Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

KORKU MEDİTASYONU

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon KORKU MEDİTASYONU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız KORKU MEDİTASYONU Kişisel değişim ve dönüşüm sürecinin belki de en önemli bölümü korkularımızın farkındalığı ve sevgiye dönüştürülmesidir. Korku enerjisini, sevginin olmadığı hal olarak da düşünebilirsiniz. Koşulsuz sevginin olmadığı her anımızda negatif, yani korku enerjisi içinde olduğumuzu biliriz. Korku enerjisinin en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

KORKU MEDİTASYONU

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-02-2008, 11:55 PM   #1 (permalink)
cicek1973
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart KORKU MEDİTASYONU

KORKU MEDİTASYONU

Kişisel değişim ve dönüşüm sürecinin belki de en önemli bölümü korkularımızın farkındalığı ve sevgiye dönüştürülmesidir. Korku enerjisini, sevginin olmadığı hal olarak da düşünebilirsiniz. Koşulsuz sevginin olmadığı her anımızda negatif, yani korku enerjisi içinde olduğumuzu biliriz. Korku enerjisinin en belirgin dışavurumu ise, başta öfke ve kızgınlık olmak üzere, acı çekme ve üzüntü gibi hallerdir.

Bu sayfada korkularımızı nasıl keşfedeceğimizi, ve bu keşfin ardından onları nasıl sevgiye dönüştürerek bedenimizden salıvereceğimizi göreceğiz. Burada tarif edilen Korku meditasyonunu hayatınıza geçirmenizle birlikte, hayatınızda sizi sıkan, kızdıran, üzen olayların kendiliğinden yok olduğunu göreceksiniz. İçsel enerjimiz gerçek yaratıcı enerjidir. Korku enerjisi taşımayan bir beden, bu enerjiyi ekemez. Korku ekmeyen bir insan, yaşantısında da korku deneyimi yaşamaz.

Sizler eşinize, işinize, çocuğunuza, anne ve babanıza, evinize, arabanıza, sahip olduğunuzu sandığınız her şeye hangi korkularla bağlı olduğunuzu biliyor musunuz?

Olaylara hangi korkularla baktığımızı nasıl buluruz? Beraber olacağımız insanları hangi korkularla seçiyoruz ya da seçmiyoruz? Bu korkuları nasıl sevgiye dönüştürürüz?

Öncelikle kendi kendinize karşı dürüst olun. Bilin ki içinizde bulacağınız canavar herkeste var ve bütün hayatımızı bu canavarı saklamak üzere organize etmekteyiz. Halbuki bu dünyada olma amacımız onu farkedip ehlileştirmektir. Şimdi cesaretle kendimizi keşfe çıkalım.

Herhangi biri canımızı sıktığında ya da canımızı sıkan bir olay olduğunda, ilk yapacağımız bu olanın bizim en yüce hayrımıza olduğunu kabul etmektir. Burada, bizim sınırlı aklımızın almadığı ama bizi özümüzdeki sınırsız zekaya ve sevgiye yaklaştıran bir mesaj vardır. Kendimize sorular sormaya başlarız. Bu sorular bizi, olayı algılayan korkularımıza götürecektir. Mesajı yüksek bir enerjiden alacağız. Bu yüzden gözlerimizi kapatıp, vücudumuzu gevşetip meditasyon haline geçmeliyiz. Cevapları aklımızla bulmak yerine kalbimizden duymaya odaklanmalıyız.

Bu çalışmayı sizin yerinize kimse yapamaz. Önce değişmek isteyeceksiniz. Bunun olabileceğine inanacaksınız. İnanmadığınız hiç bir şeyi gerçekleştiremezsiniz.

Ben hayata hangi zihinle ve inançla bakarsam öyle bir hayat yaşarım. Benim bilinçaltım, başka bir çok insan kadar zeki olmadığıma, dolayısı ile başarılı, değerli ve güçlü olamayacağıma inanıyorsa, benim egom bu eksiklerim ortaya çıkmasın diye beni korumak adına eksiklerimi tamamlayabilecek zeki bir insan bulacaktır.

Korkularımızı sevgiye dönüştürmek için neler yapabiliriz?

