Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zaman zaman hepimiz hayatımızda yeni bir sayfa açmak istemişizdir.Ancak çoğunlukla bu hüsranla sonuçlanmıştır.Olumsuz kalıpları dışarıya atmadan yokuş yukarı çıkmak gerçekten zordur... Telkinler bu olumsuz düşünceleri dışarıya atıyorlar.Artık hakim olan sizsiniz.Yokuş yukarıda çıkmak zorunda değilsiniz. Eğer kontrolü ele almak istiyorsanız hedefleriniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-12-2006, 03:56 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

Zaman zaman hepimiz hayatımızda yeni bir sayfa açmak istemişizdir.Ancak çoğunlukla bu hüsranla sonuçlanmıştır.Olumsuz kalıpları dışarıya atmadan yokuş yukarı çıkmak gerçekten zordur...

Telkinler bu olumsuz düşünceleri dışarıya atıyorlar.Artık hakim olan sizsiniz.Yokuş yukarıda çıkmak zorunda değilsiniz.
Eğer kontrolü ele almak istiyorsanız hedefleriniz doğrultusunda içsel konuşmalar yapmalısınız...

Bu içsel konuşmalarını bizimle paylaşan üyelerimizin yazdıkları içsel konuşma örnekleri değerlendirilecek ve en iyi içsel konuşma yapan üyelerimize kendi isimlerine özel çeşitli mp3 cd hediyelerimiz olacaktır...

İÇSEL KONUŞMALARA OLUMLU CÜMLELER KURMAYA DEVAM EDİNİZ

BU TELKİNLER BİSİKLETİN ARKASINDA Kİ 2 TEKERDİR...VE İÇSEL KONUŞMALARINIZ YOLA DEVAM ETMENİZİ SAĞLAYACAKTIR.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2006, 11:12 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 25 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xenon is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: En İyi Olumlu İçsel Konuşma Yarışması

Gercek kesit ALİNTİDİR ruhumdan:)

DÜZEN, DUYGU ,ZAMAN, İNANÇ----HEDEF
HEDEFE SÜREC
Hedefim belli..Düzenli olarak gün ve gün hedefe yaklasiyorum..Baslangicta yasadigim fiziksel ve ruhsal yorgunluk hedefimin büyüklügü ve verdigi hazla artik hissedilmiyor.Etrafimdan üzerime yonelik gelen yorumlari dinlemeden firlatiyorum..Calisma stratejileri baskalari tarafindan koyulan hedefler motivasyon calismalari..Ogrenecek hicbirseyim yok..Zaten baskasindan asilanan bu tür aliskanlik ve duygularla elde edilen sonuca kim basari adini verebilir.Gercek basari ve haz verecek kendini yonetmektir,kendini sinirlamak ve kendi basina tadabilmektir basariyi...Gercek basariyi yasayacagim ben…Verebilecekleri en büyük motivasyon bile benim hedefimi aksatabilir..Cunku onlar kendini yonetemeyen siradan insanlar,goruslerinin sifati ne olabilir tabiki siradan..Karamsarlikla ruhumu cokertmeye calisip duvarimi gorenler,ovguyle yaklasip kendilerince taktik gelistiriyorlar..Bilmiyorlarki o duvar dort duvar..Onden olmadi arkadan gireyim gibi bir caba bosa..Dinlemiyorum kimseyi…Üzerlerindeki aksesuarlardan yararlaniyorum bilgilerinden..Ruhlariyla hedefleriyle işim olmaz..Bilgilerini somurmek demek onlarin harcadiklari zamani,hayatlarini bir anda yasamak demek bu da zevkli ve gerekli..Hatta artik kendimi de dinlemiyorum..İnsani ozelliklerimi sinirlamaya calisiyorum..Duygularim düzenime uymak zorunda uymazlarsa sekilendiriyorum ve koselerine siniyorlar...Artik onlar da isin ciddiyetinin farkinda baskaldiris olmuyor..Biliyorlarki hedefim onlari yüceltecek ve sabirsizlikla kendilerine ceki düzen veriyorlar..Umutsuzluk gibi bir terim dolasiyor etrafta..Bense uzun zaman once kustum onu.. Yediremezler elleriyle,ruhlarindan esintilerle hazirladiklari yemekleri.. Tek cesit yemek yiyorsun diyorlar,sadece kendi ruhundan cikani ama bilmiyorlarki her tadista ayri bir haz yasadigimi.. Zaten dedim ya kimse beni ilgilendirmiyor,ruhum kusuyor fazlaliklari kimse etki edemez bana…Zaman bana calisiyor.İstedigimde duruyor,ani sindiriyorum sonra izin veriyorum ilerliyor tadini cikariyorum iliskimizin..
Bu kadar etkilesimli bir hayati degerlendirme geregi duyuyorum.. Ben ani iki defa yasadigimi belirtmistim. Sahip oldugum iradeye imrenirken onun gercek sahibine sukrediyorum her an,animin birinde..
atom numarası: 54 <br />atom ağırlığı: 131.29 akb <br />ergime noktası: -111.9 °c <br />kaynama noktası: -108.1 °c (165.05 °k, -162.58 °f) turu: soygaz <br />yoğunluk (oda sıcaklığında): 5.8971 g/cm3 <br />renk: renksiz bulunduğu <br />tarih: 1898 bulan: Sir William Ramsay <br />kelime kokeni: XENON
xenon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2006, 02:03 AM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bu yarışma 30 aralıkta sona erecektir..Olumlu içsel konuşma metinlerinizi ekleyiniz.

En iyi içsel konuşmayı yazan üyelerimize aşağıdaki scriptlerden bir tanesi isme özel olarak yapılacaktır.
Olumlu Düşünme Sanatı

Karizma

Şans ve Sezgi

Hızlı Okuma

Ders Çalışma

Beden Dili

Teniste Başarı

Refah Zenginlik

Zaman Yönetimi

Konsantrasyon

-Dil Öğrenme

-Kendini Kabullenme

Yöneticilik Yetenekleri

Astral(Beden Dışı)Yolculuk

Rahat Araba Kullanma

Saç Dökülmesi

Ruh İkizinizi Bulun

Tiyatro Performansı

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2006, 11:07 AM   #4 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Yepyeni bir güne daha huzur ve neşeyle uyanıyorum. Kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyorum.
Hayatın içindeki herşeyin bir mucize olduğuna inanıyor ve bu mucizeleri görebildiğim için teşekkür ediyorum.
İçinde bulunduğum an'ı kabul ve tasdik ediyorum. super
İyi ve kötünün benim şekillendirmemle oluşan bakışlar olduğunu ve hepsinin bana hizmet etiğini biliyorum.
Geleceğimin ve hayatımın şimdi de ortaya çıkan duygu ve düşüncelerle
bilinçaltım tarafından şekillendirildiğini farkederek şeçimlerimi yapıyor ve sorumluluğunu alıyorum.

Öyleymiş gibi davranarak seçim yapıyor ve beklentilerime ulaşıyorum.
Her geçen gün ve geceyle birlikte daha çok şeyin farkına varıyorum.

Sahip olduğum ve şimdilik olmadığım şeyler için şükürler olsun.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-12-2006, 06:05 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

DÜŞÜNCELERİMİ SEÇME HAKKIM OLDUĞUNU İDRAK ETTİM.BAŞKALARININ BENİMLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ BENİ BAĞLAMAZ.KENDİM İÇİN REFAH,SAĞLIK,MUTLULUK,SEVGİ VE ANLAYIŞ DÜŞÜNCELERİNİ SEÇİYORUM,KORKU VE NEFRETE DÜŞÜNCELERİMDE YER YOK.DOĞDUĞUM ANDAN İTİBAREN DÜŞÜNCELERİMİ TEK HAKİMİ BENİM.

BU HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ,GEÇMİŞTEKİ OLUMSUZLUKLARI SİLİYORUM.GELECEK İSE SEÇİMİMİ YAPMAMI BEKLİYOR.İŞTE BU ANDA YARINLARIMA YÖN VERİYORUM.GEÇMİŞTE YAPTIĞIM TÜM HATALAR İÇİN KENDİMİ BAĞIŞLIYORUM,GEÇMİŞİ UNUTARAK YENİ BİR HAYATA BAŞLIYORUM.KENDİM İÇİN SADECE DENEYİMLEMEK İSTEDİĞİM ŞEYLERİ SEÇİYORUM.

KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYORUM ! GÜÇLÜ VE SAĞLIKLIYIM VE BUNUN TADINI ÇIKARIYORUM.YAPTIĞIMI İYİ YAPARIM VE DOĞAL OLARAK DA İYİ SONUÇLAR ALIRIM.DENEYİMLERİMİ HARİKA İNSANLARLA PAYLAŞIYORUM.DÜŞ GÜCÜMÜ YAPICI OLARAK KULLANIYORUM VE BÜTÜN DÜŞLERİM HARİKA BİR BİÇİMDE GERÇEKLEŞİYOR.

HİÇBİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.TÜM HAYAT HİZMETİMDE.HER PROBLEMİN BİR ÇÖZÜMÜ VAR VE BU ÇÖZÜM HER ZAMAN İÇİMDE YATMAKTA.KARŞILATIĞIM GÜÇLÜK NE OLURSA OLSUN,ONUN İÇİNDEKİ NİMETİ BULUR,DAHA İYİ VE DAHA GÜÇLÜ BİR İNSAN OLURUM.HİÇ BİRŞEY BENİ YENEMEZ ,ÇÜNKÜ BİLİYORUMKİ HİÇ BİRŞEY İÇİMDEKİ GÜCÜ YENEMEZ.İÇİMDEKİ ZEKAYI ÇAĞIRARAK DAHA ÜRETKEN BİR HAYAT HAZIRLIYORUM.

SON DERECE HUZURLUYUM.HAYATIMDAKİ İYİLİĞİN GÜCÜNE İNANIYORUM.KOŞULLARDA VE KİŞİLERDE HİÇBİR GÜÇ YOK,YALNIZCA İYİLİKTE GÜÇ VAR.YANİ İÇİMDEKİ GÜCE ENGEL OLABİLECEK HİÇBİR İNSAN ,YER,NESNE VE DURUM YOK.HİÇ BİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.ÜZÜNTÜLERİMİN BENİ İNCİTECEK GÜCÜ YOK.ŞUANKİ İYİ DÜŞÜNCELERLE GELECEĞİMİ HAZIRLIYORUM;BUGÜNÜ YAŞIYORUM,GELECEĞE GÜVENİYORUM,GEÇMİŞTEN HİÇ BİR PİŞMANLIK DUYMUYORUM.TÜM HAYATIN BENİM İÇİN ELELE VERDİĞİNE İNANIYORUM.RAHATIM,HUZURLUYUM...

SEVGİLİ ARKADAŞLAR YUKARIDA YAZDIKLARIM ÇOK DEĞERLİ BİR KİTAPTAN 2 YIL KADAR ÖNCE BİR KÖŞEYE NOT ETTİKLERİMDİR.(FARKLI PARAGRAFLARI DERLEDİM)AKLIMA GELDİKÇE BUNLARI OKUR VE GERÇEKTENDE OKUDUKÇA HUZUR BULURUM.BU OLUMLU DÜŞÜNCELERLE KENDİMİZİ YÖNETTİĞİMİZİ BİR DÜŞÜNÜN HAYAT NE KADAR DA GÜZEL OLUR DEĞİL Mİ?LÜTFEN SİZ DE İÇTENLİKLE OKUYUN.BENCE DOLU DOLU ŞEYLER ANLATIYOR BU SATIRLAR!
SAYGI VE SEVGİLERİMLE...HOŞÇAKALIN...
Alt 29-12-2006, 08:34 PM   #6 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Müge bu alıntı yazıda çok güzel ve paylaştığın için teşekkürler.
Ancak bu aktivitede kendi yazdığımız içsel konuşmaları değerlendiriyoruz.Senin de içsel konuşmalarını bekliyoruz.
Alt 29-12-2006, 09:07 PM   #7 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdem is an unknown quantity at this point

