Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Mutluluk ve Yaşama Sevinci

Uyarılar

Bu Yazı Sana...

Serbest Kürsü ve Mutluluk ve Yaşama Sevinci Bu Yazı Sana... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu yazı, içinde kendini bulan ve okuyan herkese ithaf edilmiştir. Yani sana... Biri sana sarıldığında, önce onun kollarını gevşetmesini bekle... Seni Sevmek, sevmek sadece. Böyle bazen içim şişer benim. Sarılasım gelir tüm sevdiğim ve özlediklerime. Bu duyguyu severim. Güçlendirir beni, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk ve Yaşama Sevinci telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk ve Yaşama Sevinci nerededir kimdir Mutluluk ve Yaşama Sevinci çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk ve Yaşama Sevinci hipnoz Mutluluk ve Yaşama Sevinci olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk ve Yaşama Sevinci hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk ve Yaşama Sevinci kuantum düşünce kitap haberi

Bu Yazı Sana...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2010, 06:01 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Bu Yazı Sana...

Bu yazı, içinde kendini bulan ve okuyan herkese ithaf edilmiştir.

Yani sana...

Biri sana sarıldığında, önce onun kollarını gevşetmesini bekle...

Seni Sevmek, sevmek sadece. Böyle bazen içim şişer benim. Sarılasım gelir tüm sevdiğim ve özlediklerime. Bu duyguyu severim. Güçlendirir beni, yüreğimi genişletir. Herşeyde bulurum sonra seni. Güneş doğarken bulurum, batarken bulurum, kahve fincanından aldığım bir yudumda, uykumda, hatıralarımda, konuşmam bitince telefonumu kapattığımda. Suratsız komşularımla asansör sohbetlerini anlatırım sana, alışverişe gittiğimde neyin güzel ve ucuz olduğunu anlatırım, okuduğum kitabın cümlelerini duyururum sen duymasan bile, kahvemi içerken yanıma oturturum ve bol bol gülümserim sana. Aldığın hediyeye bakarken hatırlarım seni, bazen hiç olmadık zamanda düşersin aklıma. Bazen yüzünü bilmem ama hatırlarım bana hissettiklerini. Severim seni.

Yüzüne–cismine, paylaştıklarımıza değil, isminin yanına dostluk, arkadaşlık, sevgililik, tanıdıklık koymadan, sadece içimdeki varlığınadır sana olan sevgim. Hissettiklerim büyür, başkalarına yayarım senden sonra. Sonra herşeyi severim böyle böyle... Sen bunu bilmezsin belki de...

Seni sevmek, varlığın için teşekkür etmektir. Varlığını bildiğimde, güçlü olduğumu hissetmek ve herşeyi güzellikle başarabileceğimden emin olmaktır.

Seni sevmek, güzeli çirkini–iyiyi kötüyü bir bulmaktır. Hepsi aynıdır, hepimizin aynı olduğu gibi aslında...

Seni sevmek, kocaman yüreğinde yerimi almaktır. Mutlu olmaktır orada mırıl mırıl, sütünü bekleyen kedi gibi...

Seni sevmek, karşıdan karşıya geçerken elimi tut istemektir. Sen buna şaşırıp, 'ben yanımda biri olmadan, karşıya geçemiyorum' sansan da...

Seni sevmek, dinlemektir seni sadece. Anlamaktan ve hak vermekten ziyade, karşımda, olduğun ve hissettiğin gibi kendinle konuşmana tanıklık edebilmektir sessizce...

Seni sevmek, gönlünde misafir olarak ağırlanmaktır. En rahatından, en keyiflisinden ve kendini en evinde hissettireninden...

Seni sevmek, “bunu sana yaptım” “bunu sana aldım” derken, seni de mutlu etmek için delirmektir. Kendimi mutlu ederken, seni de kattım demektir.

Seni sevmek, başka bir katmanda tanıdık olduğumuzu bilmektir. Zamanların üstünde sevmektir sadece.'Kardeştik belki de' diyebilmektir.

Seni sevmek, konuşmalarımızın arasında aslında hiç söylenmeyeni keşfetmektir bazen. İçimi dolduran, yüreğime dokunan ve sözcüklere dökülemeyecek kadar gerçek olan...

Hatrımı sorduğunda, merak edildiğimi bilmektir. Seni sevmek, sadece sevmektir, senin öğrettiğindir bana.

Seni sevmek, çokca özlemektir, sen hiç bilmesende özlendiğini. Eğer hissedersen bil ki, kollarım her zaman açıktır sana aslında..

Seni sevmek, sana saygı duymaktır ve bazen önünde eğilmektir. Ruhunun öğrettiklerine, kişiliğine ve özündeki güzelliğe...

Seni sevmek, zamana bakmadan sevmektir bazen. Yıllara bakılır “bıktım senden” denir şakadan, ama her yeni gün, yeni başlanır sevgiyle, özenle arkadaşlığa...

Bazen o zaman kısacık gelir, ama tanışıklığımız kısadır sadece. Biz birbirimizin hayatında yokken bile, sevmişizdir birbirimizi sanki...