KORKU MEDİTASYONU

Rahat bir yere oturuyor ve bütün vücudumuzu gevşetiyoruz. Gözlerimiz kapalı, birkaç kez derin nefes alıp veriyoruz;

“Benim …………. korkum var.
Ben……………... korkumu kabul ediyorum.
Ben …………….. korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben …………….. korkumu seviyorum.”

diyoruz ve kalbimizden hayal edebildiğimiz en güzel pembelikleri çıkarıyoruz. Noktalı yerlere kendimizde yüksek olan korkulardan birinin adını yerleştirerek, her bir korkumuz için bu meditasyonu tekrar ediyoruz. Bu meditasyonu günde bir kere uykuya dalma saatlerinin dışındaki zamanlarda yapıyoruz.

Gün içinde korku duygusu yükselirse, buna bir örnek verelim

Yolda yürürken adamın biri ayağımıza bastı ve geçti. Adama saldırmak yerine, hatırlayıp;

“Bu benim değersizlik duygum.
Ben kendimi değersizlik duygum olduğu halimle kabul ediyorum.
Ben kendimi değersizlik duygum olduğu halimle seviyorum.”

diye bir kaç kez yineliyoruz. Evimize döndüğümüzde derhal noktalı yerlere ‘değersizlik’ yerleştirerek korku meditasyonumuzu yapıyoruz.

Bu kayıtları değiştirebilmek için bolca tekrar etmemiz gerekir. Herhalde büyüklerimizin “Bir şeyi kırk kere söylersen olur.” sözü buradan geliyor. Kırk kere söylersen bilinçaltı ona inanır ve inandığını da oluşturur. “Ben değersizim.” kaydına dönersek. Bunu değiştirmek için bütün gün tekrar edeceğim cümleler şöyle:

Ben değerliyim.
Ben değerli olduğumu kabul ediyorum.
Ben değerli olduğumu biliyorum ve buna inanıyorum.
Ben değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben değerli olduğum için şükrediyorum.

Ben kocamsız değerliyim.
babamsız (değerinizi kime ve neye bağladıysanız)
parasız (neyle ya da kimle değerli olduğunuzu sanıyorsanız)
Ben ………sız değerli olduğumu kabul ediyorum.
Ben ………sız değerli olduğumu biliyorum ve buna inanıyorum.
Ben ………sız değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.
Ben ………sız değerli olduğum için şükrediyorum.
“Ben herkese değer veriyorum.”

“Ben kendi değerime sahip çıkıyorum.”

gibi olumlamaları yukarıda koyu renkli yazılmış kelimeleri kullanarak beşleme halinde tekrar ediyoruz. Kabul etmek, inanmak, takdir etmek ve şükretmek kelimelerinin enerjisi çok yüksektir. Bu olumlamaları gün içinde her yerde yapabilirsiniz. Arabada, bulaşık yıkarken, banyo yaparken, yemek yaparken, spor yaparken, vs. Önceleri pek hissedemeden papağan gibi tekrar ediyor görünseniz de sonra bunu gerçekten hissetmeye başladığınızı göreceksiniz. Hiç birşey olmasa bile bu tekrarlar sizi negatif düşünce üretmekten uzak tutacaktır. Geçmiş hayıflanması ya da gelecek endişesi yapmaktansa, bu tekrarlar sizi anda yani yüksek enerjide tutacaktır. Buna inanmaya başladığınız zaman hayatınızın nasıl değiştiğini göreceksiniz. Bu oyunun en keyifli yerlerinden biridir.

Değişimi ancak kararlılıkla ve inançla yapabilirsiniz. Değişime niyet edin, karar verin ve kararınızda kararlılıkla kalın.

Önce gözlerimizi kapatıp korkumuzu çalışalım;

“Benim değişim korkum var.
Ben değişim korkumu kabul ediyorum.
Ben değişim korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
Ben değişim korkumu seviyorum.”

diyoruz ve kalbimizden pembelikler çıkarıyoruz. Hayal edebildiğimiz en güzel pembelik. Kendimize toz pembe bir dünya yapıyoruz.

Bu korku çalışmasını günde bir kere yapıyoruz. Gün boyunca da isterseniz 24 saat alttaki olumlamaları yapabilirsiniz:

Ben geleceğime huzur ve güven içinde ilerliyorum.
Eskiyi rahatça ve kolayca bırakıyorum.
Yeniyi sevinçle karşılıyor ve kabul ediyorum.
Ben emin ellerdeyim.
Ben her an, her yerde güvenlik içindeyim.
Ben değişimi onaylıyorum.
Ben değişime güveniyorum.

