Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

kapasite arttırımı

Alternatif Kişisel Gelişim ve  Olumlamalar   kapasite arttırımı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . kapasite arttırımı verilerin ele alınmasında, düzenlenmesinde göze çarpan yeteneklere sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum. zihinsel çevikliğe sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   kapasite arttırımı telkin cd indir izle İstanbul kapasite arttırımı nerededir kimdir kapasite arttırımı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa kapasite arttırımı hipnoz kapasite arttırımıolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi kapasite arttırımı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 kapasite arttırımı kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Reklam Alanı

kapasite arttırımı

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 19-05-2020, 11:52 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dualist is an unknown quantity at this point
Standart kapasite arttırımı

verilerin ele alınmasında, düzenlenmesinde göze çarpan yeteneklere sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

zihinsel çevikliğe sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

orijinal yorumlar yapmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

fikirlerin iletilmesinde göze çarpan yeteneklere sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yazılı iletişimden ziyade, sözlü iletişimi tercih etmeyi düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

aynı problemin çözümüne yönelik değişik yöntemler kullanmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

olağan dışı matematiksel işlemler yapmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

gayret gerektiren olağan dışı problemler sormayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

uygulamaya, analize, senteze ve değerlendirmeye odaklanmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

problemleri kısa sürede çözmeyi düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

matematiği başka kategorilere entegre etmeyi düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

ilgisiz gibi görünen işlemler arasında ilgi kurmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yanlış ve doğruyu seçme güçlerimin fazla olmasını düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yaşıtlarımın çözemediği zor problemleri çözmeyi düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

meraklı ve soru sormayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

geniş ilgi alanına sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yüksek enerji düzeyine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

güçlü belleğe sahip olayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

hızlı öğrenebilme yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

gelişmiş dil becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

gözlem gücü yüksek olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

analiz gücü yüksek olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yüksek derecede akıl yürütebilme becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

düşünme becerilerine sahip olmayı ve kullanmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

soyut ve somut düşünebilme beceri ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

akademik başarılara sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

kitap okumaya ve öğrenmeye düşkün olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yoğun etkinlik becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

geniş hayal gücü ve imgelem güçlerine ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

gelişmiş mizah duygularına sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

bir yetenek altında üstün performans göstermeyi düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

kendini ifade edebilme gücü ve yetisine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

mantıklı, akılcı, rasyonel ve analitik düşüme becerilerine ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

kötülük ve yalan düşünce ve duygularından kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

pişmanlık ve suçluluk duymadan ve düşünmeden yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

olumlu düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

yüksek derecede sezgisel duyarlılık ve önlem almayı ve duymayı düşünmeyi ve yaşamayı otomatik düşünüp uyguluyorum.

19.05. 2020 ( 21 gün )

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
dualist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 19-05-2020, 04:20 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: kapasite arttırımı

Arkadaşlar insanın dna si geçmişteki insanlarin yaşadığı olumsuz savaş kuraklık gözyaşı acı ve daha birçok hayat devam eden insanlarin dna sina aktarıldı bütün bu hastalıklar atalarımızdan bize miras kutsal sözler atalardan sonra devam edeceğini söyler sadece fark edin o olumsuz düşünce hayat beklenti hepsi birer kod aktarımı tepki vermeden zihni ve hayatı gözlemleyerek nefs denen bu kodları duyarsızlaştırma yapabilirsiniz. Tamamen kod en belirgin özellik devamlı düşünme işte acı ve sevincin çatışması seçimler sizin
Okunmamış 21-05-2020, 07:26 AM   #3 (permalink)
Teğmen

İyi dilek ve dualarınızı beklerim
Okunmamış 21-05-2020, 08:34 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Uyumayın sırada iran sonra biz lütfen hatta size anında olan bir beddua.
Tanrım şimdi ve sonsuza kadar bana bela yaşatanların allah belasını versin. Bu arada işman hikmet.
Okunmamış 21-05-2020, 08:34 AM   #5 (permalink)
Teğmen

İsmim hikmet
Okunmamış 21-05-2020, 08:58 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Okumak istemezseniz yorumla iletişim kurup bütün yazıları kaldırabilirsiniz. Ben geçemedim sevinirim.
Okunmamış 21-05-2020, 09:56 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Moderetör kardeş lütfen tüm paylaşımlarımı kaldır. Lütfen lütfen

Bookmarks

Seçenekler
Stil