Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kutlama Partileri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/)
-   -   terk ettim siğarayı içmiyorum artık (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kutlama-partileri/2818-terk-ettim-sigarayi-icmiyorum-artik.html)

pinhani 10-01-2008 05:46 PM

Ynt: terk ettim siğarayı içmiyorum artık

[quote=fund ]
varlığımın son zerresine kadar katılıyorum sana....(ne demek se.. 44

dusun smiliyface

pisimbat 10-01-2008 06:03 PM

Alıntı:

pinhani Nickli Üyeden Alıntı
onu içerek ne kadar aptalca bir şey yapıyormuşuz değil mi pisi? kendime inanamıyorum ama hayatımda ilk kez sigarayı bıraktığım halde içenleri gördüğümde (bir kaç kere daha denemiştim de bırakmayı) onlara imrenmek yerine onlar için üzülüyorum. ne kadar doğal bir şeymiş gibi yapıyorlar ellerindeki şeyi dudaklarına götürerek.. sanki temel yaşamsal ihtiyaçlarımızdan biriymiş gibi, ama değil! umarım tüm içenler kendilerine ne yaptığının farkına varır da çok geç olmadan dönerler bu ölümcül yoldan..

daha öncede söyledim eğer sağlık sorunum olmasaydı bırakmazdım diye ama bırakınca ne kötü bir dost olduğunu gördüm bana sadece katran zift vb. pis maddelerle yapışan siğra haaa özlemedimmi şöyle bir fırt çekmeyi ewt özledim aama o dudaklarıma değen ölümcül bir öpücük benim için artık o yüzden terk ettim sevgiliyi hattaa pisimbat eserekli saatlerde yazıda yazmıştım bu konuda
siğara azraille dans etmektir !!

asevgican 10-01-2008 09:49 PM

onayi super

cent 20-02-2008 09:19 AM

pisimat seni tebrik ediyorum umarım bende bırakırda sitede ilan ederim sevgiyle kal smiliyface

nilcelep 07-03-2008 10:08 PM

tebrikler arkadasim almis oldugun karardan dolayi seni cani gonulden kutlarim aramiza hosgeldin alk78

pisimbat 07-03-2008 10:25 PM

Alıntı:

asevgican Nickli Üyeden Alıntı
onayi super

Alıntı:

cent Nickli Üyeden Alıntı
pisimat seni tebrik ediyorum umarım bende bırakırda sitede ilan ederim sevgiyle kal smiliyface

Alıntı:

nil Nickli Üyeden Alıntı
tebrikler arkadasim almis oldugun karardan dolayi seni cani gonulden kutlarim aramiza hosgeldin alk78

cat56 cat56 cat56 tender45 sevincli partysmiley wave 44 cilgin897
aferim bana yahuu wave utananadam

keskin14 07-03-2008 10:31 PM

tebrikler pisi pisi
artık darısı bizim başımıza cat22

jaunty 07-03-2008 11:14 PM

ne güzel ve ne hoş ve ne gurur veren birşey..önemli birşey.. senelerce iç iç bırak bence buyuk başarı..pek yakında bendeeeeee inşallah..

pisimbat 07-03-2008 11:25 PM

Alıntı:

semih Nickli Üyeden Alıntı
tebrikler pisi pisi
artık darısı bizim başımıza cat22

Alıntı:

jaunty Nickli Üyeden Alıntı
ne güzel ve ne hoş ve ne gurur veren birşey..önemli birşey.. senelerce iç iç bırak bence buyuk başarı..pek yakında bendeeeeee inşallah..

aa34 onayi sevincli hadi bakalım blook

meninje 15-04-2008 11:01 AM

Helal sana pisi helal sana gulensmiley gulensmiley gulensmiley Hayatından bir pisliği çıkarmayı başarmışsın ya helal sana alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:29 AM.