Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

ZİHİNDE CANLANDIRARAK HEDEFE ODAKLANMAK

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! ZİHİNDE CANLANDIRARAK HEDEFE ODAKLANMAK Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ZİHİNDE CANLANDIRARAK HEDEFE ODAKLANMAK Beynimiz gerçek bir olayla, yoğun bir şekilde görme, işitme ve hissetme duyularını kullanarak kurduğumuz bir hayal arasındaki farkı ayırt edemez. Bu tekniği uygularken beynimizin bu özelliğinden faydalanacağız. TEKNİĞİN UYGULANMASI Önce 1 yıl içersinde gerçekleştirmeyi çok istediğiniz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2007, 12:51 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart ZİHİNDE CANLANDIRARAK HEDEFE ODAKLANMAK

Beynimiz gerçek bir olayla, yoğun bir şekilde görme, işitme ve hissetme duyularını kullanarak kurduğumuz bir hayal arasındaki farkı ayırt edemez. Bu tekniği uygularken beynimizin bu özelliğinden faydalanacağız.
TEKNİĞİN UYGULANMASI
Önce 1 yıl içersinde gerçekleştirmeyi çok istediğiniz bir hedefi düşünün.
Hedefinizi 3 ay, 6 ay ve 1 yıl olmak üzere üç bölüme ayırın ve her bölümü yazın.
Ayağa kalkın, gözlerinizi kapatın ve bulunduğunuz konumla hedefiniz arasında bir köprü oluşturun. Öne doğru bir adım atın ve durun. 3 ay sonra hedefinizin ne kadarını gerçekleştireceğinizi düşünün. O muhteşem manzarayı görün, insanların övgü dolu sözlerini iştin ve güzel hislerin alabildiğine tadına varın. Sonra bir adım atarak 6 ay sonraki konumuza gelin. Görün, işitin ve hissedin.
Daha sonra 1 yıl sonraki konumuza gelin. Görerek, işiterek ve hissederek olayı yaşayın.
1 yıl sonraki konumuzda iken geriye dönün ve kendi kendinize bütün bu yapılanlara değer miydi? Diye sorun.
Bir adım daha atarak aynı şeyi 6 ay için en sonunda 3 ay için yapın.
Eski yerinize dönün, tekrar karşıya bakın zihninizdeki zihinsel otoyolu iyice belirginleştirin ve gözlerinizi açın
Alıntı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2007, 09:27 PM   #2 (permalink)
john_alder32
Guest

Time Line Therapy. Bu nlpde bir tekniktir. Ama eksik..... Atakan NLP ile ilgileniyormusun? Hiç işine yarayan NLP teknikleri oldumu? Teşekkürler
Janit likes this.
Alt 15-04-2007, 09:40 PM   #3 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

NLPde time-line terapi sayesinde geçmişteki olumsuz anıların kötü etkisinin bilinçaltından silinmesi ve geleceğe dönük olarak hedeflerinin belirlenmesi sağlanır
şimdi bu telkinler geçmişteki bizi olumsuz etkileyen olayların bulunmasını sağlıyor özellikle suçluluk
nlpde bu anılara time line terapi ile gidildikten sonra bilinçaltında oynamalar yapılarak(bknz:alt-biçemler submodalieler)
ilgisiz konuma geçiliyor ve olumsuz duygular çapalarla çökertiliyor ve yine çapalarla olumlu kaynaklar ekleniyor ve geçmişteki anının olumsuz duyguları siliniyor biz o anıyı hatırlasakta o anıya karşı nötr kalıyoruz ve hiç bir duygu hissetmiyoruz
bence atakan bey geçmişin kötü etkilerini silmeyle ilgili daha detaylı bir script hazırlayabilir belki ilerde....
çünkü şimdiki sorunlarımızın kökeni kişisel tarihimizde gizli...
geçmişin kötü etkilerini silmeyle ilgili birde analitik hipnoterapi diye bir metot var
www.hipnozmerkezi.com adresinde bu konuyla ilgili detaylı bilgi var..
geçmiş geçmiştir deyip geçmeyin
anı yaşamak için bu geçmiş anıların olumsuz duygularından beynin temizlenmesi gerekiyor bu konuda EFT de yardımcı
saygılarımla
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2007, 05:51 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Bu time line terapisini pek anlamadım biraz açarmısınız verdiğiniz siteye baktım ama bir şey bulamadım
Alt 17-04-2007, 05:52 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Bir de başka canlandırma tekniği varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim
Alt 02-05-2007, 11:45 PM   #6 (permalink)
Bugle
Guest

Standart Ynt: ZİHİNDE CANLANDIRARAK HEDEFE ODAKLANMAK

Bilinçaltı temizliğiyle ilgili bir kurs almıştım.Orada da Zihinde canlandırmanın önemli bir yeri vardı.Tekniğin adı vertikalizasyon.çekim yasasında da zihinde güçlü bir şekilde canlandırılması ve o esnada duyguların güçlü bir şekilde hissedilmesi öneriliyor.Bu konu gerçekten çok önemli..yaşamımızın inşaasında rol almamız ne kadar muhteşem değil mi?Kendimi çaresiz hissettiğim zamanlarda bunu hatırlamamın yeniden ayağa kalkmamda motive edici olduğunu bir öğrenebilsem...bilip de yapamamk ...Allahım ne büyük handikap..
Alt 03-05-2007, 12:43 AM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

what the bleep do we know ? ne biliyoruz ki adlı filmi izlemediyseniz acil olarak izlemenizi öneririm.
orada ayrıntılı olarak imgelemenin sadece gelecek hedeflerimizle ilgili olarak değil günlük yaşantımızdaki ufak ayrıntılardan, sağlığımızı korumak adına her yerde ne kadar yararlı olduğu konusunda bilimsel olarak yapılan araştırmalara ve örneklemelere yer verilmekte..

