Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Dinlemeyi Bırakmalıyım? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/)
-   -   Ne Zaman bırakmalıyım sizce ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-dinlemeyi-birakmaliyim/624368-ne-zaman-birakmaliyim-sizce.html)

mhmt1453 10-09-2014 09:55 PM

Ne Zaman bırakmalıyım sizce ?

Arkadaşlar öncelikle merhabalar;
Ben bu işlerde yeniiym.Telkinlere daha yeni başladım.1'de sipariş verdim İngilizce dil telkini için.Ama o su an elıme ulasmadı.Şuan listemde 3 tane telkın car ego sucluluk ve erteleme şu an için 3 çok fazla mı ?

Ve ben bunu +10 saat dinliyorum çok dinlememinde bir sakıncası olurmu?
Ve İngilizce telkini 1 2 gune elıme ulasır inş.O elime ulaşınca listeye onuda eklesem yanı 4 telkın olsa bişi olurmu?
Ve arkadaşlar süreci hızlandırmak için buna ek olarak olumlamalar ve afformasyonları kullanmalı mıymı ?

Funk1903 11-09-2014 03:45 AM

Cevap: Ne Zaman bırakmalıyım sizce ?

Öncelikle sanada merhabalar :)
4 telkinin fazla olacağını hiç düşünmüyorum aramızda 10 dan fazla telkin dinleyenler var :D
ek olarak olumlamalar ve afformasyonları kullanırsan istediğin sonuca daha çabuk ulaşırsın mesela şöyle düşün.Gitmek istediğin bir yer var ve oraya taksi ile gidiyorsun elbet gidiceksin değil mi? tabi ki ama birde daha üst sınıf bir model özel araçla gittiğini düşün daha hızlı ulaşmazmısın gideceğin yere? Böyle düşünmekte fayda olacağı kanaatindeyim.Telkinleri aşırı fazla dinlemek beyni yorabilir 8-10 saat idealdir.Çünkü çok dinleyipte etkili sonuç beklemek mantıksız olur bilinçaltı değişmeyi sevmez.Zamanla ona bu düşünceleri,olumlamaları kabul ettirirsek değişim kalıcı ve güzel olur :)
Sevgiyle kalın,umarım herşey gönlünüzce olur...

Dusunsel 11-09-2014 01:01 PM

Ulaşmak istediğimiz yerde bilinçaltımızda trafik (olumsuz düşünce) olduğu sürece arabanın modelinin fark ediceğini sanmam ben özgüven telkinini 10 12 saat arasında dinlerdim diğer telkinlerle beraber fakat etki falan görmedim yane burda funky arkadaşım doğru diyor olabilir beyni hiç yormaya gerek yok az ve öz kanaatindeyim bende

Funk1903 11-09-2014 01:42 PM

Dusunsel telkinlerin birden seni değiştireceğini zannetmiyorum.1 seneyi bile bulabilir bu süreç ki kanıtıda var.Forumda bir üyenin arkadaşı dinlemiş bu telkinleri utangaç ve içine kapanıkken 1 sene sonra beklenmedik dğeişimler olmuş yani anlatmak istediğim bilinçaltı hemen değişmez bıkmadan usanmadan dinlersen bence değişimleri farkettiğinde değişmiş diyebiliceksin :)

mhmt1453 11-09-2014 02:56 PM

Tamam o zaman 10 saat dinlerim

En-Nur 04-12-2019 12:51 AM

İyi geceler. 10 saaten az dinlersek faydası olurmu yine de

hayatimdegisti 04-12-2019 10:29 PM

Merhaba ortalama 6-8 saat öneriyoruz 4_5 saat de dinlerseniz faydalı olur... Etki süresi uzayabilir

Aisha01 29-12-2019 10:48 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 862760)
Merhaba ortalama 6-8 saat öneriyoruz 4_5 saat de dinlerseniz faydalı olur... Etki süresi uzayabilir

Merhaba ilgili link telefondan açılmıyor mu. Bir şey bulunamadı diyor tikladigimda(ücretsiz telkinleri indirme linki (

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:55 PM.