Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Nedense olumlu düşünemiyorum

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Nedense olumlu düşünemiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selamlar, İnanın içimde bulunduğum durumdan çok muzdaribim. Bilinçaltı, kişisel gelişim kitapları ve bunları içeren birçok video izledim. Hepsinin felsefesi ''olumlu düşün, pozitif ol'' ben de içten buna katılıyorum; fakat bunu içselleştiremiyorum. Bilinçaltım mı artık nedir içimden gelen sesler hep ''korku ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Nedense olumlu düşünemiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-12-2014, 01:27 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 35
22 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karmam is an unknown quantity at this point
Standart Nedense olumlu düşünemiyorum

Selamlar,

İnanın içimde bulunduğum durumdan çok muzdaribim. Bilinçaltı, kişisel gelişim kitapları ve bunları içeren birçok video izledim. Hepsinin felsefesi ''olumlu düşün, pozitif ol'' ben de içten buna katılıyorum; fakat bunu içselleştiremiyorum. Bilinçaltım mı artık nedir içimden gelen sesler hep ''korku dolu'' fazlası ıle korkularımı hep yasıyorum ve bundan yoruldum. Bunlara örnek verecek olursam. Genelde o an pozitif bi gelişme var, kendimce sevindiğim bi durum açıkçası ve beklemedeyim ve bu süreçte olumsuz, korku dolu düsuncelerım hep olmayacak, gene ekileceksin, sorun çıkacak, zaten hiç değişmez vs. gibi şeylerı mutlaka enınde sonunda yasıyorum ve bunun farkındalığını düsündum ve sahiden hep gerçekleşti. Her şey sonunda hep arap saçına sarıyor. İsteklerim benden gittikçe uzaklaşıyor. Rüyalarımda olumsuz şeyler görmüşsem genelde hep o olumsuzu yasıyorum. Olumsuz olma durumlarını hep dusuncelerım bana anımsatır. Bozuk plak gibi hep farklı ınsanlar ıle aynı seylerı yasıyorum. Ve artık farkındalığım sayesınde kendı kendıme aynı seylerı yasadığım gerçeği beni çok sıkıyor. Mesela, biri ile sohbet ediyoruz ve hemen beni övücü şekilde konuşsa bile içimdeki olumsuz duygu harekete geçer ve o kısıye teşekkür bile etsem içten onun dedıgı seye kendim inanmıyorum mesela, manken gibisin, diksiyonun çok hoş deseler bunlar güzel iltifatlar ama nedense ben öyle düşünmüyorum gibi saçma seyler. Ve bunlar küçük örnekler. Neyse, net ten olumlamalar var, onları bazen duygulu çoğunlukla duygusuz söyleyerek sabah uyandıgımda ve gece yatarken söyluyorum. Suçluluk ve egoyu bugun 2.haftam doldu dınledım. Pek bi gelişme yok. Bunun dısında su an maddiyatım ıyı değil ama bilinçaltı ile ilgili çalışmalar yapmak istiyorum ben de. Bilinçaltımdaki köklü olumsuzlukları yenmek ıstıyorum. Farklı ınsanlarla aynı seylerı yasamak ıstemıyorum. Korkularımı yasamak ıstemıyorum. Bana önerileriniz ne olur? Ne yapmalıyım? Çekirdek inanç çalışmasını yaptırmak işe yarar mı? ve çok pahalı mıdır?

Şimdiden herkese teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

karmam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 01:31 AM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Nedense olumlu düşünemiyorum

Merhaba hosgeldiniz... Hayatim degisti sadece olumlu dusun felsefesi uzerine kurulmado.bu nedenle telkinler var. Oncelikle suclului ve ego guven teljinlerini bir hafta gece uyurken dinleyin.Sonuclari burada paylasin.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 01:33 AM   #3 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkür ederim. Ama bugun 2. haftam doldu ben her ıkısını de hem gece hem de gunduz dınledım.
Alt 01-12-2014, 01:55 AM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Cep telefonu ile dinlemeyin gunde 6 saat dinlerseniz mutlaka etkileri olur.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2014, 03:15 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Cep telefonu ile genelde dışarda dınlıyorum. Evde hep net ten dınlıyorum. Uyurken de pc den dınlıyorum gene.
Alt 01-12-2014, 03:16 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Gunde genelde 8 saat dinliyorum. Uyurken de dınlıyorum ve böylece 8 saatten fazla dınlemıs oluyorum. Bugun tam ıkı hafta oldu. Yarın sucluluk telkınını çıkartacağım sanırım.
Alt 01-12-2014, 03:27 AM   #7 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Telkinler bende 5. Gunde etki etti.Burada telkine yatkinlik onemli.Bazen bir ayi bulabiliyor bazi kisilerse ilk gunden etkileri goruyor.Dinlemeye devam edin.
Alt 01-12-2014, 04:04 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Belki de haklısınız. Ben de çok yatkın görünüyordum; sanırım içselleştiremediğimden oluyor.
Alt 01-12-2014, 03:39 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Bununla ilgili başka önerileri olan var mıdır? Sahiden önerilere ihtiyacım var. Telkinleri geceli gündüzlü dinledim ve çok etkisini göremiyorum. Bugun 15.gunum ve ben hala sucluluk ve ego dinliyorum. Yarın suçluluk telkinini çıkarsam mı? Nasıl olumsuz düşüncelerimden kurtulabilirim? Olumsuzlukları yaşıyorum genelde çunku korktugum basıma geliyor.
Alt 01-12-2014, 05:36 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Ve dikkatimi çekti de bu koruma kalkanı telkini nedir?

Bookmarks