beni en çok etkileyen bir hareketin zihinde canlandırılması sırasında ilgili kaslarda, o hareketin uygulamalı olarak yapıldığı zaman olduğu gibi elektrik akımlarının oluştuğunun tespit edilmiş olması..
yani zihin, gerçek bir deneyim ile hayal edip canlandırılan bir iç deneyim arasındaki farkı iyi algılayamıyor.. bazen yaşanılan bir deneyim ile gerçekmiş gibi canlandırılan bir deneyimi aynı algılıyor. İki deneyim de merkezî sinir sistemini aynı ölçüde etkiliyor ..
bu bence müthiş birşey.. bunu duyduğum anda yaptığım imgelemelerimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavradım..
yaptığımız bu zihinsel antremanlarımıza muhakkak nefes tekniklerini ve meditasyonlarıda eklemeliyiz ve kendimize uygun bir çalışma stili belirleyerek hareket etmeliyiz ve bunu günlük olarak muhakkak tekrarlamalıyız ki hedeflerimize yaklaşmamız kolaylaşsın..
bu bizlere verilmiş müthiş bir hazinedir.. yaptığımız pratiklerimiz arttıkça bu konuda ustalaşacağız ve işte ozaman bize sunulan bu hazinenin faydalarından gerçek anlamda yararlanmaya başlayacağız..
dikkat etmemiz gereken diğer bir hususta basit, anlaşıllır ve olumlu cümlelerle bu alıştırmalarımızı yapmamız gerektiğidir..

bir çok atasözünde.. hadislerde .. özlü sözlerde bu konuyla ilgili detaylar yakalamak mevcut ama işte o bir cümlede o kadar çok anlam yüklü ki sadece farkındalığımızın açık olduğu kadarını kavrayabiliyoruz..
mesela :
Hz. Muhammet Kur’an okurken ağlayarak okuyunuz. Ağlayarak okuyamıyorsanız, ağlıyormuş gibi yaparak okuyun.” der bu bir imgeleme iyi bir zihin alıştırması değil midir..
ya da : ihsanın sırrı Allah’ı görüyormuş gibi hareket etmek, davranmaktır demiş erenler... bu da bir imgelemedir..
Sana yapılmasını istemediğin davranışı başkasına yapma diye uyarırken de atalarımız davranışlarımızı kontrol etmemiz için imgelemeden faydalanmamız gerektiğini anlatmamışlar mı ..
bu durum gerçekten bir hazine bence .. hepimiz hazinemizin kıymetini bilip en iyi şekilde kullanmaya başlayalım ... bu öyle bir hazine ki en güzel yanı da kullandıkça daha fazla artması
Alt 08-07-2007, 10:51 PM   #8 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elmayy is an unknown quantity at this point

herkese merhaba bugün secret kitabını bitirdim ve internete bakayım dedim sizleri buldum belki yeri burası değil ama
siteyi kullanmayı hiç bilmediğim için buradan bişeyler yazarak merhaba demek istedim teşekkür ederim.
elmayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2007, 11:02 AM   #9 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinnaz is an unknown quantity at this point

sabah 6 ya kadar ders çalışıyorum tüm yorgunlugum alan sabahın ilk ışıkları var yatmak üzereyken istedigimi canlandırmam oluyor.bunun için 2 şey deniyorum ve öyle iyi geliyor ki...
ben izmir ege ünüversitesinde psikoloji okumak istiyorum . bu hedefimi yatmadan önce yazdıgım kagıttan okuyorum.daga sonra kendine güven telkiniyle gözlerimi kapatıyorum ve hayalimi canlandırıyorum. ilk önce4 kendini rahat bırakacaksın hiçbir sorunun olmadıgını düşüneceksin. -zaten yokta hani küçücük bir sorun olursa diye yazdım- olmayı istedigin yere gideceksin o anda yüzüne kocaman gülümseme oluşacak.karanlık olan hayalin dahada aydınlanacak ve renklerle beraber o yerdeki halinide görünce emin ol zamanı gelince orda olacaksın. uyandıgın zamanda da o hedefini yazdıgın kagıdı okumalısın.bu çok işe yarıyor. çünkü ailemle kavga sırasında kitaplarımı bile atmış birden kendimi kaybetmiştim.sabah uyandıgımda hemen yastıgımın altından o hayalimi mutlulugumu okkurken buldum kendimi ve bir an bile agladıgım için kızdım kendime o kagıdıda okuyunca gözümde canlandırdıgım hayalimde aklıma gelince içime inanç daha bir çok oluştu ve kendi kendime yapamıyacagım hiçbirşeyin olamayacagını anladım ve bunu herkes benim gibi anlıycak...
deneyin korkmayın görmek istediklerinizi göereceksiniz tadını çıkarın.
selinnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2007, 11:40 AM   #10 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

selinnnaz seni tebrik ederim ne kadar güzel ışık dolusun
ve aşırı görsel bi insansın(bkz:nlpde temsil sistemleri) yazdıklarından bu anlaşılıyor
hızlı konuşan,önce yapan sonra düşünen,konudan konuya atlayan çabuk karar değiştiren bi yapıya sahipsin
ama görsel olmanın avantajı kolaylıkla vizyon sahibi olabilirsin
altbiçem olarak renkler ve ışık senin için önemli
seni rahatlatan hayallerini
film şeklinde aydınlık,renkli büyük ekranda görürsen daha mutlu olursun
seni üzen şeyleri ise karanlık,renksiz,küçük ekranda görüp o olumsuz hayalleri güneşe gönderip yakarsan
daha başarılı olursun
muhabbetle
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks