisesi mezunuyum. hic korkmayin, endise etmeyin, kazanacaksiniz. en azindan bakin ben neler neler yapabildim. sadece ugrasmak ve caba sarfetmek. bir seyi gönülden istemek nedir bilmezdim, ama artik biliyorum, cünkü gönülden istedigim icin olumsuzluklar yildirmiyor. arkadaslar, karsiniza olumsuzluklar cikacak, bende dersanedeyken 12 tane sinif vardi ben ancak sekizinci sinifta olabildim, benimde sinav sonuclarim iyi degilki. sinav sonuclariniz kötü diye neden moralinizi bozuyorsunuzki. ben dersanedeyken rehberlik bölümündeki ögretmenle plan yapmak icin yanina gittigimde, sonuclarin cok kötü, bu sekilde gidersen basaramazsin, gibilerinden laflar etti. hevesim kirildi ama bir daha o adamin yanina gitmedim. olumsuzluklar hep cikacak karsiniza, bu doganin bir kanunu, ama onu nasil anlamlandiracaginiz sizin elinizde, dogru bir sekilde anlamlandirinki sizin hevesinizi kirmasin. her olumsuzluk kapanan bir kapi degildir. isteginize sizi yönlendirilmesi icin kapanmistir. yeterki icinizde kuvvetli ve sizin yarariniza olacak bir istek olsun.

ayrica plan yapmakla ve yaptiginiz planlarin olmadigina üzülmekle vakit kaybetmeyin. saaat sekizde matematik calisicam diye kural koymak, o dersin o saate yapilmadigi zaman sizin hevesinizi kirar. ama günde mesela, sabah aksam yada baska bir saat farketmez, ama kesinlikle ve kesinlikle 2 saat matematik calisicam dersiniz, en azindan o gün kesinlikle matematik calisirsiniz hemde calismaktan zevk duyarsiniz hemde en verimli oldugunuz saati ve bunun gibi daha cok seyi görürsünüz. ayrica bu sekilde ders calisarak ders calisma temponuzuda arttirabilirsiniz. bu sadece benim görüsüm. yillarin plancisi olarak bunu diyorum size :)))

degisim disaridan baslamaz iceriden baslar sonra disa yansir. bu yüzden hepimiz burdayiz, icimizden hayatimizin her alanina dogru degisim yassamak icin. degisim icinizde baslarsa, deneme sinavlarinizin kötü sonuclari sizi kötü etkilemez.

eger bir saat daha fazla calisip hergün gelecekteki universite günlerinizi görebilecek olsaydiniz, hergün bir saat daha fazla calismazmiydiniz. iste simdi bu durumdasiniz, o zaman calismaniza devam edin. kolay gelsin, insallah kazanirsiniz
Alt 08-02-2011, 06:25 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Divinee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 230
42 Mesajinıza toplam 124 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Divinee is an unknown quantity at this point

Tesekkur ederim beni cok mutlu ettniz tebrik ediyorum ((: Endişe etmiyorum kazanacağım inş (:
Divinee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2011, 12:48 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 59 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iplik.tkmn is an unknown quantity at this point

ben 27 yaşında bir çocuk annesiyim.2.lise diploması almak için allah nasip ederse bu hafta kayıt yaptırıcam.2yıl öyle geçicek ardından okul ön. ögrt. hatta yüksek lisans dahi düşünüyorum.ve önümde uzun ,zorlu bir yol olduğunun farkındayım ama inan bana hiçde yapamam ,imkansız diye düşünmüyorum.bu sene oğlum ilk okula başlıyor düşün artık nasıl bir ilgi istiycek haklı olarak.benim okulum,evim,eşim...vs...önemli olan istemek...ve bu meslek kutsal olanlardan lütfen unutma canım kardeşim...sevgiler....
iplik.tkmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2011, 11:06 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

kazanamam düşüncesini aklından sil öncelikle ben kız meslek mezunuyum çalıştıktan sonra zor diye birşey yok kazanırsın kuşlar uçamıcanı düşünebilseydi uçamazdı

sevgi ve saygıyla kalınz

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2011, 01:33 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 124
124 Mesajinıza toplam 327 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzeygüney will become famous soon enoughkuzeygüney will become famous soon enough

Alıntı:
egesucan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben lise sonda meslek lisesi çocuk gelişimi bölümündeyim..ygs hazırlanıyorum .ama staj , meslek dersleri cok zaman alan ödevleri derken..ders çalısmaya cok fazla fırsat bulamıyorum kendimi çok zorluyorumm..moral olarak cökmüş durumdayım.ve de okul öncesi öğretmenliğinin puanı çok fazla artmıs durumda.nasıl çalışmalıyım napmalıyım kazanmak için cok zor drumdayım ? meslek lisesine gittiğim için çok ama çok pişmanım şimdi :(

Egesucan.
Egon konuşuyor(iç sesin de diyebiliriz hani şu hep sana muhalefet olan çook eskiden taa çocukluktan aldığımız kararlarda direten)

Sen bir yola girmisin bu bölümü seçmişsin istiyor musun?
Evet ise, yok bilmem kaç puan almış yok kontenjan azalmış.
1 kişi bile olsa o kişi sen olabilirsin.
Hakettiğini düşünüyorsan, istiyorsan üzerine düşeni sevgiyle yap
Üniversite kapıları sana sonuna kadar açık!!!!!
kuzeygüney isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil