Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Yeni Başlıyorum ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/10588-yeni-basliyorum.html)

quetzlcoatl 03-07-2008 11:07 PM

Yeni Başlıyorum !

Öncelikle herkese merhaba ! Sitenizi -ne yazık ki- yeni keşfettim ve telkinleri hemen indirmeye başladım . Yaklaşık 4 senedir etkisiz depresyon ve siklotimik bozukluk tedavileri görüyorum ve ilaçlardan bıkmış durumdayım . Yalnız aklıma takılan bir şey var : Ben Tıp doktoruyum ve gündüzleri çalıştığım için işyerinde telkinleri dinlemem mümkün değil . Acaba sadece geceleri uykumda dinlesem yeterince etkili bir sonuç alabilir miyim ? Şu anda çok ümitliyim ve bu işe inanarak başlıyorum , umarım herşey güzel olur . Görüşmek üzere...

mavifirca 03-07-2008 11:15 PM

Ynt: Yeni Başlıyorum !

vien1 vien1 vien1
Hosgeldin aramiza quetzlcoatl, kullanim rehberine göz atmanda fayda var, su sesiyle hazirlanmis versiyonlar rahatsiz edici degil, gece dinlenilmesi daha etkileyici diye okumustum formun bir yerlerinde. Inanarak basliyor olman zaten isini dahada kolaylastiriyor, basarilar hismiley

ametist 03-07-2008 11:16 PM

hayatım değişti ailesine hoşgeldin quetzlcoatl vien1.sitenin üstadları daha iyi bilirler ama tüm gün dinlemesen bile ,günde ortalama 7-8 saat uyuduğumuza göre bu süre de gayet verimli olur bence telkinler için.zaten bi telkinin ortalama dinleme süresi 70-80 saat .rehber bölümü incelersen ,daha net yanıtlar bulursun
mutlu paylaşımlar smiliyface

MuminOKAN 03-07-2008 11:54 PM

Alıntı:

quetzlcoatl Nickli Üyeden Alıntı
Öncelikle herkese merhaba ! Sitenizi -ne yazık ki- yeni keşfettim ve telkinleri hemen indirmeye başladım . Yaklaşık 4 senedir etkisiz depresyon ve siklotimik bozukluk tedavileri görüyorum ve ilaçlardan bıkmış durumdayım . Yalnız aklıma takılan bir şey var : Ben Tıp doktoruyum ve gündüzleri çalıştığım için işyerinde telkinleri dinlemem mümkün değil . Acaba sadece geceleri uykumda dinlesem yeterince etkili bir sonuç alabilir miyim ? Şu anda çok ümitliyim ve bu işe inanarak başlıyorum , umarım herşey güzel olur . Görüşmek üzere...

öncelikle hoşgeldiniz.
mutlu paylaşımlarınızın olacağına yürekten inanarak, böyle bir aileye kaıldığınız için bizler teşekkür ederiz.

biri üstad mı dedi sevincli
öncelikle indirmiş olduğunuz telkinli müziklerimizden en başta suçluluk ve ego güçlendirici isimli olanları dinlemenizde fayda var.
bir telkin için toplamda 70-80 saat dinlemeniz önerilir. ama bu 70-80 saat ortalama bir değerdir. sizde daha erken etkiler görülebilir.
telkinlerimizden her biri günde 8 saat civarı dinlenildiği vakit anılan 70-80 saat ortalamaya yaklaşık 10 gün gibi bir sürede ulaşılıyor.

gündüz dinleyemediğinizden bahsetmişsiniz. gece hatta uyurken bile dinleyebilirsiniz. herhangi bir sakınca yok. ve hatta faydası var.
daha detaylı açıklamalar;

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...gorurum-b11.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...aliyim-b176.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...iliyor-b290.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/..._mi_var-b12.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...lariniz-b15.0/

quetzlcoatl 04-07-2008 10:59 AM

Çok teşekkür ederim ! Yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak için can atıyorum :) Görüşmek üzere !

