Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   ben mutlu olamıyorum :( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/613617-ben-mutlu-olamiyorum.html)

fairy 27-06-2010 09:33 PM

ben mutlu olamıyorum :(

mutluluk telkinini günlerdir dinliyorum bazı arkadaşlar hemen etkisini gördüklerini söylediler ama ama ben hala bir etkisini göremiyorum :(

Işıldayan Safir 27-06-2010 09:36 PM

Cevap: ben mutlu olamıyorum :(

Ego ve suçluluk telkinlerini dinlediniz mi?

blue jaloon 27-06-2010 09:38 PM

Alıntı:

fairy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754546)
mutluluk telkinini günlerdir dinliyorum bazı arkadaşlar hemen etkisini gördüklerini söylediler ama ama ben hala bir etkisini göremiyorum :(

mutluymus gibi hareket et bir müddet sonra alisiyosun
eski halinden eser kalmiyo..

fairy 27-06-2010 09:40 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754547)
Ego ve suçluluk telkinlerini dinlediniz mi?

evet onları da dinledimm

fairy 27-06-2010 09:41 PM

Alıntı:

blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754548)
mutluymus gibi hareket et bir müddet sonra alisiyosun
eski halinden eser kalmiyo..

olmuyo işte yapamıyorum

Işıldayan Safir 27-06-2010 09:43 PM

Ortalama 70-80 saat kadar dinlemeniz gerekiyor. Ancak kimisi ilk seferde etkisini görüyor kimisinde ise bu süreç daha uzun olabiliyor. Günlerdir demişsiniz. Çok uzun bir zamandır dinlemiyorsunuz anladığım kadarıyla. Dinlemeye devam edin.

Sevgilerimle.
sapkal89

fairy 27-06-2010 09:46 PM

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754551)
Ortalama 70-80 saat kadar dinlemeniz gerekiyor. Ancak kimisi ilk seferde etkisini görüyor kimisinde ise bu süreç daha uzun olabiliyor. Günlerdir demişsiniz. Çok uzun bir zamandır dinlemiyorsunuz anladığım kadarıyla. Dinlemeye devam edin.

Sevgilerimle. sapkal89

suçluluk ve egoyu 1 hafta günde 7-8 saat kadar dinledim ve onunla ilgili etkiler gördüm ve nerdeyse 5 gündür de mutluluğu da ekleyim hepsii birlikte dinliyorum..

kimi arkadaşlar mutluluk telkininin bu kadar kısa sürede etki edeceğini ummazdım demiş hatta bir çoğu...ama ben de kıpırtı bile olmadı :(

Işıldayan Safir 27-06-2010 09:53 PM

Alıntı:

fairy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754552)
suçluluk ve egoyu 1 hafta günde 7-8 saat kadar dinledim ve onunla ilgili etkiler gördüm ve nerdeyse 5 gündür de mutluluğu da ekleyim hepsii birlikte dinliyorum..

kimi arkadaşlar mutluluk telkininin bu kadar kısa sürede etki edeceğini ummazdım demiş hatta bir çoğu...ama ben de kıpırtı bile olmadı :(

Dinlemeye devam edin. Ayrıca forumdaki kişisel gelişim ve mutluluk ile ilgili olarak yer alan konuları okuyabilirsiniz. İnsana çok şey katıyor. Bir de bu kadar umutsuz olmayın. Olmuyor. Yapamıyorum diyorsunuz. Kıpırtı bile olmadı diyorsunuz. Kabul etmiş gibi görünüyorsunuz durumu. Telkinleri dinlemeye devam edin. Telkinlerden çok az kişi etki görmeyebiliyor. Ama siz daha yolun başındasınız. Anormal bir durum yok bana göre.

Sevgiler sapkal89

Sultan 27-06-2010 10:03 PM

mutlulukta mutsuzlukta bir seçimdir.mutlu olmak istiyorsan mutluluğu seçmelisin.smil56ve en önemlisi bence olumsuz değil olumlu konuşmalısın...olumsuz konuşmaya devam edersen mutlu olamazsın.duygu durumunu değiştir.olumlu konuşmaya başla inan farkı görürsün.sevgiyle mutlu kaly789

cymbella 27-06-2010 10:26 PM

ben 4/5 aydır bu sitedeyim ve ozamandan beri bir listem var hala değiştirmeden onu dinliyorum.bikaç haftadır dinleyemiyordum genelde uyurken dinlerdim.dün gece tekrardan baslayım dedim gece açtım müziğimi yattım.ve gece 3-4 sefer kendimi rahatsız bir biçimde uyanmış halde buldum.bu da demek oluyo ki telkinler beni hala etkiliyor.yani arkadaşım anlatmak istediğim hah ben 80 saat dinledim hadi sihirli değnek gel bana bi dokun diye bekleme bunlarzaman içinde oluyor.hem yavaş olması okadar da kötü değil.iyi yönünden bak biranda olmasından daha kalıcı ve sağlam olur.

RenaC 27-06-2010 10:45 PM

Merhaba Arkadaşım.

