Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

2013 yeni yıl hediyesi:gizemli 6 / şans ve aşk

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon 2013 yeni yıl hediyesi:gizemli 6 / şans ve aşk Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: güneş gibi Nickli Üyeden Alıntı peki hoşlandığımız kişiyi kendimize çeker miyiz buna devam etsek o yönde bir gelişme olur mu acaba? 18 gündür bu meditasyonu dinleyen birisi olarak sanırım cevap verebilecek durumdayım, izlenimlerimi aktarmak istiyorum. bu meditasyonun sadece karşı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

2013 yeni yıl hediyesi:gizemli 6 / şans ve aşk

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-01-2013, 09:16 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 2013 yeni yıl hediyesi:gizemli 6 / şans ve aşk

Alıntı:
güneş gibi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
peki hoşlandığımız kişiyi kendimize çeker miyiz buna devam etsek o yönde bir gelişme olur mu acaba?
18 gündür bu meditasyonu dinleyen birisi olarak sanırım cevap verebilecek durumdayım, izlenimlerimi aktarmak istiyorum.
bu meditasyonun sadece karşı cinsle olan ilişkilere yönelik olarak algılanmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü isminden de anlaşılacağı gibi sadece aşk meditasyonu denmemiş "aşk ve sevgi" meditasyonu denilmiş.
bu meditasyonun bizim istediğimiz kişiyi çekmek gibi bir amaca hizmet ettiğini düşünmüyorum.

18 gün içindeki yaşadıklarıma gelince, dinledikten 6 gün sonra karşı cinsten birisi bana yaklaşmak konuşmak istedi ancak ben onu istemediğimi belli ettiğim için geri adım attı. Ben onu isteseydim bir ilişki başlayabilirdi ama istediğim frekansta birisi değildi. bende baştan tavır koyarak belli ettim.

onun haricinde günlük hayatta sosyal ilişkilerimde karşıma yardımsever, güleryüzlü ve sevgi dolu insanlar çıktılar ve bana hayatımda küçük küçük kolaylıklar sağladılar. yani bir şekilde sempati duyuyor karşıma çıkan insanlar.
ve bir de kedileri hayvanları çok severim son 3 gündür her dışarı çıktığımda onlara rastlıyorum ilk rastladığım günden sonra ertesi gün de görsem diye düşünürken yine karşıma çıktılar ve benden kaçmıyorlar. elimle yemek bile yedirdim onlara. şimdilik aşk konusunda gelişme yok ama hayatım daha sevgi dolu oldu kesinlikle. daha da önemlisi başkasının sevgisine ihtiyaç duymaz oldum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-01-2013, 09:50 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

[/QUOTE] onun haricinde günlük hayatta sosyal ilişkilerimde karşıma yardımsever, güleryüzlü ve sevgi dolu insanlar çıktılar ve bana hayatımda küçük küçük kolaylıklar sağladılar. yani bir şekilde sempati duyuyor karşıma çıkan insanlar.
ve bir de kedileri hayvanları çok severim son 3 gündür her dışarı çıktığımda onlara rastlıyorum ilk rastladığım günden sonra ertesi gün de görsem diye düşünürken yine karşıma çıktılar ve benden kaçmıyorlar. elimle yemek bile yedirdim onlara. şimdilik aşk konusunda gelişme yok ama hayatım daha sevgi dolu oldu kesinlikle. daha da önemlisi başkasının sevgisine ihtiyaç duymaz oldum.[/QUOTE]

Yorumlardan anladığım kadarıyla paylaştığınız telkin sadece aşık olmak yada birinin bize aşık olmasını sağlamak amacı taşımıyor... Aslında günlük yaşamda yoğunluktan dolayı farkına varmadan içimizdeki bastırdığımız derinlerdeki sevgi duygularını gün yüzüne çıkartıyor.

Eğlenceli bence böyle değişimler yaşamaya başladığına göre her şey daha yeni başladı..... Ne dersin?

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2013, 10:12 PM   #23 (permalink)
Teğmen

86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
scouter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorumlardan anladığım kadarıyla paylaştığınız telkin sadece aşık olmak yada birinin bize aşık olmasını sağlamak amacı taşımıyor... Aslında günlük yaşamda yoğunluktan dolayı farkına varmadan içimizdeki bastırdığımız derinlerdeki sevgi duygularını gün yüzüne çıkartıyor.

