Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Öneri ve İstekleriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oneri-ve-istekleriniz/)
-   -   diğer telkinlere geçme zamanı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oneri-ve-istekleriniz/617881-diger-telkinlere-gecme-zamani.html)

sosal 03-03-2011 09:56 AM

diğer telkinlere geçme zamanı

Ego(Güven)Güçlendirici

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

telkinlerini 15 gündür dinliyorum.günde ortala 4 saat civarı diyebiliriz.bilgisayarın başındayken sürekli dinliyorum.ve enteresan şekilde günlük hayatımda daha rahat,olumsuzluklar karşısında daha rahat olabiliyorum.çevremde yaşanan ve benim yakın çevremde yaşanan sıkıntıları kafama takmamaya başladım.kısacası gelişme var sanki.

bu telkinlere ilave olarak öğrenci olduğumdan

Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerinide dinlediğim diğer 3 telkinin hemen ardına eklemek istiyorum.

daha ne kadar bu üç telkini dinlemeliyim.ve ne zaman Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerini sıralamaya koymalıyım.

ayrıca Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı dinlemeye başladım zaman ilk üç telkini dinlemeyi bırakmalımıyım.

sosal 05-03-2011 08:14 PM

Cevap: diğer telkinlere geçme zamanı

cevap verecek bilgili bir arkadaşımız yokmu

davutby 05-03-2011 08:39 PM

evet ekleyebilirsiniz.ilk başta dinlediğiniz telkinlerle beraber dinlenilmesi öneriliyor.atakan abinin görüşü suçluluk telkini çok ağır geliyorsa çıkartılabilir ve arasıra tekrar dinlenilebilir.

sosal 05-03-2011 08:44 PM

yok şu anda

Ego(Güven)Güçlendirici

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

telkinlerini dinliyorum.ve etkisini gösteriyor.diğer telkinleride listeye eklemek istedim.

eğer sorun olmayacaksa ve olumsuz bir etksi yoksa diğer telkinler olan Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı iki telkinide listeye ekleyip birlikte dinlemek istiyorum.ve böylece bir aydan fazla da hepsini dinleriim.

hayatimdegisti 05-03-2011 09:50 PM

Alıntı:

sosal Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 791885)
Ego(Güven)Güçlendirici

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

telkinlerini 15 gündür dinliyorum.günde ortala 4 saat civarı diyebiliriz.bilgisayarın başındayken sürekli dinliyorum.ve enteresan şekilde günlük hayatımda daha rahat,olumsuzluklar karşısında daha rahat olabiliyorum.çevremde yaşanan ve benim yakın çevremde yaşanan sıkıntıları kafama takmamaya başladım.kısacası gelişme var sanki.

bu telkinlere ilave olarak öğrenci olduğumdan

Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerinide dinlediğim diğer 3 telkinin hemen ardına eklemek istiyorum.

daha ne kadar bu üç telkini dinlemeliyim.ve ne zaman Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerini sıralamaya koymalıyım.

ayrıca Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı dinlemeye başladım zaman ilk üç telkini dinlemeyi bırakmalımıyım.

Hoşgeldinizsevincli
Ortalama bir hafta ilk iki telkini dinledikten sonra diğer telkinlere geçebilirsiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:43 PM.