Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

kuantum dokunuş tekniği

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce kuantum dokunuş tekniği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: redflowers Nickli Üyeden Alıntı Cibelce'cim diyafram nefesini çok derin almana gerek yok, diyafram boşluğun ne kadarsa o kadar alabilirsin ilk başlarda. Ama zamanla diyaframın gelişiyor bu teknikle nefes aldığında, o zaman derin nefesler alabiliyorsun. Diğer bir yöntem de; Bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

kuantum dokunuş tekniği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-07-2009, 03:51 PM   #21 (permalink)
Teğmen

cibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,032
127 Mesajinıza toplam 1,220 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cibelce will become famous soon enoughcibelce will become famous soon enough
Standart Cevap: kuantum dokunuş tekniği

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cibelce'cim diyafram nefesini çok derin almana gerek yok, diyafram boşluğun ne kadarsa o kadar alabilirsin ilk başlarda. Ama zamanla diyaframın gelişiyor bu teknikle nefes aldığında, o zaman derin nefesler alabiliyorsun.

Diğer bir yöntem de; Bir elinizi göğsünüze, bir elinizi karnınıza koyun, nefes alın. Nefes alırken karnınıza koyduğunuz elin kalkıp inmesi gerekiyor. İlk başlarda çok derin almayın, saniyelik baş dönmesi gibi ufak etkileri olabilir.

Sevgiler.

Teşekkür ederim Redflowers verdiğin yanıt ve yardımın için

Burayı okuduğumdan beri, günlük yaşantımdada bu şekilde nefes almaya çalışıyorum. Bazen farkına varıyorum doğru nefes almadığımın hemen hatırlayıp düzeltiyorum.

Tekrar teşekürler Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-03-2010, 04:08 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 81
67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ComRad3 is an unknown quantity at this point

siz 21 günlük egzersizden bahsettiniz de ben kitapta öyle bir şey görmedim. neyi 21 gün yapıyorsunuz
ComRad3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 04:20 PM   #23 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Ynt: kuantum dokunuş tekniği

[

Richard Gordon-Ganj Kitap Yayın evi

Ben bu kitabı okudum.Gayet açıklayıcı yalın bir dille anlatıyor.Tavsiye edebilirim

Atomaltı - yani kuantum düzeyinde işleyen bu teknik sayesinde atomların düzeyinde mucize olarak adlandırılan şeyleri yapmak çocuk oyuncağı haline geliyor.[/quote]

canım bu bahsettiğin kitabın adı ne..atomaltı mı ?
bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 04:27 PM   #24 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

kitabın adı Kuantum Dokunuş, sanırsam
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2010, 04:30 PM   #25 (permalink)
Teğmen

67 Mesajinıza toplam 409 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kitabın adı Kuantum Dokunuş, sanırsam

evet kitabın adı Kuantum Dokunuş
Alt 09-03-2010, 05:32 PM   #26 (permalink)
Teğmen

kuantum dokunuşu gözlere deneyenler var mı. bende göz tembelliği var nasıl oalcak ben de bilmiyom. kitapta gözlerin geçici olarak düzeldiği yazılıyor ama hepsi mi bir kısmı mı bilemem.
Alt 22-01-2013, 10:57 PM   #27 (permalink)

ultio2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
9 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ultio2006 is an unknown quantity at this point

ah aynı dertten bende muzdaribim bu sayfaları yeni buldum ne olur güncel tutalım hem kuantum dokunuş hemde göz tembelliği ile ilgili bilgi deneyim görüş her ne olursa paylaşalım lütfen . sevgiler...
ultio2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2013, 11:00 AM   #28 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

arkadaşlar ne işe yaradığını ve ne için kullanabileceğimizi anlamadım.. aslında aptal değilim ama
gereçekten anlamadım.. saygılarımla.. sizden birinden merak ediyorum açıklarsanız...
Alt 26-01-2013, 11:42 AM   #29 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road
Standart Cevap: Ynt: kuantum dokunuş tekniği

Ben hiçbirşeye değilde altta yazan;
''Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?'' cümlesine takıldım ne müthiş bi cümle bu çok teşekkür ederim bunu okumamı sağladığınız için :)
Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2013, 02:47 PM   #30 (permalink)

ultio2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
9 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ultio2006 is an unknown quantity at this point

Yok bence sadece yazılmış bir kitap ne uygulayan var nede bunu yaptım bu oldu diyebilen ben umudumu kaybettim bu konuyu bırakıyorum arkadaşlar
ultio2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil