Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar yosuni hoşgeldin... suçluluk ve egoyu iki hafta kadar dinle.. ikinci haftanın sonunda suçluluk u çıkartabilirsin... gerekli görürürsen daha sonra tekrar eklersin... ikinci haftanın sonunda ego + kendine güven + sosyal fobi yi ekle zinde uyanma telkinini en baştan itibaren ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-01-2008, 11:30 AM   #21 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

merhabalar yosuni hoşgeldin...

suçluluk ve egoyu iki hafta kadar dinle..
ikinci haftanın sonunda suçluluk u çıkartabilirsin... gerekli görürürsen daha sonra tekrar eklersin...

ikinci haftanın sonunda ego + kendine güven + sosyal fobi yi ekle

zinde uyanma telkinini en baştan itibaren dinliyebilirsin.. hafif ve kısa bir telkin olduğu için sakıncası olmayacaktır...

kilo telkinini dinlemeye 3. haftadan sonra başla istersen... zaten diğer telkinlerin etkileri ile metabolizman hızlanacak..
doğru davranış şekilleri hayatında yapılanmaya başlayacağı için doğru yemek yeme alışkanlıkları hayatında yer bulmaya başlayacak..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-01-2008, 05:09 PM   #22 (permalink)
OZG

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OZG is an unknown quantity at this point

merhaba

bu siteyi birkaç aydır takip ediyorum ama,telkinleri düzenli olarak dinleyememiştim.dün dinlemeye başladım.ego güçlendirici,kendine güven ve suçluluk telkinlerini listeme ekledim.10-11 saat kadar dinliyorum.yazılan yazılara baktığımda ilk hafta sadece ego güçlendirici ve suçluluk dinlemek lazım deniyor..kendine güveni ilk haftadan eklememin bir sakıncası var mı.bu telkinleri 2 hafta dinlemeyi düşünüyorum.sonra sırasıyla 1 hafta arayla kilo verme,depresyon,sosyal fobi eklemeyi düşünüyorum.sizce doğru yolda mıyım?
OZG isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2008, 05:30 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point

ÖNCE EGO VE SUÇLULUĞU DİNLEMEN ÖNERİLİYOR AMA OLEDE DİNLERDEN ZARARI OLACAĞINI SANMAM
Alt 30-01-2008, 05:33 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point

ÖENMLİ OLAN MÜZİĞE KENDİNİ KAPTIRMAN . İSTEDİDİN KADAR ÇEŞİT ÇEŞİT DİNLE
Alt 30-01-2008, 05:47 PM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ozg.. hoşgeldin yanımıza...

artık başlamışsın zaten bir haftadır da 3 telkini bi arda dinliyosun (doğrumu anlamışım acaba dusun )devam at artık.. bişey olmaz..
ilk etapta çok yükleme olmasın sizleri rahatsız etmesin diye basamak basamak başlamayı öneriyoruz..

sonuçta telkinler bilinçaltınızda yeni davranış modellerinin oluşmasını sağlıyor..
onun için verim aldıkça yeni telkinleri eklemeye devam edin... birden bire listenizi arttırmayın kalabalıklaştırmayın..

en azından şimdiki 3 telkine 3 hafta kadar devam edim.. suçluluğu daha sonra ara ara tekrar dinlemek
kaydıyla listenizden çıkartabilirsiniz..

öncelikle kişisel gelişiminize önem vererek kilo telkinini biraz daha sonlara saklayabilirsiniz..
sonuçta ego kendine g. gibi telkinlerde size doğruyu yapmanız konusunda yardımcı olacak olan telkinlerdir..
/doğru beslenmede bunların içerisinde belkide hiç kilo telkinine ihtiyacınız olmadan zayıflamaya başlarsınız..
çünki telkinlerin etkilerinden biride metabolizmanızın daha hızlı çalışmasıdır ..

sevgiler..
Alt 31-01-2008, 02:23 PM   #26 (permalink)
OZG

5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OZG is an unknown quantity at this point

teşekkür ederim yanıtın için shamanic.bu arada atakan beye ve emeği geçen herkese de çok teşekkür ediyorum.belki de çok uzun zamanlar alabilecek davranışlarımız bu kadar kısa sürelerde düzelebiliyor bu sistem sayesinde.gelişmeleri bildiririm
OZG isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 11:50 PM   #27 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

ilk dinlemeye başladığınız günlerde zaten listenizde 2 adet
bir ay içerisinde en fazla 4 adet telkin olmalı...

