Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım.

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar,genelde affirmasyon kullanılıyor,ancak afformasyon da ilginç bir yöntem.Ben yapmaya başladım.Aşağıda bu konuyla ilgili kendimegel.tr sitesinden aldığım bilgiyi sizinle de paylaşmak için aktarıyorum.Bu sitede kişisel gelişimle ilgili başka bilgiler de var.ilgilenenler faydalanabilirler. AFFORMASYON METODU Affirmasyon ( onaylama) nedir hepimiz biliyoruz. Gerçekleşmesini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım.

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-06-2011, 10:02 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 91
58 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevgisevgi will become famous soon enoughsevgisevgi will become famous soon enough
Standart Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım.

Arkadaşlar,genelde affirmasyon kullanılıyor,ancak afformasyon da ilginç bir yöntem.Ben yapmaya başladım.Aşağıda bu konuyla ilgili kendimegel.tr sitesinden aldığım bilgiyi sizinle de paylaşmak için aktarıyorum.Bu sitede kişisel gelişimle ilgili başka bilgiler de var.ilgilenenler faydalanabilirler.

AFFORMASYON METODU

Affirmasyon ( onaylama) nedir hepimiz biliyoruz. Gerçekleşmesini istediğimiz cümleleri tekrarlayıp bunları bilinçaltımıza inandırmaktır

Daha önce affirmasyonları kullandınız mı? Aynı cümleyi tüm gün boyunca tekrar tekrar söylemek sadece zihninizde kuşku uyandırır ve bilinçaltınız her söylediğiniz affirmasyonları reddeder.

Bilinçli zihin: “ toplumda kendime güvenli davranırım.

Bilinçaltı zihin: Hayır aptal geçen sefer komik duruma düştüğün anı hatırla , tabiî ki kendine güvenli değilsin” der

Bilinçli zihin Her gün daha zeki oluyorum.

Bilinçaltı zihin: Tabiî ki değil aptal Sadece ortalama zekadasın ve yerini bil" der
Bu nedenle bilinçaltınız kendisi ile çelişen affirmasyonlar ile çalışmaz.
Sadece bilinçaltı zihninizle çelişmeyen affirmasyonlar işe yarar. Şimdi ben zenginim deyin. Ne oldu içinizdeki ses haklısın sen zenginsin dedi mi? Yoksa neren zengin borçlar diz boyumu dedi.

Affirmasyonların problemi genelde bir çoğu bilinçaltı zihin ile çeliştiği için çok kişide çalışmamasıdır. Neden? Çünkü gerçekten inanmadığınız bir şeye kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz.
Hiçbir affirmasyonu çok uzun ve sık kullanıp ta sonuçta hiç bir şey olmadığını gördünüz mü?

Antropolojistlere göre insanlar anlam yapıcıdır başka bir deyişle insanlar kendi kendine soru soruculardır. Araştırmalar insan beyninin sürekli soru sorma ve cevap alma durumunda olduğunu göstermiştir. Mesela size “neden gökyüzü mavidir?” desem zihniniz hemen bunun cevabını araştırmaya başlar.
Eğer insan zihni sürekli soru sorup cevap arıyorsa neden inanmadığımız pozitif kelimeleri söyleyip duruyoruz.?
Bunun yerine neden kendimize güçlendirici sorular sormuyoruz.?

Bu sorular onlara cevap vermek yerine bizim düşünce kalıplarımızı negatiften pozitife dönüştürecekler.
“Ben zenginim” cümlesini alalım ben zenginim dediğinizde bilinçaltımız buna inanmıyor. Öyleyse bunun yerine güçlendirici sorular soralım “neden bu kadar zenginim? “
Sorun şimdi kendinize “neden bu kadar zenginim.”?
Şu anda beyniniz ne yapıyor biliyormusunuz? bu soruya cevap arıyor.
Sorularımızı değiştirdiğimizde içimizdeki gücün neler yapabileceğini hayal bile edemeyiz..

