Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri flaş flaş flaş sigarayı bıraktım... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar artık gün saymayı bıraktım... 21 gün dolunca beni uyarmayı unutmayın......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-05-2008, 03:23 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

merhabalar
artık gün saymayı bıraktım...
21 gün dolunca beni uyarmayı unutmayın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-05-2008, 11:20 AM   #22 (permalink)
Binbaşı

180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bana katılan olmadı 2 haftadan fazla oldu...
ama hala bekliyorum arkadaşlar...
sizlerden güzel haberler bekliyorum...
Alt 02-06-2008, 10:27 AM   #23 (permalink)
Binbaşı

8.000,00YTL ödülüne ben katılabiliyomuyum acaba...

merak edenler için yazıyorum...
sigarayı yendim...
o kadar küçüldüki karşımda... nokta kadar kaldı...
bir zamanlar neler çektirdi bana... dost görünüşü altında beni yavaş yavaş bitiriyordu...
kendimi alkışlamak istiyorum....

Alt 04-06-2008, 08:54 AM   #24 (permalink)
Binbaşı

bu gün tam 3 haftam doldu...
bilin bakalım bu gece ne oldu...
bilemezsiniz tabi...
lucid rüya görmek için dün karara aldım gece o niyetle uyudum...
sabah olunca gördüğüm rüyaları yazacağım diye...
ne görsem...
bir sigara içiyorum bir içiyorum...
tadı güzel değil ama çok derin çekiyorum...
kısa sürdü ama...
acaba rüyamda içsem sigarayı sağlığıma bir zararı olurmuki...
aka tabi...
bunu aslında günlüğüme yazcaktım ama buraya bakınca yazayım dedim...
belki sigarayı bırakacak birine yararı olur...
hem sigara bırakma eylemimin gidişatına da uydu gibi...
bu siteyi çok seviyorummm
yöneticisinden en yeni üyesine kadar çok çoooooooook seviyorum...
sigarasız bir hayatla sanki yeniden doğmuş gibiyimm....
bakalım bunun hakkını nasıl ödeyeceğim...
buluruz bir çaresini dimi arkadaşlar... super

Alt 04-06-2008, 01:11 PM   #25 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar lier..

3 haftayı atlattın ya.. kalıcı olarak bu alışkanlığından kurtulduğuna inanıyorum..

seni yürekten tebrik ederim..

sağlıklı huzurlu başarılı bir yaşam dilerim.. super

sevgiler..
Alt 04-06-2008, 02:23 PM   #26 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dilaraharun is an unknown quantity at this point

ben de yeni bıraktım sigarayı ne olur bana destek olun başaracağımı biliyorum sizlerin de desteği ile
dilaraharun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2008, 02:26 PM   #27 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

tebrikler dilara

21 günü atlatınca senin içinde kutlama partisi veririz..

başlamak bitirmenin yarısıdır derler..

sen başlangıcını yaptıysan mutlaka tamamlayacaksındır..

sağlıklı yaşam yolunda aldığın bu karar için kutlarım seni..

sevgiler..
Alt 04-06-2008, 02:31 PM   #28 (permalink)
Binbaşı

çok sevindirici bir haber sevgili dilara...
ben bırakalı 21 gün oldu bu gün...
burasıda benim kutlama sayfam...
sanki bir bayrak yarışı gibi oldu bak... ben bayrağı sana teslim ediyorum...
bir başkası gelip ben sigarayı bırakıyorum diyene kadar sen taşıyacaksın bu bayrağı...
sana güveniyorum... inanıyorum... hadi başar...
başarısızlığı asla ve asla düşünme bile...
kendinle inatlaş... aslında çok kolay olan ve bizim kendi kendimize zorlaştırdığımız savaşı kazan hadi...

bu arada
telkinleri dinlemeyi sakın ihmal etme...
ne zaman bunalırsan nerde olursan ol telkinleri dinle olurmu... super
Alt 04-06-2008, 02:50 PM   #29 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dilaraharun is an unknown quantity at this point

desteğin için teşekkürler benim sigarayı bırakma öyküm biraz tuhaf daha önce 2-3 kez denedim ama kafamda bitmemişti tekrar başladım ama her seferinde istemeyerek nefret ederek eşim içmiyor 1 senedir oğlum sürekli bana söyleniyor dün akşam bırakma kararını verdim ve uyguladım bu gün sabah işe geldiğimde bu siteyi unutmuştum ocak ayında 1-2 girme ve müzikleri indirme denemem oldu ama o dönem bu kadar aktif değildi sabah siteden gelen mesajı aldım müzikleri indirdi sabahtan beri de kendimi çokiyihissediyorum
seni de tebrik ederim darısı benim başıma bayrağını bende gururla ve sevinçle bir başkasına ileteceğim
dilaraharun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2008, 03:00 PM   #30 (permalink)
Binbaşı

ben genelde her gün burdayım...
bir dal bile sigara içeceksen önce buraya yazmanı istiyorum...
içmeyeceksin ben sana güveniyorum...
ama yinede sana bu şartı koşuyorum...
hadi kolay gelsin...
oğluna selam...
hep güzel haberlerini bekliyor olacağım....

Bookmarks

Seçenekler
Stil