bilinçaltınıza talimat veriyorsunuz..
bunu bir çocuğa ders çalıştırmak olarak düşünün;
biraz matematik biraz türkçe biraz geometri biraz güzel konuşma yazma dersi vermek yerine
bunları gruplandırdığımızda öğrenci daha çok verim alır..

matematik ile geometriyi.. türkçe ile g.k.yazma dersini birlikte anlattığınızda
öğrenci her iki derste birbirini desteklediği için daha rahat öğrenecektir..

telkinleri dinkerken;
bilinçaltınız öğrenci.. telkinler dersleriniz.. dinleme sayınız yaptığınız tekrar alıştırmaları....

sevgiler..
Alt 25-02-2008, 09:15 PM   #28 (permalink)
Teğmen

mavidag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavidag is an unknown quantity at this point

merhaba, ben yeni üyeyim..

yazılanlardan anlaığım kadarıyla, ilk iki hafta sadece ego güçlendirici ve suçluluk telkinleri dinliyoruz..peki illaki 8-10 saat mi olmalı günde..?
ikinci hafta suçluluğu çıkarabiliriz ama ego güçlendirici her zaman olmalı listede değil mi ?

ardından ihtiyacımız olan neyse ona göre liste oluşruucaz..peki her telkinde şu kadar süre diye bir kısıtlama yok değişime göre ne zaman bırakalım kendimiz karar veriyoruz galiba..

ben ardından kilo verme ve depresyonu dinliycem.ne kadar dinlemeliyim günde..
birde yabancı dille ilgili (italyanca özellikle ) telkin var mı ?

teşekkürler yardımlar için..

Ayrıca Atakan Beye çok çok teşekkür ediyorum böyle bir site ve paylaşım hazırlayıp bunları bizlere sunduğu için.
mavidag isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2008, 01:55 PM   #29 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
DEPRESİF is an unknown quantity at this point

Mehabalar ben bir haftalık üyeyim. çok ihityacım olan bir dönemde bu siteyi tesadüfen buldum. çok güzel yararlandım. ilk dinlediğimde başağrısı yaptı ama sonra geçti. dinlediğim gün etksini gördüm kafam çok rahatladı. düşünceler karmaşasından kurtuldum sindrim sistemim çok rahatladı karnımda sürekli şikinlik oluyordu artık yoook iştahımıdaha iyi kontrol ediyorum. ego güçlendirici ile başaldım onun çeşitli versiyonalrını dinledim. 2. haftadayım bazen karışık dinliyorum suçluluk, ego güven , kilo verme bu hafta çok karıştırdım galiba geçen haftaki rahatlama yok biraz sinirlilik oldu çok karıştırdım ondan galiba bu sitey i hazırlaynalara teşekkür ediyorum
DEPRESİF isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2008, 02:54 PM   #30 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
DEPRESİF Nickli Üyeden Alıntı
Mehabalar ben bir haftalık üyeyim. çok ihityacım olan bir dönemde bu siteyi tesadüfen buldum. çok güzel yararlandım. ilk dinlediğimde başağrısı yaptı ama sonra geçti. dinlediğim gün etksini gördüm kafam çok rahatladı. düşünceler karmaşasından kurtuldum sindrim sistemim çok rahatladı karnımda sürekli şikinlik oluyordu artık yoook iştahımıdaha iyi kontrol ediyorum. ego güçlendirici ile başaldım onun çeşitli versiyonalrını dinledim. 2. haftadayım bazen karışık dinliyorum suçluluk, ego güven , kilo verme bu hafta çok karıştırdım galiba geçen haftaki rahatlama yok biraz sinirlilik oldu çok karıştırdım ondan galiba bu sitey i hazırlaynalara teşekkür ediyorum
ne güzel çok sevindim..kendini iyi hissettiğin için..ama özür dileyerek soruyorum..ismin neden hala depresif..ben olsam senin yerine değiştirirdim..bir kere iyilik çağrıştırmıyor..ikincisi, özellikle bizlerin sözlüğünden tamamen çıkması gereken bir kelime..yinede sen bilirsin..

Bookmarks

Seçenekler
Stil