Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Osho

Uyarılar

Osho Osho ile ilgili paylaşımlar

OSHO ile hayatı ve kendini tanımak..Sevgiyle...

Alternatif Kişisel Gelişim ve Osho OSHO ile hayatı ve kendini tanımak..Sevgiyle... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayatımın en kötü dönemlerinde tanıştım Osho'yla. Yolumu kaybetmiştim.. Ne doğru ne yanlış birbirine girmişti.. Kendimi dinlemekle toplumun doğru buldukları arasında sıkışıp kalmıştım.. Osho kendimi bulmama, kendimi kabul etmemde hayatımda en önemli yere sahiptir.. Burada Osho'nun topluluk önünde yaptığı konuşmalardan yaptığım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Osho telkin cd indir izle İstanbul Osho nerededir kimdir Osho çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Osho hipnoz Osho olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Osho hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Osho kuantum düşünce kitap haberi

OSHO ile hayatı ve kendini tanımak..Sevgiyle...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-11-2008, 08:12 PM   #1 (permalink)
awayy
Guest

Standart OSHO ile hayatı ve kendini tanımak..Sevgiyle...

Hayatımın en kötü dönemlerinde tanıştım Osho'yla.
Yolumu kaybetmiştim.. Ne doğru ne yanlış birbirine girmişti..
Kendimi dinlemekle toplumun doğru buldukları arasında sıkışıp kalmıştım..
Osho kendimi bulmama, kendimi kabul etmemde hayatımda en önemli yere sahiptir..
Burada Osho'nun topluluk önünde yaptığı konuşmalardan yaptığım bazı alıntılara yer vereceğim.. Kısa kısa...Ama çarpıcı...
Belki hayatınıza bir ışık olur...
Belki siz de Osho'yu yani kendinizi tanımaya karar verirsiniz...

P.S: Bu köşe beni yüreklendiren sıcacık kalpli Pamukkcuğuma ithaf olunur..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-11-2008, 08:35 PM   #2 (permalink)
awayy
Guest

İnsanları sevmenin tek bir yolu vardır ve o da onları olduğu gibi sevmektir.
Onları olduğu gibi sevdiğinde onlar değişirler, dönüşürler..
İnsanlara "doğal" ve "özgür" olmaları için yardım et.

Kim seni bütünüyle, koşulsuzca kabul ederse değişmeye başlarsın.
Onun kabulü sana böyle bir cesaret verir.
Olduğun gibi kabul edilmen seni bütünleştirir, seni kendine güvenli kılar, seni kendin gibi hissettirir.
O zaman beklentileri yerine getirmene gerek yoktur, sen olabilirsin.
Bu yüzden sevgi bu kadar besleyicidir.
Seni basitçe, sırf sevgi uğruna seven bir erkek ya da kadın bulabildiğinde, sevgi dönüştürür.
Ansızın tüm üzüntü kaybolur; yüreğinde bir dans, bir şarkı bulursun...
Alt 29-11-2008, 08:53 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Ah Awayycim! Canım benim ..beni çok duygulandırdın ağla
Sen ve Osho beni duygulandırıyorsunuz nasıl tarif edeyim bilmiyorum..
Osho'nun anlattıkları ruhuma dokunuyor.Bu büyük bir yadigarı okumak gibi..Sade ,mütevazi , sıcak ve sevgi dolu ..
Benim hep olmak istediğim gibi..
Kendi yansımamı buluyorum onun satırlarında..
Ruhumu ellerine alıp eğitiyor..Beni karşısına alıp güzelce anlatıyor sanki,
"Bak şöyle....böyle..."ben sadece kafamı eğip yüreğimi açıp dinliyorum sanki..
Hiç sesimi çıkarmadan.Kabul ediyorum.Çünkü inkar edecek hiçbir şey yok..
Bütün doğruları ortaya döküyor..Bizi bize anlatıyor..
Ve ben utanıyorum böylesine güzel bir ruhla bu kadar geç tanıştığım için..
Senin güzel ruhunun tanışmama vesile olduğu için şükürler olsun diyorum..
Ve Seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum canım benim..
Kalbimden akan pembe sevgi ışığını kabul et..
Beni ne kadar duygulandırdığını bilemezsin,bu ithaf şimdiye kadar aldığım en güzel hediyeydi...
Bu güzellikleri aynen kopyalayıp dosyalıyorum ve takip ediyorum awayim..

