Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Yeni Başlıyorum ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/10588-yeni-basliyorum.html)

yeni bir hayat 03-03-2009 04:15 PM

Alıntı:

3507 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 310972)
Hazır çenem düşmüşken bir soru daha sorayım modlarımıza madem utananadam

Şimdi bütün bu belirtiler doğrultusunda şu sigara bırakma, kendine güven ya da kilo verme mp3lerinden birini eklemem için erken mi olur? Ekleyebilirsem hangisini ekleyeyim?

İyi ki varsınız! :) ♥

Merhabalar,

Maşallah telkinlerin tüm etkilerini yaşıyorsunuz..sevincli

Forumda gezdikçe özellikle ilk etkiler bölümümüzü,böyle sonuçlara sık rastlayacaksınız.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Ego ve suçluluk telkinlerini yaklaşık 15 gün -ortalama 80 saat- dinledikten sonra, yeni telkin ekliyoruz..Onun için henüz erken..

Sevgiler..actionsmile

Bilge İnan 05-03-2009 03:02 AM

Bugün suçluluk telkinlerine direnç günüm sanırım. Kendimi en suçlu hissettiğim konuda, bir yakımı kaybettiğim zamanki gibi bir duygusal çaresizlik hissettim ve ağlama nöbeti geçirdim. Ancak diğer taraftan da hiç olmadığı kadar bu durumu düzeltme isteğiyle dolup taştım. Bu da sanırım ego güçlendirici sayesinde oldu.

Ayrıca, bundan iki gün önce yaptığım planlar ( özellikle işimle ilgili) tamamen alt üst oldu.An itibariyle ne istediğini bilmeyen, ama karar verip istediğinde de elde edeceğine kesin gözüyle bakan bir ruh hali içindeyim. Bunlar ilginç gelişmeler. Umarım bu boşluk ve kararsızlık fazla sürmez, en doğru kararı verip uygulamaya koyabilirim.

Üçüncü gün bilançosu şimdilik böyle. Sevgilerimle.

syrınks 14-03-2009 12:03 AM

Arkadaşlar selam ben tam 1 haftadır önerilen 3 telkini dinliyorum etkileri gerçektende fark edilir derecede ilk günlerde bazı kaygılarım olsada şu anda çok mutluyum benim sorum şöyle ben listemde değişiklik yapmak istiyorum fakat dinlediğim ego,kndine gv.,ve suçluluk telkinlerini çıkartmadan 1 tane daha istediğimi eklesem son eklediğimden bir fayda görürmüyüm ?

hayatimdegisti 14-03-2009 12:06 AM

Alıntı:

syrınks Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312109)
Arkadaşlar selam ben tam 1 haftadır önerilen 3 telkini dinliyorum etkileri gerçektende fark edilir derecede ilk günlerde bazı kaygılarım olsada şu anda çok mutluyum benim sorum şöyle ben listemde değişiklik yapmak istiyorum fakat dinlediğim ego,kndine gv.,ve suçluluk telkinlerini çıkartmadan 1 tane daha istediğimi eklesem son eklediğimden bir fayda görürmüyüm ?

Tabii ki çıkartmadan ekleyebilirsiniz.actionsmile

HATCE 27-04-2009 11:24 PM

Cevap: Ynt: Yeni Başlıyorum !

ben 10 gündür dinliyorum suçluluk depresyon ve ego güçlendirici 5 . günnden itibaren gerginliğim azaldı sabahları huzurlu uyanıyorum ve kendimi çok iyi hisediyorum yalnız ben çok inanarak başladım ve hala öyle tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorm

şeker_kıs 23-07-2010 02:00 PM

Cevap: Yeni Başlıyorum !

ben daha yeni başladım yani bugün bana ne yapmam gerekdiğini anlatırmısınız...

zamanı_geldi 23-09-2010 05:06 PM

Cevap: Ynt: Yeni Başlıyorum !

gerçekten telkinler ilk günden etkisini gösteriyor bence

joseffb06 23-09-2010 05:20 PM

Cevap: Yeni Başlıyorum !

Alıntı:

şeker_kıs Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 758832)
ben daha yeni başladım yani bugün bana ne yapmam gerekdiğini anlatırmısınız...

Atakan bey,site yönetimi ve tecrübeli arkadaşlar ilk önce suçluluk ve ego güçlendirici telkinlerini 2 hafta boyunca dinlemenizi öneriyolar.etkileri kişiden kişiye farklılık göstebilir tabiki.2.hafta sonunda yeni telkinler listenize ekleyebilceğinizi söylüyorlar tabiki bende öyle yapıcam bugun 2.haftam doldu :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:35 PM.