Öncelikle sana şundan bahsedeceğim wampirellanın dediği gibi mutsuzluğu kabul etmiş gibi görünüyorsun ve en büyük hatayı burda yapıyorsun zaten.Şimdi kendinle barışık olmalısın ve telkinleri öyle dinlemelisin sen kendini mutsuzlukla belirtirsen telkinlerde seni mutlu olmaya yöneltmek için uğraşırsa sende ki mutsuzluk düşüncesi ile dinlediğin sana mutluluk katmaya çalışan telkinlerde ki mutluluk düşüncesi birbirini götürür.

Kendinle barışık inançlı ol.Telkinler mutlaka etki eder.Bende dinliyorum hala bir etkisini görmedim.Ama eminim bir etki göreceğim ve ben başardım artık mutluyum birşeyler kattı diyebileceğim kendime.

Hala mutsuz olduğundan çok Mutlu olabileceğini düşün olurmu.

Kal sağlıcakla

teoman_ 27-06-2010 11:40 PM

herkesin mutlululuğa bakışı farklıdır
bana göre mutluluk, cebindeki cüzdanın dolu olduğunu hissetmektir...

sana göre mutluluk nedir?
neden mutlu değilsin bu sorulara sen yanıt verebilirsin...

DeLiTaY21 28-06-2010 03:03 AM

teoman arkadaşımıza katılıyorum.üstelik bende senin gibi mutlu olmayı beceremeyen birisiyim:)ben artık alıştım.sende bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmelisin bence.

prenses1 28-06-2010 08:42 AM

mutlu olmak istediğimde mutluymuş gibi davranıyorum duygular virüs gibi hemen bulaşıyor ve mutlu oluyorum

fairy 28-06-2010 09:34 PM

evet bazı şeyleri oluruna bırakamıyorum :( hep birşeyleri kontrol etme isteği var içimde hiçbirşeyi serbest bırakamıyorum ve bu yüzden de geriliyorum galiba.. bir de ne kadar planlarsan planla kontrol edersen et hiç planladığım gibi olmuyor :( içimde bir hevessizlik bir mutsuzluk zevk alamamazlık.. umarım geçici bir durumdur :(

Houner 29-06-2010 12:15 AM

Alıntı:

fairy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 754706)
evet bazı şeyleri oluruna bırakamıyorum :( hep birşeyleri kontrol etme isteği var içimde hiçbirşeyi serbest bırakamıyorum ve bu yüzden de geriliyorum galiba.. bir de ne kadar planlarsan planla kontrol edersen et hiç planladığım gibi olmuyor :( içimde bir hevessizlik bir mutsuzluk zevk alamamazlık.. umarım geçici bir durumdur :(

Bak kendi ağzınla söylemişsin:) kontroll etmek!! sence herşeyi kontrol etmeye çalışan bir insan nasıl mutlu olabilirki?? kontrol et et nereye kadar, bünye sıkılır hayattan soğursun tabikii. önce bunu öğrenmelisin bence kontrol etmeyi bırakman senin hayatındaki gelişmen için en büyük adım olacaktır...
Bunun için sedona yöntemini kullanabilirsin serbest bırakma yöntemini öğrenerek..Forumumuzda bununla ilgili yazılar mevcuttur onlar sana yardımcı olur..Sevgiler:)

zamanı_geldi 23-09-2010 04:58 PM

mutlu olamıyoruz çünkü kendimizden ve çevremizdekilerden beklentilerimiz çok büyük..
kendi kendimize yetmeyi bilemiyoruz..

rainrose38 02-03-2013 01:21 PM

geçmişin bütün olumsuzluklarından sıyrılıp kendimizi yenilemek için etkili bir telkininiz var mı arkadaşlar?

rainrose38 02-03-2013 01:24 PM

ben geçmişteki olumsuzluklarla yaşayan biri olarak buna dur demek istiyorum ,geleceğim için yaşamak ve hayatın güzelliklerini görmek istiyorum , bu konuda umutluyum , bununla ilgili bir telkin arıyorum , lütfen yardım edin.

cansuyu 02-03-2013 01:34 PM

Merhaba Rainrose

ne güzel ifade etmişsiniz hem mutlu olmama sebebinizi, hem de umudunuz..
çoğumuz geçmiş üzüntüler ve gelecek endişesi arasında bugünü yaşamayı unutuyoruz.
sizin gibi bizler de buna bir dur demek istediğimiz için buradayız, ve hepimiz bir yerlerden başladık..

telkinlerden destek aldık elbet, ancak paylaşımlardan da yararlanıyoruz.

istedik başarıyoruz, isterseniz başarırsınız..

telkin dinlerken sorunuzuzun ne olduğunu düşünürseniz düşünün belli bir sıralaması var. rehber bölümünde ayrıntıları bulabilirsiniz. önce ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gün kadar her gün 8- 10 saat dinlemekle başlayabilirsiniz. ben gün içinde de zaman zaman mutluluk piano telkinini dinlerim.

ancak lütfen paylaşımları da takip edin, gittikçe kendinizin ve an ın farkına varabileceğinizi umuyorum..

mutlu kalın..

rainrose38 06-03-2013 12:19 AM

çok teşekkür edrim sevgili cansuyu :)

hayatimdegisti 03-02-2020 11:59 PM

evet kişilere göre değişebilmektedir

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:33 PM.