Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Nostalji Sohbet Video

Uyarılar

80'S club(80 dönemi gençliği çoçukları buraya)

Hayatım Değişti Kafesi ve Nostalji Sohbet Video 80'S club(80 dönemi gençliği çoçukları buraya) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız emel sayın dan bir reklam :) http://www.youtube.com/watch?v=vWnGA...eature=related trt 1 1981 - 82 yılbaşı reklamları http://www.youtube.com/watch?v=qXdWg...eature=related...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nostalji Sohbet Video telkin cd indir izle İstanbul Nostalji Sohbet Video nerededir kimdir Nostalji Sohbet Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nostalji Sohbet Video hipnoz Nostalji Sohbet Video olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nostalji Sohbet Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nostalji Sohbet Video kuantum düşünce kitap haberi

80'S club(80 dönemi gençliği çoçukları buraya)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2007, 07:03 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 80'S club(80 dönemi gençliği çoçukları buraya)

emel sayın dan bir reklam :)

trt 1 1981 - 82 yılbaşı reklamları

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-12-2007, 07:05 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

en çok özlediklerim..

Alt 09-12-2007, 07:20 PM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

zar zor da olsa hatırladığım ve çok özlediğim bir şey geldi aklıma...

yazlık sinemalar... hiç bir teknoloji orada ki keyfi asla yaşatamaz aslaa...

Alt 09-12-2007, 07:29 PM   #14 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

seksen senesınden cok hatırımda bırsey yok ama yenı buyurken sinemada yedıgım frıgomu neydı bısı yerdık onu hıc unutmam bılmıyorum hala satılıyormu ? hala gozum onu arar sınemaya gıttıgımde, evın onunden sutcu yogurtcu gecerdı , annem hep sut kaynatırdı onu da unutmuyorum, renk renk bagcıkları olan adıdaslarım vardı :) , bır de o donem kucuguz tabı madonnanın su sarkısı cok meshurdu, muhteremı gercı hala severım

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2007, 07:42 PM   #15 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

frigo-alaska vardı sinemalarda yazlık sinemalara ben yetiştim vallahii çıt çıt çekirdek sesleri bir ayağı sallanan tahta iskemleler antrakta gazoz sırası kapmak için koşturan ben uludağ ve elvan gazozları ahhh ahhh wave 44
Alt 09-12-2007, 09:54 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hanımeli is an unknown quantity at this point

O yıllarda bir de hamam sefaları vardı. Bütün akraba veya komşuların birlikte gittiği, göbek taşında ziyafet çekildiği arada bir de kurna kapma yüzünden kavgaların çıktığı ve benim takunyalarla yürümeyi bir türlü beceremediğim
o çocukluk günleri...
hanımeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2007, 10:28 PM   #17 (permalink)
suzzy
Guest

süper bir bölüm olmuş pisiciğim...

oldum olası sevmişimdir nostaljiyi....çocukluğuma gittim....hangi biri anlatılırki...şimdiki çocuklarla aramızdaki fark ne yazıkki sene olarak çok değil...ama yaşanılanlar o kadar farklı ki...ne yazıkki çocuklarımız mahalle kavramını yaşayamadan suni oyuncak bahçelerinde,belirli ve kısıtlı zamanlar geçiriyorlar...evlerde ve kapalı sanal ortamlarda yaşıyorlar...

ama benim, çocukluğumdaki dönemde en unutamadığım şeydir,mahalle oyunları...

saatlerce,gece yarılarına kadar oynardık vede doyamazdık...
Alt 09-12-2007, 10:35 PM   #18 (permalink)
suzzy
Guest

açık hava sinaması dönemini ben pek bilmiyorum....

ama izmirde oturduğum semtte bir tane var... vede sanırım eski yıkık hali özellikle korunuyor....

biz oraya bir kaç kez kalabalık olarak gittik super ...muhteşem bir şey...sandalyeler bile tahtadan....içecek olarak gazoz ve çiğdem satılıyo (başka şeyler de var tabi)

yağmurlu havada denk gelmiştik bikere...filmi kapatmadılar her kes şemsiye altında izledi ...
Alt 09-12-2007, 10:40 PM   #19 (permalink)
suzzy
Guest

kitap kapağı resmi umarım problem olmaz...

bu kitabı okumayanlar varsa mutlaka okusunlar...arkadaşlar o dönemleri öyle güzel ve komik bir dille anlatmışki ayfer tunç...okunmaya değer...
Alt 09-12-2007, 11:14 PM   #20 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

pinpon yada masatenisi diğer adı basketbol gençler arasında çok yaygındı trt de yayınlanan beyaz gölge unutulmazdır bu ekol gençliği ve çoçukları için dandy sakızları ahhhh ahhhhhhhhhhhh

Bookmarks

Seçenekler
Stil