Eğlenceli bence böyle değişimler yaşamaya başladığına göre her şey daha yeni başladı..... Ne dersin?
evet doğru :) içimizdeki gizli sevgiyi gün yüzüne çıkarıyor olmalı. işin açıkcası günlük hayatımda dışarıdaki insanlara hiçbir şekilde beni sevsinler sempati duysunlar diye bir çabam olmadı. her zamanki gibi doğal tavrımdaydım. ama meditasyon sanırım enerjimizi auramızı değiştiriyor olmalı ki karşıma çıkan insanlar hep kolaylık sağladılar. hatta geçen seferki bir durumdan dolayı gıcık kaptığım bir insanı başka bir gün tekrar görmek zorunda kaldım. o kişi bile bana sıcak ve güleryüzlü davrandı. öyle olacağını hiç beklemiyordum. yani bu meditasyon daha önce açamadığım yada açmakta zorlandığım bazı kapıları benim için açtı diyebilirim. bir de zihnimde çok rahatlama hissettim. daha net ve açık düşünüyorum. zihnimde belirsizce düşünceler uçuşmuyor artık.

evet bunlar daha başlangıç olmalı :) henüz hoşlandığım birisi olmadığı için bu meditasyonla insan hoşlandığını hayatına çeker mi çekmez mi bilmiyorum. eğer ki birinden hoşlanmaya başlarsam zamanla görücez bakalım. burada gelişmeleri paylaşmaya devam ederim :) benim dileğim iyi bir evliliği hayatıma çekmek .ailem bugüne kadar bu konuda duyarsızdı hatta köstek oluyorlardı. onlar bile şimdi benim evlenip mutlu olmamı istemeye başladılar. hatta geleceğim için yardımcı olacak planlar kurmaya başladılar
Alt 17-01-2013, 10:50 PM   #24 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Peki ilk dinlediğinizde vücudunuz bu duygulara bir direnç gösterdi mi? Ben dinlerken nefesimin sıkıştığını hissediyorum. Kötü oluyorum, kalbim sıkışıyor kalkmak istiyorum. çok net olarak nefes alamıyorum diyebilirim. Daha bugün dördüncü günüm olacak. Fakat şu var ki mesela çok ilginç olarak karşıma bana yardım eden beyler çıkıyorlar. Bunlar nazik ve duyarlı insanlar
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2013, 10:56 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki ilk dinlediğinizde vücudunuz bu duygulara bir direnç gösterdi mi? Ben dinlerken nefesimin sıkıştığını hissediyorum. Kötü oluyorum, kalbim sıkışıyor kalkmak istiyorum. çok net olarak nefes alamıyorum diyebilirim. Daha bugün dördüncü günüm olacak. Fakat şu var ki mesela çok ilginç olarak karşıma bana yardım eden beyler çıkıyorlar. Bunlar nazik ve duyarlı insanlar
bende fiziksel açıdan zorlanmalar sıkışmalar falan hiçbirşey olmadı. belki konu aşk ve sevgi olunca heyecanlanıyor olmalısınız ondandır . ben mp3 ü masal hikaye dinler gibi dinliyorum :)
sizin adınıza çok sevindim böyle güzel gelişmeleri duymak çok güzel. ben de diyordum hiç mi dinleyen etki gören yok tek benim hayatımda mı oluyor böyle güzel şeyler diye :) dinlemeye devam edin. zamanla çok daha güzel şeyler olacak inşallah
Alt 17-01-2013, 11:00 PM   #26 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Evet kesinlikle
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 04:20 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 102
22 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güneş gibi is an unknown quantity at this point

Bu meditasyonu sadece 21 gün mü dinleyeceğiz. Devam etsek olmaz mı? her gece dinleye dinleye alışkanlık oldu galiba
güneş gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2013, 06:22 PM   #28 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Daha uzun süre de dinleyebilirsiniz bence bir sorun olmaz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2013, 09:35 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
güneş gibi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu meditasyonu sadece 21 gün mü dinleyeceğiz. Devam etsek olmaz mı? her gece dinleye dinleye alışkanlık oldu galiba
bugünki dinleyişimle beraber bugün 20. günüm olacak..konunun ilk mesajında bu meditasyonun az 21 gün en fazla 45 gün dinlenip, 1 hafta ara verilmesi gerektiği yazılmış.
ben de acaba yarın 21 i doldurduktan sonra 1 hafta ara mı versem yoksa 45 güne kadar dinleyip mi 1 hafta ara versem bilemedim. çok kararsızım ?
Alt 19-01-2013, 09:42 PM   #30 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
Eğlenceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugünki dinleyişimle beraber bugün 20. günüm olacak..konunun ilk mesajında bu meditasyonun az 21 gün en fazla 45 gün dinlenip, 1 hafta ara verilmesi gerektiği yazılmış.
ben de acaba yarın 21 i doldurduktan sonra 1 hafta ara mı versem yoksa 45 güne kadar dinleyip mi 1 hafta ara versem bilemedim. çok kararsızım ?
Her iki sekil de uygundur canimcim...

Hic farketmez :))) Nasil istersen....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aşk, gizem, ilişki, meditasyon, şans

Seçenekler
Stil