Ben kendi yolumda sevgiyle ilerliyorum.
Ben kendi yolumda sevgiyle ilerlediğimi kabul ediyorum.
Ben kendi yolumda sevgiyle ilerlediğimi biliyorum ve buna inanıyorum.
Ben kendi yolumda sevgiyle ilerlediğim için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumda sevgiyle ilerlediğim için şükrediyorum.

Ben kendi yolumu kendim açıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı kabul ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığımı biliyorum ve buna inanıyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim açtığım için şükrediyorum.

Ben kendi yolumu kendim yapıyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığımı kabul ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığımı biliyorum ve buna inanıyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığım için kendimi takdir ediyorum.
Ben kendi yolumu kendim yaptığım için şükrediyorum.

KORKULAR:

Aşağıdaki listede kendinizde var olduğunu tespit edebileceğiniz temel, en derin ruhsal korkuların bir listesi vardır. Kendinizdeki korkuları bulmanızda bu listeden faydalanabilirsiniz. Ancak, her insanın içsel enerjisinde farklılıklar vardır. Buradaki korkular herkesin içsel enerjisinde varsa da, herkesdeki etki derecesi farklıdır. Yalnızlık korkusuna sahip iki kişinin bu korkuyu deneyimleme şekli ve ölçüsü farklı olacaktır. Bu nedenle, bu listeyi kendinizi keşfetmekte bir araç olarak kullanmanızı öneririz. Bu keşifte kendinizde bazı yan korkular da bulabilirsiniz. Bu korkularınızı da temel korkunuzla birlikte çalışın. Hergün yapacağınız düzenli bir çalışmanın ardından kokru enerjinizin yerini sevgiye bıraktığını göreceksiniz. Keyifli dönüşümler!...

Temel Ruhsal Korkuların Listesi :

Değersizlik korkusu
Güçsüzlük korkusu
Güvensizlik korkusu
Yokluk korkusu
Parasızlık korkusu
Kaybetme korkusu
Yalnızlık korkusu
Yetersizlik korkusu
Başarısızlık korkusu
Yok olma korkusu
Esir olma korkusu
Hastalık korkusu
Suçlanma korkusu
İncitilme korkusu
Acı çekme korkusu
Sevilmeme korkusu
Dışlanma korkusu
Reddedilme korkusu
Çaresizlik korkusu
Acizlik korkusu
Ayrılık korkusu
Terk edilme korkusu
Aşağılanma korkusu
Onaylanmama korkusu
Ölüm korkusu
Bırakma korkusu
Aldatılma korkusu
Kandırılma korkusu
Kendini ifade edememe korkusu

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

  Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2008, 02:18 AM   #2 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: May 2007
Mesajlar: 131
Tesekkür: 3
56 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonbahar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KORKU MEDİTASYONU

Paylasimiz icin tesekkürler ellerinize ve emeginize saglik
sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2015, 08:48 PM   #3 (permalink)
Teğmen
 
Ihlamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Mesajlar: 39
Tesekkür: 24
23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ihlamur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: KORKU MEDİTASYONU

bunu düzeldiğimizi hissedene kadar mı yoksa 21 gün mü yapmalıyız?
Ihlamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2015, 10:08 PM   #4 (permalink)
Administrator
 
sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2009
Mesajlar: 4,053
Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: KORKU MEDİTASYONU

Ihlamur bunu deneyerek anlayabilirsin. 21 gün dene ve bu süreçte kendini izle değişim hissedersen 21 gün sonunda bitirme veya devam etme kararını kendin vermelisin. Iç sesini dinle.
__________________
Benim Kişisel GeliŞim Yolculuğum: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...olculugum.htmlHayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2016, 02:25 PM   #5 (permalink)
Teğmen
 
romina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Mesajlar: 36
Tesekkür: 19
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
romina is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: KORKU MEDİTASYONU

Paylaşımınız için teşekkür ederim etki eden varsa buraya yazsın.Ben de denemek isterim.
romina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


KORKU MEDİTASYONU

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon KORKU MEDİTASYONU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız KORKU MEDİTASYONU Kişisel değişim ve dönüşüm sürecinin belki de en önemli bölümü korkularımızın farkındalığı ve sevgiye dönüştürülmesidir. Korku enerjisini, sevginin olmadığı hal olarak da düşünebilirsiniz. Koşulsuz sevginin olmadığı her anımızda negatif, yani korku enerjisi içinde olduğumuzu biliriz. Korku enerjisinin en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:57 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.