quetzlcoatl 05-07-2008 08:16 AM

İlk günümü bitirdim ve sizlerle yaşadıklarımı paylaşmak istedim . Bazı üyeleri bahsetiği mide bulantısıı ben de yaşadım . Buna ek olarak yoğun bir sıkıntı hissi ve nefes almakta zorluk da oldu . Acaba bunlar normal mi ? Biraz korkmaya başladım desem yalan olmaz y789
Bir de şöyle bir korkumö var : Bu telkinler bende işe yaradı ve değiştim diyelim . En geç 1-2 sene sonra telkinleri bırakacağım veya en azından azaltacağım bir gerçek . Bıraktığımda bendeki değişimin tamamen geri dönmesinden ve belki eskisinden de kötü olmaktan korkuyorum . Mantıklı bir korku mu yoksa hüsnü kuruntu mu ne dersiniz ? smil56
Son olarak , ben sadce doğa seslerini dinleyeceğim galiba ; çünkü açıkçası müzikleri gece dinlemek için biraz rahatsız edici buldum rt67
Görüşmek üzere !

birmutluluk 05-07-2008 11:52 AM

merhaba hoşgeldiniz vien1 güzel haberlerinizi almak sevindirici bende daha önce yaklaşık 3 sene falan depresyon ilçları kullandım ama bir sonuç alamadım siteyi malesef geç buldum 3aydır dinliyorum güzel sonuçlar aldım gece dinlemek çok daha iyi etkili olduğunu farkettim zaten ilk başladığımda arkadaşlarda belirtmişlerdi bayağı yol katettim eskiye nazaran ama daha yolum var yıkılması gerekn bir iki blokajım var temel sorunum inş.bitecek geçen hafta sonu iki gece dinleyememştşm hemen farkı hissettim dalgalanma hissi yaşamaya başladım halen biraz devam ediyor ama alıştım artık beni pek korkutmuyor geçeceğini biliyorum daha iyisi olmak için bekliyorum zamana bırakarak.. iyi dinlemeler.. hismiley

quetzlcoatl 06-07-2008 09:33 AM

Desteğinize çok teşekkür ederim . Dediğim gibi ben telkinleri ancak geceleri dinleyebiliyorum ama dün gece kulaklık kulağımdan çıkmış , ben de farketmeden öylece uyumuşum . Zaten uyurken oldukça rahatsız ediyordu kulağımı . Sanırım bu bir sorun oluşturacak agl34

birmutluluk 06-07-2008 10:11 AM

kulağınıza bant yapıştırabilirsiniz sitede bir arkadaştan duymuştum bazen bende yapoyorum genelde kulağımdan çıkmıyor ama bazaende çıktığı oluyor
çok kontrollü yatıyorum galiba evet biraz acıyor ama bir miüddet sonra acıyı kabulleniyorsun insan iyi olmak için herşeye katlanıyor b456 hismiley

maxim 06-07-2008 10:39 AM

hoşgeldiniz.... vien1

quetzlcoatl 06-07-2008 03:47 PM

Önerilerinize teşekkürler art56art56 Hoşbuldukk smiliyface

sanemce 06-07-2008 05:35 PM

merhaba quetzlcoatl
biraz geç oldu ama, hoş geldin aramıza..
telkinleri kulaklıkla dinlerken, kulağına takman şart değil. kulaklığı yakınına biryere asarsan, gelen ses yeterli olacaktır.
(ben başucumdaki masa üstü lambamı kullanıyorum bunun için)

mutlu paylaşımlar hismiley

sessiz 05-09-2008 02:52 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı
merhaba quetzlcoatl
biraz geç oldu ama, hoş geldin aramıza..
telkinleri kulaklıkla dinlerken, kulağına takman şart değil. kulaklığı yakınına biryere asarsan, gelen ses yeterli olacaktır.
(ben başucumdaki masa üstü lambamı kullanıyorum bunun için)
bu şekilde de etkisini görebiliyor musun..azcık bi ses geleir sanırım:)

mutlu paylaşımlar hismiley

hasan_sema 07-01-2009 11:40 PM

merhaba arkadaslar bende yenı katıldım aranıza bugun ve hadı bismillah dedım bakalım nolucak die yasadıgım seylerden hayattan herseyden cok sıkıldım bu telkınlerı ablam tavsıye ettı basta sacma buldum ama caresız kaldım suan isteklıyım ve aslında sacma olmadıgını okudugum yazılarda idrak edebıldım hayattan zevk almıyorum psikolojık sorunlarım var ılac kullanıyorum ama daha kötuyum tek umudum bu telkınler inşallah ii gelır hadi bismillah bakalım;)

spiritangel 08-01-2009 12:07 AM

Hoşgeldiniz...