güneş benim için doğuyor.
bu bedenim,bu zihnim,bu mesleğim,bu dünya,bu zaman benim için var.onlardan en yüksek verimi alıyorum.
kendimi yaptığım işe yüzde yüz veriyorum.
ne yapıyorsam en iyisini yapmak için uğraşıyorum.
her günle beraber daha çok kendim oluyorum.öz çiğdeme yaklaşıyorum.
öz çiğdeme yaklaştıkça enerji,başarı,sevinç ile doluyorum.
tüm olumsuzluklar dışarıda kalıyor.
kendim için kendime göre en iyisini seçiyorum.
dünyanın enerjisini yüklenmiş gibi hissediyorum.
sürekli neşe ve huzur duyguları içerisindeyim.
kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve çok seviyorum.
kendimin en iyi versiyonu oluyorum.
her nefes alışımla tazeleniyor,yenileniyorum.
varlığımın bir armağan olduğunu biliyorum.
ben özgün,eşsiz,özel bir insanım.bir eşim daha yok.tıpkı diğer insanlar gibi.
yaşama ve kendime olumlu bakıyorum ve olumlu olayları yaşıyorum.
ve ben en çok yaşamı benim olduğu için seviyorum.
VE SON İÇSEL KONUŞMAM YARIŞMAYI KAZANMAK İSTİYORUM.
Alt 29-12-2006, 09:23 PM   #8 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Hmmmm...
İstemek başarmanın yarısıdır demişler...

Haydi arkadaşlar daha yazacak olan yok mu?
Ne güzel içsel konuşmalar geldi..
Hepsi birbirinden yaratıcı..
Ahmet Bey sizin bu toplantı masası içsel konuşmanızda oldukça yaratıcı tebrik ediyorum..

Mert Bey'in cümleleride çok iyi özellikle bu
"İçinde bulunduğum an'ı kabul ve tasdik ediyorum"

Müge'nin yeni içsel konuşmasını bekliyoruz.
Çiğdem zaten kazanmk istediğini belirtmiş...

Diğer arkadaşlar.Foruma aktif katılanlar.Yakamoz,Murat,Serdar,Soninlow...
Tüm katılmka isteyen arkadaşları bu olumlu içsel konuşma şölenine davet ediyorum.
Maksat sadece kazanmak değil içsel konuşmalarımızı paylaşmak...
Haydi arkadaşlar...

Alt 30-12-2006, 01:58 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Hergüne yeni bir sevinçle başlıyorum,bugün yeni güzellikler görmek için ve değişimime bir adım daha atmam için bana verilen yeni bir şanstır.Her yeni doğan günle yeni fırsatlar beni bekliyor ve hep yeni adımlar... Hergün daha çok şükrediyorum ve daha çok kendimi seviyorum. Yaşadığım herşeyi _iyi ve kötü_mutlulukla kucaklıyorum.Eğer istersem diyorum onları saran enerji ,içimdeki sevgiyi çoğaltan bir kaynağa dönüşebilir ! Üzüntüleri bıraktım dünya yine mutlulukla dönsün diye... Ve duvarlarımı yıktım sevgiyle ,her mutlu gün beni tanımlasın diye... Korkularım için harcadığım enerji (ve de endişelerim için) ; artık bilinçli bir şekilde mutluluğa dönüşüyor... Bir tebessümle dönüyorum eskiden beni inciten anılara... Dünyayı sevdikçe onunda beni sevdiğine inanıyorum içtenlikle... Kendimle ettiğim bu kıymetli sohbetleri de seviyorum.Çünkü bana bu kadar pozitif şeyler söylüyor işte !!! Beni bana döndürüyor sevgiyle ve sırf bu yüzden bile kendimi sevmeye değerim biliyorum

Gerçekten arada içimize dönelim ve soralım nasılsın diye? Arkadaşlarımıza bile hergün hal hatır sorarken neden biz en yakınımızı neden biz bizi görmüyoruz? Hem yakınız kendimize hem uzak aslında... Ona önem verelim ! Soralım bizden memnun mu bakalım ? Böylece değişimi elele karşılayalım ki daha çabuk gelsin =))))))
Alt 30-12-2006, 03:28 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Bu sabah buluştum yine Ben'imle,
Çok sevdiğim aynamın önünde.
Şöyle bir baktım kendime,
Spotlar mı açık bu ne ışığı? dusun
Işığı aşmış adeta gökkuşağı. 44

Beyazım, saf ve duru.
Sarıyım,çocuksu içten ve duygulu

Yeşilim, umutlarla dolu.
Turuncuyum, coşkulu

Kırmızıyım,tutkulu
Maviyim, özgür ve huzurlu