Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk Veren Şarkılar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-veren-sarkilar/)
-   -   Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana güvenin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/mutluluk-veren-sarkilar/463737-sadece-3-kez-icten-dinleyin-sizi-rahatlatacak-ve-ozguven-kazanacaksiniz-bana-guvenin.html)

suskun_prens 08-02-2010 05:34 PM

Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana güvenin

Kesinlikle içten bir şekilde 3 kez dinleyin Bağımlı olacaksınız ve işe yaradığını fark edeceksiniz..
Maksim Mrvica-EXODUS mükemmel bir müzik..
Dinlerken başka ses duymayın ve En güzel zamanlarınızı düşünün, en mutlu olduğunuz anları düşünün...

İşte Link:
4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Maksim Mrvica - Exodus.mp3

music45 music45 music45 music45 music45 music45 music45 music45 music45

smileydance smileydance smileydance smileydance smileydance smileydance

idea3 skan67

maviinci 08-02-2010 05:36 PM

Cevap: Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana

aldımm onuu :) teşekkürler :)

ankhca 08-02-2010 06:06 PM

Cevap: Sadece 3 kez içten dinleyin sizi Rahatlatacak ve Özgüven kazanacaksınız. Bana

Merhabalar paylaşım için teşekkürler yanlız merak ettiğim bu verdiğiniz müzik tavsiyesinin özgüven size hissettirdiği bir hismi yoksa bilimsel bir dayanağı varmı.

suskun_prens 08-02-2010 06:09 PM

Alıntı:

ankhca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583572)
Merhabalar paylaşım için teşekkürler yanlız merak ettiğim bu verdiğiniz müzik tavsiyesinin özgüven size hissettirdiği bir hismi yoksa bilimsel bir dayanağı varmı.

herhangi bir bilimsel açıklaması yok. sadece bana hissettirdiğidir. ama yalnız değilim. ben bu müziği arkadaşlarıma da önerdim ve onlar da dinlediler. aynı şeyleri onlarda hissedip yaşadılar..

ankhca 08-02-2010 06:13 PM

Hiç bişey anlamadım müzik yerine indirme programı mı var yoksa benmi acemiyim.

suskun_prens 08-02-2010 06:15 PM

Alıntı:

ankhca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583574)
Hiç bişey anlamadım müzik yerine indirme programı mı var yoksa benmi acemiyim.

acemi olup olmadığını bilmiyorum ama indirme programı diye birşey yok. yani sadece açılan siteden indiriyorsun 10 sn beklemen yeterli sonra İndir yazar oraya tıklarsan indirir..

yaseminist 08-02-2010 06:21 PM

Güzel bir müzik gerçekten teşekkürler.....

ankhca 08-02-2010 07:02 PM

Sanırım ben acele etmişim tekrar deneyeyim indirince deneyeceğim umarım bende de aynı etki olur teşekkürler tekrar.

darkdays 08-02-2010 07:45 PM

%99 da takılııo yaaaaaaaaaaa :(

neysekii şarkıyı buldum :)

suskun_prens 09-02-2010 02:55 AM

Alıntı:

yaseminist Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583576)
Güzel bir müzik gerçekten teşekkürler.....

işinize yaradıysa ne mutlu bana..

Alıntı:

ankhca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583594)
Sanırım ben acele etmişim tekrar deneyeyim indirince deneyeceğim umarım bende de aynı etki olur teşekkürler tekrar.

Rica ederim

Alıntı:

darkdays Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583597)
%99 da takılııo yaaaaaaaaaaa :(

neysekii şarkıyı buldum :)

bir kez daha aynı hatayı birisi söylerse linki yenilerim :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:00 AM.