70-80 saatmi hımmmmm...midem bulanmıyo benim ama su isteğim arttı..linkler açılmadı mümin okan bey bir şey sorabilirmiyim..Kulaklıkla dinlemek yada normal gün içinde dinlemek kulaklıksız farkedermi?

yeni bir hayat 08-01-2009 12:56 AM

Merhaba spiritangel;

Kulaklıkla veya kulaklıksız dinlemenizde herhangi bi fark yok.Önemli olan süreklilik.

Kulaklıkla yüksek ses ile dinlendiğinde rahatsızlıklar olabiliyor. O yüzden kısık sesle dinlemenizde yarar var..

Sevgiler..

melanie_s 23-01-2009 08:59 PM

merhabalar...

aranıza yeni katılanlardan biri de benim dinlemeye yeni başladım.umutla dinlemeye devam ediyorum,herkesteki sabırsızlık bende de var tabi ne zaman etki eder uzun mu sürer gibi...günlük 7-8saat dinlenmesi gerektiği yazılmış forumda.ego güçlendirmek için klasik müzik,ney,su sesi,sanat müziği gibi farklı dallar yaratılmış.bunları karışık dinlesek aynı etkiyi görür müyüz yoksa sadece klasik müzik ya da su sesi ayrı ayrı mı dinlenmeli?ne yapmalıyım???bisiklet

sanemce 23-01-2009 09:13 PM

merhaba melanie_s

telkinler farklı müzik zevkine sahip olanlar için değişik versiyonlarda yapılmıştır.

içerik olarak aynı olduğundan hangisini isterseniz dinleyebilirsiniz sonuç aynı olacaktır.

sevgiler actionsmile

exceed 30-01-2009 12:25 PM

aslında yeni başlayanlar için sölenmesi gereken en önemli şey bu telkinlerin sihirli deynek ile karıştırılmaması olmalı sanki..herkesteki sabırsızlık ve gözle görülür bir değişiklik beklentisini anlamak doğal..bende öyleydim..alında yaptığım küçük araştırmalarda bilinçalt denen şeyin inanılmaz güçlü bir duvar olduğu..genetik kalıntıların bile olabileceği o yüzden sabırla ve rutine bağlayarak telkinleri dinlemek..
ama bunu küçük bi hikaye ile özetlemek gerekirse ;
bir deneyde kurbağalarn bulundukları ortama uyumları araştırılıyor(yada bunun gibi bişi:))
ilk denek kurbağa kaynamış suya atılıyor kurbağa daha suya deyer deymez zıpladığı gibi kaçıyor.
ikinci denek kurbağa ise soğuk suya koyuluyor ve altına ateş yakılıyor.kurbağa soğuk suda yüzerken yavai yavaş piştiğinin farkına varamıyor tabi..yani bulunduğu ortam onu sıcağa alıştıra alıştıra kaynatyor..ve hüzünlü son :)
tabi bizim hikayemizde hüzünlü son yok..ama hayatınızdaki değişiklilerde böyle olcak bi zaman sonra farkı farketceksiniz.. sevgiler..

pembe toka 09-02-2009 04:21 PM

bende yenı baslıyorum

merhbalar bende sitenizi yeni kesfettim 2 senedir major depresyon tedavisi goruyorum ilaclardan oyle sıkıldım ki anlatamam. ilacları bırakıncada malum kullanlar cok iyi bilir atak tekrar gelıyor ve bastan baslıyorum Allah hepımızın yardımcı olsun ne dıyebılırım kı bu hastalıkla basa cıkmak ıcın cok uzun ve sancılı donem gecırdık ve halada gecırıyoruz. Bu site de dün indirdigim sucluluk duygusunu dinledim bugünde bulasık yıkarken hatta toz alırken bıle dınledım inanılmaz dinlendirici ama daha cok yeniyim 1 hafta sonra izlenimlerimi mutlaka yazacagım icimde o kadar yolu denememe ragmen bır umutsuzluk vardı ama simdii biliyorum ve hissediyorum bu telkinler bana ve tüm dinleyenlere cok iyi gelecek

hakikat1990 09-02-2009 06:57 PM

bu sitenin en büyük özelliği sıkılmadan eğlenerek tedavi olmak süper

x_love 25-02-2009 08:04 PM

ya arkadaşlar ben yeni başladım 2. günündeyim telkinlerin ama şöle bişiki mesela listem şöle (2) ego + (2) suçluluk + (1) insanların düşüncesini önemsememe + (1) sosyal fobi hani böle başlasam bi sorun olurmu bide arada hoşlandıgım müziklerde çıkyıo mp3 e attıgım için ama fazla değil bu işin büyüsünü felan bozmaz demi
?

serpil22 25-02-2009 08:52 PM

Alıntı:

hakikat1990 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308992)
bu sitenin en büyük özelliği sıkılmadan eğlenerek tedavi olmak süper

sevgili hakikat çok haklısın sitemiz süperdirsevinclisevinclisevincli

shamanic 26-02-2009 12:13 AM

merhabalar alucardactionsmile

neden başkalarının düşüncesine çok önemseriz..
kendi düşüncelerimizi çok önemsemediğimiz için..
ya da kendi düşüncelerimize güvenmediğimiz için..

peki neden kendi düşüncelerimize güvenmeyiz
daha önceden bazı konularla ilgili yanlış kararlar vermiş olduğumuzdan
ya da daha önce hiç kendi başımıza karar almamış olduğumuzdan..

peki neden daha önceden yanlış karalar aldık ya da kendi başımıza hiç karar vermedik..

içimizde ki pozitif ego eksikliği.. kendine güven eksikliğinden..

başlık ne olursa olsun.. sorgulamayı kendi içimize doğru kök korkulara doğru yaptığımız zaman karşımıza 3 ana başlık çıkar;

kendine güven
pozitif ego
suçluluktan kurtul..

yanında bonus olarak ertelemeyi bırak..

özellikle bu üç telkin sağlam zeminler oluşturmak adınadır..
konu kilo vermede olsa bisiklete binmekte özde bu telkinlere ihtiyaç vardır.

bunlarla başladığınızda diğer telkinleri sadece olanı kuvvetlendirmek için kullanmış olursunuz..

onun için listenden başkalarının düşüncelerini ö. telkini çıkart...
sf senin için acil bir durum olduğundan kalsın elbette ama sürekli dinlemene gerek yok günde bir kaç saat dinlemen yeterli olacaktır..

sorundan ziyede çözüme odaklanarak günde onu bir kaç saat dinlerken ilerleyen günlerde listene sosyallik arttırıcı topluluk karşısında k. gibi telkinleri ilave et..

kısa sürede güzel haberlerini almak dileklerimle..

sevgiler..

x_love 02-03-2009 12:06 PM

inşallah çok güzel haberler vericem sizlere shamanic cim ( ismini bilmedigim için özür :) )

Bilge İnan 02-03-2009 02:45 PM

Merhabalar!

Anlatacağım çok şey olacak zaman içinde sanıyorum ki ancak şimdilik sadece üye olma nedenimi açıklamakla yetineceğim. Çünkü çok ilginç tabir edilen ama bu tür konularda biraz ilgi ve bilgi sahibi olanların gülümseyerek doğal kabul edeceğini bildiğim bir hikayem var.

Çok değil, bundan 3 saat kadar önce deliler gibi ağlayıp " benim burada ne işim var?! Neden görevinizi yapmıyorsunuz rehberler; Rabb' im sizi bunun için yollamadı mı bana?!" şeklinde haykırıyordum. :) Biraz ürkütücü bir profil çizmiş olabilirim ilk mesajımda belki ama, durum gerçekten de buydu. Daha sonra bir şekilde gözyaşlarım akar vaziyette ancak biraz daha sakinleşmiş bir şekilde internete "yönlendirildim". Bir kaç e- posta, bir iki fıkra okuduktan sonra bir anda kendimi Google' da kendini yenilemek, baştan yaratmakla ilgili bir arayış içinde buldum. Sonra bir forumda sizin linkleri veren birinin mesajıyla karşılaştım, uzantıyı takip edip hayatimdegisti.com telkinli cd yazdım. O andan beri de buradayım. Bir süre forum mesajlarını okuduktan sonra da ( ego ve suçluluk telkin mp3leri eşliğinde), üye olup hikayemi sizlerle paylaşmak istedim.

Sanırım rehber meleklerim benim için var olduklarını hatırla(tt)dılar, siz ne dersiniz? :)

Ayrıca bilmek istediğim bir diğer konu da şu. Henüz 2 saat gibi bir süre geçmesine rağmen midemdeki hareketlenme ve başımın çeşitli yerlerinde boy gösteren ağrı dalgalanmalarını neye borçluyum? Forum mesajlarında okuduğum şeylerden psikolojik olarak etkilendim mi yoksa telkinler hemen etki mi etmeye başladı? :)

NOT: Bu arada, benim yetinme şeklim de bu işte y789
Ayrıca önceliğini para kazanmaya değil de, insanlara yardımcı olmaya adamış site yöneticilerine teşekkür ederim.

Herkese sevgiler. :)

yeni bir hayat 02-03-2009 03:22 PM

Merhabalar 3507;t678

Yanımıza hoşgeldiniz..vien1

Hayatta hiçbirşeyin tesadüf olmadığını hatırlatan harika bir mesajla kendinizi keşfetme yolculuğuna başlamışsınız.Bunun için tebrikler..

Telkinlerin ilk etkileri bazı kişilerde daha ilk anda belirebiliyor.Bende de ağlama şeklinde kendini belli etmişti.Mide ve başağrısı etkileriniz telkinlerden kaynaklanıyor olabilir..Ama merak etmeyin,geçici bir dalgalanma süreci bu..

Rehber bölümünü incelerseniz zaten pekçok sonuç göreceksiniz..

Değişim ve farkındalıklarınızın artması dileklerimizle..

Sevgiler..actionsmile

capcanlı 03-03-2009 12:34 AM

arkadaşım selam bende bu siteyi yeni keşfettim ama nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum öğrendiklerini banada aktarırsan sevinirim

Bilge İnan 03-03-2009 01:35 PM

Alıntı:

capcanlı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310929)
arkadaşım selam bende bu siteyi yeni keşfettim ama nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum öğrendiklerini banada aktarırsan sevinirim

Hoşgeldik o zaman :) Hemen son durum hakkında bilgi vereyim o halde.

Dünden beri forum başlıklarında geziniyorum. İlk sayfasından itibaren okumaya çalışıyorum, inanılmaz faydalı. Sana önereceğim en etkili şey şimdilik bu.

Ayrıca dünden beri ego ve suçluluk sürekli açık bilgisayarımda. Her ikisinin de new age versiyonlarını indirmiştim ama suçluluktaki parça biraz ağır geldi, onu su sesiyle değiştirdim. Dinlemeye devam ediyorum.

Şakaklarımda biraz baskı, başımın üst tarafında ve alnımda ilginç bir yanma ve uyuşma, kulaklarımdan başlayıp boynuma inen bir ağrı ve ağırlık hissediyorum; özellikle şu anda. Bir de bazen kıkır kıkır gülesim geliyor. Bir günde bu kadar hızlı bir etki almış olmam neye bağlı bilemiyorum tabii.

Uykumdan deli gibi su içme isteğiyle uyandım - ki bu başıma çok sık gelmez-. Henüz su içme isteğiyle ilgili konuya gelmedim sanırım forumda, o yüzden bunun da sebebini bilemiyorum. Bir de genellikle beyaz eti tercih eden biri olarak az evvel aksine resmen köfte aşerdim tabiri caizse. Hemen sipariş ettim, gelince de deli gibi saldırdım. Soğan, moğan ne varsa y789 Ki toplumda kokmasın diye soğan yiyemem ben. Yok canım, bu da mı telkinler yüzünden yani? sevincli

Hazır çenem düşmüşken bir soru daha sorayım modlarımıza madem utananadam

Şimdi bütün bu belirtiler doğrultusunda şu sigara bırakma, kendine güven ya da kilo verme mp3lerinden birini eklemem için erken mi olur? Ekleyebilirsem hangisini ekleyeyim?

İyi ki varsınız! :) ♥

capcanlı 03-03-2009 01:54 PM

merhaba arkadaşlarrrrr bende yeni başlıyorum ..... sizlere nasıl ulaşırım nasıl cvp alabilirim nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum benide aranıza alırsanız sevinirim :):):):)

yeni bir hayat 03-03-2009 04:15 PM

Alıntı:

3507 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310972)
Hazır çenem düşmüşken bir soru daha sorayım modlarımıza madem utananadam

Şimdi bütün bu belirtiler doğrultusunda şu sigara bırakma, kendine güven ya da kilo verme mp3lerinden birini eklemem için erken mi olur? Ekleyebilirsem hangisini ekleyeyim?

İyi ki varsınız! :) ♥

Merhabalar,

Maşallah telkinlerin tüm etkilerini yaşıyorsunuz..sevincli

Forumda gezdikçe özellikle ilk etkiler bölümümüzü,böyle sonuçlara sık rastlayacaksınız.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ego ve suçluluk telkinlerini yaklaşık 15 gün -ortalama 80 saat- dinledikten sonra, yeni telkin ekliyoruz..Onun için henüz erken..

Sevgiler..actionsmile

Bilge İnan 05-03-2009 03:02 AM

Bugün suçluluk telkinlerine direnç günüm sanırım. Kendimi en suçlu hissettiğim konuda, bir yakımı kaybettiğim zamanki gibi bir duygusal çaresizlik hissettim ve ağlama nöbeti geçirdim. Ancak diğer taraftan da hiç olmadığı kadar bu durumu düzeltme isteğiyle dolup taştım. Bu da sanırım ego güçlendirici sayesinde oldu.

Ayrıca, bundan iki gün önce yaptığım planlar ( özellikle işimle ilgili) tamamen alt üst oldu.An itibariyle ne istediğini bilmeyen, ama karar verip istediğinde de elde edeceğine kesin gözüyle bakan bir ruh hali içindeyim. Bunlar ilginç gelişmeler. Umarım bu boşluk ve kararsızlık fazla sürmez, en doğru kararı verip uygulamaya koyabilirim.

Üçüncü gün bilançosu şimdilik böyle. Sevgilerimle.

syrınks 14-03-2009 12:03 AM

Arkadaşlar selam ben tam 1 haftadır önerilen 3 telkini dinliyorum etkileri gerçektende fark edilir derecede ilk günlerde bazı kaygılarım olsada şu anda çok mutluyum benim sorum şöyle ben listemde değişiklik yapmak istiyorum fakat dinlediğim ego,kndine gv.,ve suçluluk telkinlerini çıkartmadan 1 tane daha istediğimi eklesem son eklediğimden bir fayda görürmüyüm ?

hayatimdegisti 14-03-2009 12:06 AM

Alıntı:

syrınks Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312109)
Arkadaşlar selam ben tam 1 haftadır önerilen 3 telkini dinliyorum etkileri gerçektende fark edilir derecede ilk günlerde bazı kaygılarım olsada şu anda çok mutluyum benim sorum şöyle ben listemde değişiklik yapmak istiyorum fakat dinlediğim ego,kndine gv.,ve suçluluk telkinlerini çıkartmadan 1 tane daha istediğimi eklesem son eklediğimden bir fayda görürmüyüm ?

Tabii ki çıkartmadan ekleyebilirsiniz.actionsmile

HATCE 27-04-2009 11:24 PM

Cevap: Ynt: Yeni Başlıyorum !

ben 10 gündür dinliyorum suçluluk depresyon ve ego güçlendirici 5 . günnden itibaren gerginliğim azaldı sabahları huzurlu uyanıyorum ve kendimi çok iyi hisediyorum yalnız ben çok inanarak başladım ve hala öyle tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorm

şeker_kıs 23-07-2010 02:00 PM

Cevap: Yeni Başlıyorum !

ben daha yeni başladım yani bugün bana ne yapmam gerekdiğini anlatırmısınız...

zamanı_geldi 23-09-2010 05:06 PM

Cevap: Ynt: Yeni Başlıyorum !

gerçekten telkinler ilk günden etkisini gösteriyor bence

joseffb06 23-09-2010 05:20 PM

Cevap: Yeni Başlıyorum !

Alıntı:

şeker_kıs Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 758832)
ben daha yeni başladım yani bugün bana ne yapmam gerekdiğini anlatırmısınız...

Atakan bey,site yönetimi ve tecrübeli arkadaşlar ilk önce suçluluk ve ego güçlendirici telkinlerini 2 hafta boyunca dinlemenizi öneriyolar.etkileri kişiden kişiye farklılık göstebilir tabiki.2.hafta sonunda yeni telkinler listenize ekleyebilceğinizi söylüyorlar tabiki bende öyle yapıcam bugun 2.haftam doldu :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:31 AM.