Seni sevmek, masallarında dolanmaktır beraber. Kime benzediğini bilmeden, belki de yanından geçtim az evvel...

Seni sevmek, çocuklaşmaktır çokca. Seviyorum seni, yine gülümsettin beni demektir attığım kahkahada... Başım okşanır, verdiğin bir cevapla...

Seni sevmek, boynundaki incileri sevmektir. Onların sana ne kadar yakıştığını bilip, o diziden bir inci olmak ve seni izlemektir tüm günlük koşturmanda...

Seni sevmek, gülerken üzerine düşerek, omzuna kafamı yaslayabilmektir. Senin kahkahanı da katmaktır kahkalarımın arasına...

Seni sevmek, kokunu hatırlamaktır. Bazen “o bunu çok severdi” diyebilmektir.

Var olduğunu bilmekten mutlu olmaktır. Orada bir yerde, ekranın başında, bir adım yada kilometrelerce uzakta, bazen de kelimelerin arasında...

Mutlu olduğunu bilip daha çok mutlu olmaktır adına. Aklıma düştüğünde, iyi dileklerimi yollamaktır alacağını bilerek, gülümseyerek...

Zamansızlığından yakınırken, yapabileceğim birşey olup olmadığını sormaktır. "Benim elimi, senin elin say" diyebilmektir, ellerimi-zamanımı- aklımı sana vermekten mutlu olmaktır rahatlaman adına...

Sana kısaltma isim takmaktır bazen, bazen de sana özel bir sevgi cümlesi uydurmaktır. İçimdeki isimsiz sadeliğine ulaşana kadar saçmalamaktır bazen. 'Canım' ve 'hayatım'dan başka...

Sarılarak gösteremem, anlatarak gösteremem, öperek gösteremem sevgimi... Bu kadar sevgi, gösterilemez bunlarla...

Seni düşününce, gülümserim ben. İçim ısınır, yüreğim genişler. Gözlerim dolar bazen. Varlığına şükrederim, güçlenirim. Hep orada ol dilerim, bir gün olur da orada olmazsan bile teşekkür ederim, yine de seni sevmeye devam ederim.

Seni sevmek, bu yılda – sonraki yıllarda da, yeni tanışmış yada tarih çok eski olsa da hep aynıdır aslında... Sevgi bitmez, bir kez yaşanıldıktan sonra...

Şimdi teşekkür ediyorum sana...

Varlığın içimi doldurdu ve yine gülümsetti beni şu anda...

Kocaman sarılır, sen bırakana kadar da bırakmazdım seni.

Eğer olsaydın burada...

Alıntı: Brajeshwari

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-11-2010, 08:10 PM   #2 (permalink)
Teğmen

bartun06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,961
146 Mesajinıza toplam 545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bartun06 will become famous soon enoughbartun06 will become famous soon enough
Standart Cevap: Bu Yazı Sana...

Teşekkürler, paylaşım için
Alt 24-11-2010, 12:54 AM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Ben teşekkür ederim arkadaşlaaarrr. Kalpppp
Alt 24-11-2010, 02:09 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Bu Yazı Sana...

Ah Zerynthia,

Beni buradan aldın bambaşka bir gezegene götürdün sanki. Kilitlendim bu yazıyı okurken. İçim doldu doldu taştı, öte yandan yandı kavruldu. Geçen seneleri gezdirdin bana. Sayfa sayfa açtım baktım fotoğraflara. Bir de şimdi hissettiklerimi yokladım. Ne kadar değişmiş sevdalarım. Çok şükür ki sevdim, seviyorum ve seveceğim. Nefes aldığım her anımı severek, sevda ile geçireceğim. Ben isimleri, sıfatları çıkarttım galiba sevdalarımdan. Karşılık beklemeden seviyorum artık. Kendim için, yaşamak için, yaşadığımı hissetmek için seviyorum.
Bazen elinin uzanabileceği kadar yakın bazen dokunamayacağın kadar uzak sevdam. İçimde büyüttüğüm hasreti bile gözümden sakınmayı öğrendim. Onu ben var ettim, ona sarıldım, ona tutundum. Onunla yeniden varoldum. Temize çektiğim her sayfanın içine işledim. Dokunmadan, kırmadan, sözlerimle yıldırmadan seviyorum. Gözlerimin önünde bıraktığı anlardan seyrediyorum. Gözlerimde bıraktığı bakışlarına dalıp gidiyorum hala. Günümün ışığı, beynimin derinlerine kök salmış pür-u pak sevdam benim...

Ah Zerynthia ahhh,

Çok fena bir yerimden yakaladın beni bugün.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 02:26 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 604
231 Mesajinıza toplam 1,004 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of light

Şimdiye kadar okuduğum en anlamlı yazılardan birtanesi :) güzel ve ruha bu kadar dokunan bir yazıyı paylaştığınız için içtenlikle teşekkür ederim :)
Bale isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 05:38 PM   #6 (permalink)
bigokyanus
Guest

Ve ben seni sevmeyi çok seviyorum...

Yüreğime dokundun , paylaştığın için çok teşekkürler , iyi ki varsın.
Alt 25-11-2010, 01:10 AM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Teşekkürler arkadaşlar.

Ben de yazıyı ilk okuduğumda benzer duyguları yaşadım.

Bluepebbles, karşılıksız sevgiyi artık tanımlayabiliyorum sanırım. Bu tanımlama ile yazdıklarını görünce evet işte koşulsuz seven bir insan diyebildiğim için de ayrıca mutlu oldum. Sevgiyi ucuzlaştırdığımız zamanlar olmuştur elbette. Ancak biz dünyaya sevmek için gönderildik. Bunun ne kadar farkında olursak o kadar iyi anlarız koşulsuz sevmeyi. Ve sevginin kıymetini. Eeee zamanla öğreniyoruz işte. Seçimimiz bu... Nasıl öğrenmeyelim? Değil mi? :)

Valla harikasın ne diyim.

Balecim ben teşekkür ederim.

bigokyanuscum, teşekkür ederim. Sen de iyi ki varsın.

Bu güzel sözlerinizin üzerine ben de msjımı konudan minik bir alıntıyla bağlamak istiyorum:

"Varlığın içimi doldurdu ve yine gülümsetti beni şu anda...

Kocaman sarılır, sen bırakana kadar da bırakmazdım seni.

Eğer olsaydın burada..."

İyi ki varsınız, iyi ki böyle sevgi dolu bir ailenin parçalarıyız.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın.

Alt 25-11-2010, 12:54 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Bu Yazı Sana...

Selam Zerynthiacım,

Yazdıkların beni çok mutlu etti. Gerçekten karşılıksız sevgiyi öğrenmek zorlu bir süreç. Elbette çeşitli aşamalardan geçiyor insan. Düşe kalka öğreniyoruz, çok şükür ki bunun daha doğru bir yol olduğunun farkına varıp içimize sindirebilmişiz. Bir ömür bunu göremeden mutsuzluğa düşen insanlar var. Anlaşılmak güzel şey. Bir kısım insan benim budalalık yaptığımı düşünüyor. Dediğin gibi, "Sevmek ve hissedebilmek için geldik bu dünyaya".

Ben de Nazım Hikmet'ten bir not bırakıyorum buracığa;

"Sevdiğin müddetçe ve sevebildiğin kadar, sevdiğine her şeyini verebildiğin müddetçe, verebildiğin kadar gençsin"

Sevgiler canımcım:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2010, 01:03 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

"iyi ki böyle sevgi dolu bir ailenin parçalarıyız.."

bole bır cumleye daha nedenırki..çok içtenn sıcak bı yazı gercekten ..

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2010, 05:13 PM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Zerynthiacım,

Yazdıkların beni çok mutlu etti. Gerçekten karşılıksız sevgiyi öğrenmek zorlu bir süreç. Elbette çeşitli aşamalardan geçiyor insan. Düşe kalka öğreniyoruz, çok şükür ki bunun daha doğru bir yol olduğunun farkına varıp içimize sindirebilmişiz. Bir ömür bunu göremeden mutsuzluğa düşen insanlar var. Anlaşılmak güzel şey. Bir kısım insan benim budalalık yaptığımı düşünüyor. Dediğin gibi, "Sevmek ve hissedebilmek için geldik bu dünyaya".

Ben de Nazım Hikmet'ten bir not bırakıyorum buracığa;

"Sevdiğin müddetçe ve sevebildiğin kadar, sevdiğine her şeyini verebildiğin müddetçe, verebildiğin kadar gençsin"

Sevgiler canımcım:))
Evet o kadar doğru bir noktaya değinmişsin ki. Bu arayışımızı eleştiren bizi hayal dünyasında dolaşanlar olarak gören çok fazla insanlar var. Aslında ben bu gibi durumlarda onlara acıdığımı farkettim. Bu da öğrenilmiş çaresizlik işte...

Düşünsene sevgiyi bulmak için, içimizi daha çok sevgi ve huzurla doldurmak için çırpınıyoruz. Ama işte ne deniyor, marketlerde satılsaydı alırdın ya da huzur mu? mezarda zaten huzura ereceksin gibi soğuk espiriler yapılıyor. :)

Huzuru mezara bırakmak ne kadar doğru bir yaklaşım bilemiyorum. Malesef trajikomik huzura ermek için ölümü beklemek. Bu dünyada hiçbir şeyi çözümleyememişken, değil insanlara kendine bir faydan dokunmamışken, herkes kavga dövüş halindeyken, koca ömrüm heba oldu inançlarıyla yaşlanıp ölen insanlar mezarda nasıl huzura erecek onu da bilemiyorum. Ancak bildiğim bir şey var o da şu: Bu ruh bu bedendeyken yakalayabilmek önemli sevgiyi, huzuru, mutluluğu... Öldükten sonra napıyım. :))

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Bookmarks

Seçenekler
Stil