İşte bu metoda AFFORMASYON metodu denir.
Hayatınızı değiştirecek afformasyonları yaratmanın 4 adımı

1. adım: Hayatınızda olmasını istediğiniz şeyi kendinize sorun
Daha önce bir hedefiniz varsa onu da hedefinizi kullanabilirsiniz.
Diyelim kilo vermek istiyorsunuz ve affirmasyonunuz
“ben kolayca ve sağlıklı olarak ayda 5 kilo veriyorum” olsun

2.Adım :Şimdi gerçekmiş gibi düşündüğünüz ve istediğiniz şey için bir soru yaratın
İstediğinizi şeyin doğru olduğunu farzettiğiniz bir soru yaratmak afformasyonların anahtarıdır.
Hayatımız yaptığımız varsayımların yansımasıdır. Bu nedenle afformasyon metodu içinizdeki dünya ile iletişiminizdir .
Afformasyonlar içinizdeki dünya ve dışınızdaki dünya ile iletişimizi hemen değiştiren gördüğüm en etkili yöntemdir.
Şimdi afformasyonumuzu söyleyelim
“Neden bu kadar kolay ve sağlıklı olarak ayda 5 kilo veriyorum.”

3.Adım :Soruya odaklanın
Afformasyonların önemli noktası sorulara cevap aramamaktır. Bunun yerine daha iyi sorular sormaktır.
Daha iyi sorular sorduğunuzda zihniniz otomatik olarak sahip olmadıklarınız yerine sahip olduklarınıza odaklanır. .
Bir kere kolay ve sağlıklı olarak kilo vermeye odaklandığınızda , kendiliğinden yemenize dikkat edeceksiniz..

4.Adım : Hayatınızın bu yeni varsayımına göre yeni eylemler yapmalısınız
Daha önce kilo verme programlarını uyguladığınızda bilinçaltınız bunun olacağını varsaymıyordu ve öyle oluyordu.
Ama afformasyon metodunu uygulamaya başladığınızda göreceksiniz bilinçaltınız kilo vermeyi varsaymaya başlayacak ve siz yeni eylem programı yapacaksınız .

En az önümüzdeki 21 gün boyunca her sabah uyandığınızda kendinize değişik türde sorular sormalısınız ve yatmadan önce ve gün boyunca aklınıza geldiğinde bu soruları kendinize sormaya devam edin.

ÇEKİM YASAMI İŞLETİYORUMDerin nefes alıyoruz, sakinleşene kadar..
Her başlıktaki soru cümlelerini 33 kere sesli olarak tekrarlıyoruz.
- " Neden bu kadar çekim yasası her gün benim için çalışıyor? "
- " Neden bu kadar ne istersem hayatıma çekme gücüm var? "
- " Neden bu kadar çekim yasamı işletiyorum? "
- " Neden bu kadar istediğim her şeye sahip oluyorum? "
- " Neden bu kadar rüyalarımı gerçekleştiriyorum? "
- " Neden bu kadar kafama koyduğum her şeyi başarıyorum? "
- " Neden bu kadar pozitif düşüncelerim pozitif durumları çekiyor? "
- " Neden bu kadar zihnim isteklerimi hayatıma geçiriyor? "
- " Neden bu kadar rüyalarım gerçeğim oluyor? "
- " Neden bu kadar paramı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar gücümü hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar güçlü ilişkilerimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar güçlü arkadaşlıklarımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar sevgimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar seksüel partnerlerimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar zevklerimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar şansımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar yeteneklerimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar yaşam başarımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar iş fırsatlarımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar iş başarımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar sağlığımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar mutluluğumu hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar huzurumu hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar refahımı rahatımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar güvenliğimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar pozitifliğimi hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar bolluğumu hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar finansal başarımı hayatıma çekiyorum? "
- " Neden bu kadar şükürlerimi hayatıma çekiyorum? "

sesli olarak tekrarladıktan sonra ve cümle sonunda derinn bir nefes daha alıyoruz ve son olarak
" teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim."
diyerek tekrarladığımız soru cümlemizde evrene şükranlarımızı sunuyoruz.
Tekrarladıklarımıza günde en az 3 tur ve 3 ay süreyle devam etmeliyiz.

NEDEN BU KADAR AFFORMASYONLAR GERÇEK OLUYOR?

