Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herhangi biri yeterli hangi tarz muziği seviyorsan onu dinliyorsun diye biliyorum . ben herkesten biraz farklı yapıorum galiba bu işi her birini 1 aydan fazla dinlerim tektek dinlerim ve gunde yaklasık 15 saat dinlerim etkisini gözle görülür derecede fark ediorum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-12-2009, 08:15 PM   #131 (permalink)
Teğmen

altann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 250
46 Mesajinıza toplam 227 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
altann is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinleri Teker Teker Dinlemeyiniz

herhangi biri yeterli hangi tarz muziği seviyorsan onu dinliyorsun diye biliyorum . ben herkesten biraz farklı yapıorum galiba bu işi her birini 1 aydan fazla dinlerim tektek dinlerim ve gunde yaklasık 15 saat dinlerim etkisini gözle görülür derecede fark ediorum 2007den beri dolandıra dolandıra dinliorm sdece sigara konusunda etkili olmadı o da bırakmayı istemediğimden :) sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

altann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2010, 02:04 PM   #132 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
titto79 is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar
bende yeniyim :) bnm amacım kilo vermek ilk etapta ama sigara bırakmayıda düşünüyorum dün başladım fakat kendimi zaten şartladımmı nedir ilk dinlemeden sora bugün kendimi acaip iyi hissettim vede iştahsız bi 3 tur dinledikten sora 3+1 şeklinde ardına sigarayıda ekledim ama bunu dinlerken bir yandan sigarada içtiğimdenmidir nedir kendimi çok bunalmış ve gergin hissettim daha öncede nil gün ün sigara bırakma telkinlerini dinlerken aynı oluyodu acaba ilk etapta sigarayı sonrayamı bıraksam ilk hedefimemi yoğunlaşsam bilemedim? ve ilk dinlemede etki etmesi tuhaf değilmi sizce psikolojikmi bu? sigarayı dinlemeye başladım şimdi stres oldum ve heran bişeyler yiyebilirim 2 ayrı telkin fazla yüklememi oluyor bnm için acep?

şimdiden teşekkürler
titto79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2010, 12:01 AM   #133 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough

EGO NUN HEPSİNİ Mİ DİNLEMEK LAZIM YOKSA 1- 2 TANE Mİ?
HEPSİNİ YAPSAM AĞIR MI OLUR ACABA?
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2010, 12:04 AM   #134 (permalink)
spestnaz
Guest

farketmez ki hepsi aynı içerik, farklı müzikler. . istersen sırayla dinleyebilirsin. . örnek veriyorum;
1- ego(ney)
2- suçluluk(akarsu)
3- ego(klasik)
4- suçluluk(ney)
vb. . anlatabildimmi, dostum
Alt 09-02-2010, 04:32 AM   #135 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
23 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayanumut is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba.rehber bölümünü okudum.ama anlayamadığım şeyler var.1 ego 1 suçluluk vs.deniyor.ben cd çalarda mesela 5 saat suçluluk 5 saat ego 5 saat kendine güven dinliyorum.gece hangisi açıksa sabaha kadar o çalıyor.hatalımı yapıyorum.kafam çok karıştı.acil cevap verirseniz sevinirim.sevgiler..
bayanumut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2010, 04:34 AM   #136 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
23 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayanumut is an unknown quantity at this point

1_2 derken ne kastediliyor?ardarda 1 ego 1 suçluluk 1 kendine üven nasıl dinleyeceğim?bunları ardarda kaydetmek nasıl olacak?ben 1 tanecini cd çalara koyuyorum ve sabaha kadar tekrar tuşuna basıyorum.kafanızı şişirdim kusura bakmayın.saygılar..
bayanumut isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2010, 08:53 PM   #137 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
mavi okyanusya is an unknown quantity at this point

İlk öncelikle yeni üye olduğum için yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın.Ben telkinleri bugün dinlemeye başladım.Söylediğiniz gibi ilk başta ego ve suçluluk telkinlerini dinliyorum artı olarak sınav heyecanı telkinini dinlesem birşey olur mu? yaklaşık olarak 11 gün sonra LYS var
mavi okyanusya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2010, 01:41 PM   #138 (permalink)
Teğmen

joseffb06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 68
51 Mesajinıza toplam 165 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
joseffb06 is an unknown quantity at this point

Merhaba.bende sitede yeni üyeyim öncelikle bunu söylemeliyim.bir çok arkadaşın yazdığı soruyu ve cevapları okudum.aynı soruları sormaya gerek yok.benim sormak istediğim şu.ego ve suçluluğu bir arada dinlememiz gerekiyor tamam.ama benim depresyon sorunum var zaten ilaç kullanıyorum ama aman aman öyle r edeyim gibi düşüncelerim yok.ha çok nadir nefesim kesilirmi diye korkum olmuyor değil.şimdi suçluluk ve egoyu dinleyen arkadaşlar ağladığını falan söylüyorlar.benm depresyon rahatsızlığımdan dolayı 2 hafta dinlersem depresyon dahada artarmı bunu çok merak ediyorum.sanırım suçlulukta bazı içimizde suçlar ortaya çıkıyor.İlk yazım bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum.
joseffb06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2010, 12:38 PM   #139 (permalink)
fyk
Teğmen

Tesekkür: 0
19 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fyk is an unknown quantity at this point

merhaba bende yeniyim o yüzden şu anda fazla bilgim yok. cevaplara bakarak biraz anladım sayılır ama bende şunu sormak istiyorum. benim için şu anda öncelek olarak sınav heyecanı var 20 gün bir sürem var 20 gün sadece bunu dinlesem olur mu? ayrıca daha sonra ego ve suçluluk dinlesem on gün boyunca 6-8 saat sonra başkalarının düşüncelerini önemsememeyi dinlemek istiyorum. diğer ego ve suçluluk telkinlerini tamamen bırakıp mı bu na geçeceğim yoksa üç telkini ard arda mı dinlemem gerekiyor sürekli olarak. yani bu ego ve suçluluk telkinlerini tamamen ne zaman bırakmamız gerekiyor? biraz karışık oldu ama acil cevap bekliyorum.
fyk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2010, 12:52 PM   #140 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
fyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba bende yeniyim o yüzden şu anda fazla bilgim yok. cevaplara bakarak biraz anladım sayılır ama bende şunu sormak istiyorum. benim için şu anda öncelek olarak sınav heyecanı var 20 gün bir sürem var 20 gün sadece bunu dinlesem olur mu? ayrıca daha sonra ego ve suçluluk dinlesem on gün boyunca 6-8 saat sonra başkalarının düşüncelerini önemsememeyi dinlemek istiyorum. diğer ego ve suçluluk telkinlerini tamamen bırakıp mı bu na geçeceğim yoksa üç telkini ard arda mı dinlemem gerekiyor sürekli olarak. yani bu ego ve suçluluk telkinlerini tamamen ne zaman bırakmamız gerekiyor? biraz karışık oldu ama acil cevap bekliyorum.
Ego ve suçluluk telkinleri başlangıçtır. Öncelikle onları dinlemeniz gerekir. Dolayısıyla sadece sınav heyecanı telkiniyle başlamanız doğru olmaz elbette. Önerilen sürelerde ego ve suçluluk telkinlerini dinledikten sonra listenizi çok da kabartmamak kaydıyla dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Ego ve suçluluk telkinlerini tamamen bırakın diye bir şey söyleyemeyiz. Ancak önerilen sürelerde dinledikten sonra listenizden çıkarmanızı önerebilirim. Ara ara listenize ekleyebilirsiniz. Eğer ağır gelmiyorsa sabit de tutabilirsiniz.

Sevgilerimle.

Bookmarks