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2008, 09:21 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

gerçekten osho çok dogal ve zeki bir insan.Özellikle realist olması onu insanlara daha yakın hissettiriyo.awayy bende sana çok tesekkür ederim ismini çok duymama ragmen çok fazla yazılarını okumadıgım biri ama şimdi oshonun kendi sitesinde bazı makalelerini okudum.Seninde burda bizimle paylaşımda bulunman çok güzel oldu...
NOT:Pamuk seni dogal halinle sevmicek çok az insan vardır.
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2008, 09:51 PM   #5 (permalink)
Teğmen

alakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 575
102 Mesajinıza toplam 512 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alakas will become famous soon enoughalakas will become famous soon enough

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İnsanları sevmenin tek bir yolu vardır ve o da onları olduğu gibi sevmektir.
Onları olduğu gibi sevdiğinde onlar değişirler, dönüşürler..
İnsanlara "doğal" ve "özgür" olmaları için yardım et.

Kim seni bütünüyle, koşulsuzca kabul ederse değişmeye başlarsın.
Onun kabulü sana böyle bir cesaret verir.
Olduğun gibi kabul edilmen seni bütünleştirir, seni kendine güvenli kılar, seni kendin gibi hissettirir.
O zaman beklentileri yerine getirmene gerek yoktur, sen olabilirsin.
Bu yüzden sevgi bu kadar besleyicidir.
Seni basitçe, sırf sevgi uğruna seven bir erkek ya da kadın bulabildiğinde, sevgi dönüştürür.
Ansızın tüm üzüntü kaybolur; yüreğinde bir dans, bir şarkı bulursun...
benim yapmakta en zorlandığım şeylerden biri. hayatımdaki kardeşlerim, annem, babam, arkadaşlarım... kısaca herkesi olduğu gibi kabul edemiyorum. sürekli bir şeyleri batıyor, rahatsız ediyor, kavga etmemek için onlardan uzaklaşıyorum, bu da aramıza mesafe girmesine neden oluyor.
alakas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2008, 09:58 PM   #6 (permalink)
awayy
Guest

Cerencim teşekkür ederim canım ..
Pamukkcum canımın içi ağlama kıyamam sana ağla
Herşeyim yanlış gibiyken (yani insanlar bana öyle hissettirirken), kendimi sevilmeye layık görmezken, Osho beni sardı sarmaladı..
Aktı içime içimdeki sevgiyi gösterdi..
Tam da doğruymuşum tam da olmam gerektiği gibiymişim dedirtti..
Keşke onun gibi keşke bunun gibi olsa'larımı bırakıverdim...
Her cümlesinde eridim...Kendimi buldum...
Hepinizi öpüyorum arkadaşlar...
Alt 29-11-2008, 10:24 PM   #7 (permalink)
awayy
Guest

Kendini reddeden bir insan, dünyayı da reddeder.
Kendini reddeden insan Tanrıyı da reddeder.
Seni yaratan Tanrıyı nasıl kabul edebilirsin ki?
Kendini kabul ettiğin anda, herşey kabul edilmiştir..Herşey olması gerektiği gibidir..
O zaman "olması gerektiği gibi" ile "şuan olan" arasında fark yoktur..
"Olması gereken", "şuan olan" olur.
Ve birden bir kutlama yükselir..
O nedenle KABUL ET...

Sevgi ancak kendini, diğerini, dünyayı derin bir şekilde kabul ettiğin zaman mümkündür..

Kabul et...
Çünkü herhangi birşeyi reddedersen gerginleşeceksin.
Rahatlamak istersen kabul etmek bunun yoludur.
Etrafında olan herşeyi kabul et; bırak o organik bir bütün haline gelsin.
Bu böyledir, herşey birbiri ile ilişkilidir.
Alt 29-11-2008, 10:30 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
ceren18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NOT:Pamuk seni dogal halinle sevmicek çok az insan vardır.
cerenimom seni ve awayi şeker olarak yesem diyorum ama sizlerle tekrar konuşamam o zaman
sizlere en değerli varlığımı hediye ediyorum sevgimi canlarım
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2008, 12:02 AM   #9 (permalink)
awayy
Guest

Beni yiyebilirsin canısı
Alakascım mesajına cevap vermemiş gibi gözüksem de 2.alıntımı senin için yapmıştım.Gene kabul etmek üzerine..
Ama zor olduğunu ben de biliyorum..
Alt 30-11-2008, 12:17 PM   #10 (permalink)
awayy
Guest

Hayatı kontrol etmeye, yönlendirmeye çalışma.
Bırak hayat seni yönlendirsin, kontrol etsin..
Sadece teslim ol.. "Ben yokum" de..
Hayata tam güç ver ve onunla ol.

Sorumluluğun bütünde olmasına izin ver.
Sen sadece onun götürdüğü yere git.
Odaklanıp plan yapmaya çalışma ve belli hedefleri isteme;
çünkü o zaman hayal kırıklığı olur, sertleşirsein, canlı olma fırsatını kaçırırsın.

Sen sadece okyanustaki bir damlasın..
Bir damla okyanusu nasıl kontrol edebilir?
O nedenle bırak bütün seni ele geçirsin.

Bookmarks