GEÇMİŞİMDEN ÖZGÜRLEŞİYORUM
Derin nefes alıyoruz, sakinleşene kadar..

- " Neden bu kadar geçmişimi olduğu gibi kabul ediyorum? "
- " Neden bu kadar geçmişimden özgürüm? "
- " Neden bu kadar geçmiş deneyimlerimde bile pozitif yönleri görüyorum? "
- " Neden bu kadar geçmişimden ayrılıyorum? "
- " Neden bu kadar kızgınlığımı arkamda bırakıyorum? "
- " Neden bu kadar kendime ait tüm kızgınlıklarımı bıraktım? "
- " Neden bu kadar beni ben yapan geçmişteki deneyimlerim? "
- " Neden bu kadar geçmişim bana güç verdi? "
- " Neden bu kadar geçmişteki reddedilmelerim beni güçlendirdi? "
- " Neden bu kadar geleceğim hakkında pozitifim? "
- " Neden bu kadar beni parlak bir gelecek bekliyor? "
- " Neden bu kadar şu anda yaşamımdaki tüm iyi şeyleri takdir ediyorum? "
- " Neden bu kadar hayatımda pek çok iyi şey var ve ileriye, geleceğe bakıyorum? "

sesli olarak tekrarladıktan sonra ve cümle sonunda derinn bir nefes daha alıyoruz ve son olarak

PARA KAZANIYORUM

- " Neden bu kadar parayı olduğu gibi ve derinden kabul ediyorum? "
- " Neden bu kadar parayı sevgiyle affediyorum? "
- " Neden bu kadar parayı seviyorum ve parayı onaylıyorum? "
- " Neden bu kadar paraya değer veriyorum? "
- " Neden bu kadar para dostumdur? "
- " Neden bu kadar parayla mutluyum? "
- " Neden bu kadar para kazanıyorum? "
- " Neden bu kadar her an ve tamamen yeterliyimdir? "
- " Neden bu kadar sağlıklıyım, mutluyum, huzurluyum, rahatım ve güvendeyimdir? "
- " Neden bu kadar şükürle beraber param çoğalıyor? "

BORÇLARIMDAN ÖZGÜRÜMDÜR

- " Neden bu kadar borçlarımdan kurtuluyorum? "
- " Neden bu kadar borçlarım azalıyor? "
- " Neden bu kadar heran paramı biriktiriyorum? "
- " Neden bu kadar heran borçlarımdan özgürümdür? "
- " Neden bu kadar paramın kontrolü bendedir? "
- " Neden bu kadar paramın disiplini bendedir? "
- " Neden bu kadar ani harcama dürtülerime karşı güçlüyümdür? "
- " Neden bu kadar kendi bütçemle güçlüyümdür? "
- " Neden bu kadar bütçemin kontrolü tamamen benim elimdedir? "
- " Neden bu kadar mükemmel finansal planlarım vardır? "
- " Neden bu kadar para hareketlerimi dikkatlice planlıyorum? "
- " Neden bu kadar her kuruşumun hesabını tutuyorum? "
- " Neden bu kadar para biriktirmekten hoşlanıyorum? "
- " Neden bu kadar heran para biriktirmek bana doğal geliyor? "
- " Neden bu kadar para biriktirerek mutlu huzurlu rahat oluyorum? "

ZENGİN OLUYORUM

- " Neden bu kadar yaşamım için bir seçim yapıyorum? "
- " Neden bu kadar yaşamımda yeniliklere ve bolluğa yer açıyorum? "
- " Neden bu kadar düzenli, temiz, titiz biriyimdir? "
- " Neden bu kadar kendimi ve herkesi affediyorum? "
- " Neden bu kadar neyi istediğimi biliyorum? "
- " Neden bu kadar yeteneklerimi geliştiriyorum? "
- " Neden bu kadar zamanıma pozitif değer yaratıyorum? "
- " Neden bu kadar cesur ve atılganımdır? "
- " Neden bu kadar zengin arkadaşlara sahibimdir? "
- " Neden bu kadar zengin iş sahibiyimdir? "
- " Neden bu kadar zenginliğe sahip olunca mutlu oluyorum? "
- " Neden bu kadar sağlığımı, mutluluğumu, refahımı, huzurumu, rahatımı, zevklerimi önemsiyorum? "
- " Neden bu kadar sahip olduklarıma şükrediyorum? "

