Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Ev Hali > Mutfak Sohbetleri

Uyarılar

Bugün Ne Yesek ?

Ev Hali ve Mutfak Sohbetleri Bugün Ne Yesek ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün ne yesek bugün neyasam yemek olarak diye çok düşünürüz hepimiz bu başlık altında önerilerimiz olabilir acale ile yapılacak bir kap yemek günü kurtarır pratik denediğimiz yaptığımız yemek yada aparatifleri hoş tariflerle yazabilriz ama başka yemek sitelerinden alıp değil bizce ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutfak Sohbetleri telkin cd indir izle İstanbul Mutfak Sohbetleri nerededir kimdir Mutfak Sohbetleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutfak Sohbetleri hipnoz Mutfak Sohbetleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutfak Sohbetleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutfak Sohbetleri kuantum düşünce kitap haberi

Bugün Ne Yesek ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-07-2008, 01:04 AM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Bugün Ne Yesek ?

Bugün ne yesek bugün neyasam yemek olarak diye çok düşünürüz hepimiz bu başlık altında önerilerimiz olabilir acale ile yapılacak bir kap yemek günü kurtarır pratik denediğimiz yaptığımız yemek yada aparatifleri hoş tariflerle yazabilriz ama başka yemek sitelerinden alıp değil bizce yemek olacakşartlar bu ,gece karnınmı acıktı,sabah kahvaltıda değişik birşeymi istiyorsun yazın sorun elbet bir cevap gelecektir hadi wave 44

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-12-2008, 01:54 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Şimdi kocaman bir pizza olsa yanında salata vee profiterolll
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2008, 12:55 AM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

kokoreçççççççççç
Alt 11-12-2008, 12:59 AM   #4 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Konuyu görünce bu saatte giriyimde bir kokoreç yazıyım demiştim ama benden önce davranmış pisi'cim.Eve gelirken bol bağırsaklı tarafından bir kokoreç alıyım dedim ama kapanmış her yer bulamadım,bulacağım yere de çok uzaktım gidemedim.Bu akşam son turu kokoreç le kapatamadım ama yarın ki sabah kahvaltı menüm belli oldu en azından. (Shaman duymasın parçalar beni )
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2008, 03:32 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

bncede duymasın bilemem yanii ne der acaba
serpil22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2009, 04:40 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
a new f life is an unknown quantity at this point

hamburger istiyorummmmmmmmmm :)
a new f life isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 01:08 PM   #7 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

başlıgı görünce önerilen yemek tarifleri var sandım hemen koşa koşa geldim ama yokmuş ne yaparsınız şirkette yemek işine de ben baktıgım için hergün ne pişecek derdinden muzdaribimde neyse katkıda bulunayım bari bugun mantar sote, mercimek çorbası ve alakasız oldu ama patronun istegiyle bu menü içine bide ıspanak yemegi katıldı ya lütfen bu kısma ne yemek yaptınız tarifi nedir yazar mısınız? hadi ordan sende diyorsunuz şimdi dimiii
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 02:54 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Bu aksamki menum: sebzeli mercimek corbasi, yaprak sarmasi (nasilsa dun kg sardim:)) sarmisakli yogurt...
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 10:57 PM   #9 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

mutfak bölümlerimize epeydir uğramıyorduk...

görünce atladım hemen...özlemişim...her ne kadar bu aralar sık yemek pişirmesemde...

otlara takılmış durumdayım...malum ege mutfağının vazgeçilmezi otlar çeşit çeşittir....

en son ebegümeci kavurması pişirdim...arapsaçını hiç ihmal etmeyiz...

her derde deva bir ottur...onu kuzu etiyle ve terbiyeli pişirdinmi tadına doyamazsın...

pazı sarması muhteşemdir...

şevketi bostan,deniz börülcesi,de favorilerim arasındadır...bak tarif eklemek geldi içimden...

ben bi mutfağımızı dolanayım...

<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 10:19 AM   #10 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

çok teşekkür ederimm menünüzü paylaştıgınız için yas_min'cigim sana ayrıca teşekkür ediyorum ne zamandır dolma sarma yoktu menümde hatırlatmış oldun efem bugun kü menümüzde fırında tavuk, tavuk suyuyla şehriyeli çorba ve yine tavuk suyuyla pilav yanına da bolca salata yaptımmm bu arada bizim zaten tarifler bölümümüz varmış ya ben telkinlerden günlüklerden kitaplardan hiç bu tarafları görmemişim ki
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil