Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Merhaba, sitenin en çok konu açan kişisi ben:D (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/624710-merhaba-sitenin-en-cok-konu-acan-kisisi-ben-d.html)

karmam 20-12-2014 12:30 AM

Merhaba, sitenin en çok konu açan kişisi ben:D

Herkese selamlar,

Ego ve suçluluk duygularını iki hafta dinledim ve ilk başlarda yarım yarım bişeyler olduysa da tamamlanmadı. Ben de ıkı hafta sonra dıger telkınlerı dınlemeye başladım. Ve tum telkınlerle beraber 1 aydır hayatımda dınlemediğim kadar telkın dınledım genelde 8 saat. Sadece su son uc gundur pek dınleyemedım ozel sebeblerden. Şimdi beni bu telkınler değiştirmedi, gun içinde agrasıfım ve ıç konusmalarım hala kötu. Gene buna benzer yazı yazmıstım ama cıdden kafama taktım ben neden değişemiyorum diye. Telkinlere uç gun ara vermek kötu mu? Değişenlerin çoğu acaba beyınlerınde polyanacılık mı oynuyor? Yanlıs anlaşılmak istemem ama telkınlerın ışe yarayacagına mı ınanıyor da oluyor anlamıyorum kı. Üzülüyorum hem de çok neden bende etki olmuyor:(

Funk1903 20-12-2014 02:32 AM

Cevap: Merhaba, sitenin en çok konu açan kişisi ben:D

Atakan beyin dediği sözü söyleyip susuyorum ''Telkinlerde ille çabuk etki etsin diye bir çaba içerisine girilmemiştir.
Eğer öyle olsaydı daha en baştan çok costurucu müzikler koyar müziği ön plana çıkartır tekrarlara önem verirdim.
''
İyi günler.

Değişmek 21-12-2014 09:54 PM

değiceğine inancın olmalı telkinlerin işe yarayacağından şüphe etmemelisin

Işıklı yol 22-12-2014 05:04 PM

Bu tip telkinlerde genelde en az 3 ay dinlenmesi öneriliyor. Yani üç periyot şeklinde dinlemen gerekiyor. İlk periyotta, eski düşüncelere alternatif düşünceler işleniyor. İkinci periyotta eski düşünceler silinip yenileri hayata geçiriliyor. En sonuncuda ise yeni düşünceler artık yeni inançların oluyor. Kendine fazla yüklenmeden keyfini çıkarak dinlemeye devam et. İnşallah faydasını göreceksin.

Işıklı yol 22-12-2014 05:08 PM

Birde değişimden kastımız ne? Değişim şöyle olur arkadaşlar. Yani dışarıya yansıması hayatınıza yansıması şeklinde olur. Mesela hayatından birileri çıkar. Arkadaşlarının sana karşı davranışları değişir. Öncelikle bazı konularda başarısızlıklar yaşarken belki de yeni yetenekler keşfetmeye başlayabilirsin. Hatta semt değiştirmen, iş değiştirmen yada eş değiştirmen olasıdır. Sorarım size ilk bakışta hangisi olumlu bunların. Belki de hiç birisi. Öyleyse, acele etmeden ve sadece telkinleri dinlerim yan gelir yatarım değil. Telkin sadece size güç vermek, kendinize inanmanız amacıyla hazırlanmış ama gayreti elden bırakmayın. Sevgimle

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:42 PM.