İŞ BULUYORUM VE GELİŞTİRİYORUM

Neden bu kadar güvendeyim?
Neden bu kadar işimi seviyorum?
Neden bu kadar sahip olduğum işi hak ediyorum?
Neden bu kadar değerli bir insanım?
Neden bu kadar değerli bir personelim/işadamıyım? (işe girmek için "personelim" yada iş kurmak için "işadamıyım" kelimesini seçiniz.)
Neden bu kadar evrende herkese yetecek kadar bolluk bereket var?
Neden bu kadar ben de bu bolluk bereketten faydalanıyorum?
Neden bu kadar kendimi güvende hissediyorum?
Neden bu kadar geleceğimde herşeyin iyi olduğunu biliyorum?
Neden bu kadar yaşam sürecine güveniyorum?
Neden bu kadar kendimi yaşam sürecin akışına bırakıyorum?
Neden bu kadar paraya saygı duyuyorum?
Neden bu kadar parayı hak ediyorum?
Neden bu kadar parayı seviyorum?
Neden bu kadar parayı kabul ediyorum?
Neden bu kadar sahip olduğum işime şükrederim?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sevgisevgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2011, 11:39 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: Affirmasyon(Olumlama) yanında Afformasyonu da kullanalım.

güzel bir yöntemmiş. zaten bana da olumlama eksik gelirdi. özgüveni eksik biri her sabah, her akşam "kendime güveniyorum, ben sosyal bir insanım" türündeki cümleleri tekrarlaması saçma geliyordu.bilinçaltım gerçekten de "aptal ne kendine güvenmesi.daha bugün bir sürü kaygı yaşamadın mı işyerinde" diyordu. böyle birşeyi paylaştığın için teşekkürler sevgi. bunu uygulayacağım...
nurbanu25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2011, 11:56 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

Ellerine sağlık paylaşım için.
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 12:24 AM   #4 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Farklı bir metodmuş.Soru yöntemiyle bilinçaltının dikkati başka bir yöne dağıtılıyor.Uygulamakta fayda var.

Olumlamalar genelde dirençle karşılaşır.Direncin altında da kabullenememek vardır.Yani bir şeyi kabullenmeyiz ve direnç oluşur.Olumlama yaptığımızda zaten kabullenemediğimiz bir şey için dirençle karşılaşmamız da normal.

Diğer bir yöntem daha var.Olumsuzlama.

Olumlamaya geçmeden önce duyguyu nötrlememizde fayda var.Bunun için de olumsuzlama yapıp durumu önce kabul etmek yani olumsuzlama yapmamız gerekiyor.

Sonrasında olumlamalar daha etkili olacaktır.Hatta bir müddet olumsuzlama yaptığımızda duygu nötrleşip sorun ortadan kalkacaktır.

Örneğin

İnsanların içinde rahat olamamakla ilgili bir sorun olsun.Direkt olumlama yapıp ben insanların içinde çok rahatım dediğimizde direnç iyice artar ve kaygı oluşur.İlk insan içindeki durumumuzda direnç ortaya çıkar ve kaygılarla birlikte yoğun bir duygu durumu yaşarız.

Çünkü insanların yanında rahat değdik ve sorun da bu.Ama rahatım dedik ve ve zaten olan direnci güçlendirdik.Bilinçaltı da rahat olmadığımızı ıspatlamak üzere harekete geçti ve ilk durumda bize bunu ıspat etti.

Öyleyse öncelikle yapmamız gereken,zaten olan bir şeye kendimizi kandırarak anlamsız bir yere direnmek yerine, durumu kabullenmek ve olumsuzlama yapmaktır.

İnsanların içinde rahat değilim.Kendimi huzursuz ve gergin hissediyorum.Hata yapıp rezil olmaktan, istemediğim bir şey yapmaktan korkuyorum.Bundan dolayı da ayrıca suçluluk ve değersizlik hissediyorum....

Böyle bir açıklama durumu kabul etmemizin yanında, sorunumuzun detaylıca açıklanması ve ifade edilmesi anlamına geldiği için, hem bilinçli hem bilinçaltı düzeyde bir eşitlik sağlanacak.Ve ona ait olan tıkanık enerji yavaş yavaş açılmaya ve dağılmaya başlayacaktır.

EFT yaparken noktalara vurmanın haricinde, o sorunu ifade etmenin de oldukça etkisi var.Burada da olumsuzlama yaparak yani durumu kabullenip ifade ederek bastırılan enerjinin tekrar ortaya çıkması sağlanmış olacak ve rahatlamaya başlayacağız.

Bir sorunu çözmek istiyorsak önce o sorunu kabul etmemiz gerekiyor.Sonra ifade etmemiz gerekiyor.

Bunun için olumsuzlama da oldukça etkili bir yöntem.İlgilenenler deneyebilir.
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 03:55 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

ben calismalarimda herzaman oyle yapmisimdir. once kabullenip sonra olumlamami yaptim ve basarili oldum herkese tavsiye ederim

sevgiyle kalin
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 05:43 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

önce afformasyon sonrasında affirmasyonmu yapılmalı yani arkadaşlar..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 05:51 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

ya ben hala biyerden başlayamadım.hala okuyorum araştırıyorum ama tamam burdan başlamalıyım diyemiyorum.şimdi okuduğum yazıdada affirmassyonların aslında işe yaramadığından bahsediyor..yani sanırım afformasyonmu yapılmalı diyor öne.iyice kararsızlığa itti beni:(
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2011, 09:59 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 91
58 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sevgisevgi will become famous soon enoughsevgisevgi will become famous soon enough

Gülücan afformasyon olumsuzlama değil,olumsuzlamayla bir alakası yok.Olumsuzlama daha çok eft ve nlp de kullanılan topraklama yöntemi.Bu konuda sitede olumsuzlama olarak arama yaparsan bilgi edinebilirsin ya da yine sitede olumlamalar bölümünde olumsuzlamayla ilgili paylaşımlar var.umarım sana yardımcı olur.

Kafanı o kadar karıştırp sıkıntıya girmene gerek yok ;ben gün içinde affirmasyonları da afformasyonları da yapıyorum.Evren çabalarımızda ,değişme isteğimizde bizim yanımızdadır ve bizim için en uygun olanın ne olduğunu farketmemize,kavramamıza destek olur.
sevgisevgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 12:55 AM   #9 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben hala biyerden başlayamadım.hala okuyorum araştırıyorum ama tamam burdan başlamalıyım diyemiyorum.şimdi okuduğum yazıdada affirmassyonların aslında işe yaramadığından bahsediyor..yani sanırım afformasyonmu yapılmalı diyor öne.iyice kararsızlığa itti beni:(
Afirmasyon tabi ki faydalı.Ama direnç güçlü olursa ya da konu başka bir şeyle bağlantılıysa biraz zaman alabilir.

Olumsuzlama ile duygunun ya da inancın en azından etkisinin azaltılması ve nötrleştirilmesinden sonra olumlama yapmak daha etkilidir.

Olumlama ile birlikte bu tekniği yani afformasyonu da uygularsanız çok faydası olacaktır..

Her durumda kabullenerek işe başlayın bence.Mesela başlayamıyorum diyorsunuz.Bu da bir direnç.Bunu kabul ederek işe başlayın.Kabul edemediğiniz durumlarda, bu kabullenememe durumunu kabullenerek işe başlayabilirsiniz
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2011, 02:56 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about

Kesinlikle harika bir metod.
ilk defa duyuyorum.
hemen uygulamaya başladım.
şöyleki olumlama yaptığım zaman sanki bilinçaltıma söz hakkı tanıyomuşum gibi hissediyordum.
elbette işe yarıyordu fakat afformasyon uygulandığında bilinçaltına söz hakkı ttanımıyorum ve paşa paşa
kebul ediyor sanki yönelttiğim soruların gerçekliğini.
sanki olmuş gibi.
ve zamanla oluyor.
teşekkürler sevgisevgi.

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks