Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Kpss

Uyarılar

KPSS sınavı hakkında

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Kpss KPSS sınavı hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu sorunu yaşamış biri olarak bazı şeyleri sınava girecek olan tecrübesiz arkadaşlarla paylaşmak istedim gereksiz görülürse silinebilir. Birazda dertli olarak uzun bir yazı yazabilirim şimdiden kusura bakmayın.. evet bir havayla üniversite başladı yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ve dedilerki eğer devlet ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kpss telkin cd indir izle İstanbul Kpss nerededir kimdir Kpss çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kpss hipnoz Kpss olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kpss hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kpss kuantum düşünce kitap haberi

KPSS sınavı hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-11-2007, 01:40 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
crywolf is an unknown quantity at this point
Standart KPSS sınavı hakkında

Bu sorunu yaşamış biri olarak bazı şeyleri sınava girecek olan tecrübesiz arkadaşlarla paylaşmak istedim gereksiz görülürse silinebilir. Birazda dertli olarak uzun bir yazı yazabilirim şimdiden kusura bakmayın..
evet bir havayla üniversite başladı yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ve dedilerki eğer devlet memuru olmak istiyorsan bu sınava girip az buz sayılmayan rakamlarla sınavı geçmen lazım bu yeterli mi sen öyle san yeterli değil gireceğin kadroda birde ayrıca sınav olacaksın ne oldu oh kurtulduk mu diyorsun durrr daha var onuda kazandın bu sefer mülakat var tabi artık son bunu da kazandın mı artık memur olabilirsin. Ama girdiğin kadroya göre mülakatta başarılı olduğunu düşünsende bir şekilde o işi kaçırabilirsin neden belli ben bir daha yazmim buraya...

evet eğer bu sınava girmeyi düşünen arkadaş varsa reklam olurmu bilmiyorum ama bu sınav için bilgi paylaşımı yapılan bir site var geneldede herkes biliyordur en azında kpss düşünenler orada çok faydalı bilgilere ulaşabilirler mutlaka takip etsinler. daha sonra eğer gerçekten bir devlet dairesine kapak atmak istiyorsanız bu sınavı mutlaka ama mutlaka ciddiye alın gerçekten çok zor bir sınav (ben kpss A grubu için konuşuyorum) iki günde önünüze toplamda yaklaşık 600soru (yanlış hatırlamıyorsam) geliyor.bu yüzden bu sınavı düşünen ve hala çalışmalarına başlamamış olanlar varsa mutlaka aama mutlaka başlasınlar. özellikle A kadro düşünen arkadaşlar akıllarında 4bilemedin 5 meslek seçsin ve bu meslek ne istiyorsa o derslere çalışsın genel kültür genel yetenek gözde çok büyütülecek sınavlar değil belli kapasitesi olan herkes standartın üzerinde nete ulaşabilir bir aylık bir çalışmaylada çok yüksek netler çıkarabilir.. yani lafın özü KPSS çok zor ve emek isteyen bir sınavdır çok çok çallışmakk lazımmmm

biraz çorba oldu heralde artık idare edin maksat biirilerine yardımcı olabilmek saatte geçti yani mazur görün :)herkese sevgi ve saygılarımla.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-11-2007, 10:32 AM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KPSS sınavı hakkında

crywolf estağfurullah öncelikle niye silelim..
biz devlet dairesi değiliz ki...

büyük bir aileyiz bütünlüğümüze zarar vermeyecek ..
kutuplaşmalara yol açmayacak her türlü fikir sayfalarımızda yer alcaktır...
bir çok faydalı olduğunu bildiğimiz siteyi yada haber kaynaklarımızı adres olrak daha fazlasına ulaşsın arkadaşlarımız diye yayınlıyoruz...

güzel emekler saygıyıda reklamıda hak eder..
ben bu adresimizden bir çok yerde bahsederken reklam olsun diye değil ihtiyacı olanlar kolay ulaşsın amacındayım..

sende ağlancak halimize gülümsetmeye çalıştığın bu paylaşımınla kpss ye girecek arkadaşlara dayanışma kulubünün adresini de verbilir...
burada da katılım olursa onlara bildikleri aktarmaya devam et derim ben...
bir çok dost bu konuda araştırmalar yapıyordur eminim bizim sayfalarımızdan da gerekli bilgilere ulaşmış olurlar..

sevgiler ...
Alt 09-11-2007, 12:12 AM   #3 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

tecrübelerim doğrultusunda birilerine yardımcı olabilirsem ne mutlu bana ağlanacak halimize gülüyoruz ya neyse o zman bilmeyenler için bir daha yazim sitenin adresini www.memurlar.net...
buradanda sorulacak her türlü soruya cevap vermeye çalışırım bilgilerim doğrultusunda kolay gelsin herkese....
Alt 09-11-2007, 02:40 AM   #4 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawn is an unknown quantity at this point

memurlar.neti bende biliyorum çok kaliteli bir site ve istediğiniz bilgiyi bulabilirsiniz. bakalım bende bu sene kpss ye gircem hayırlısı artık
spawn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2007, 03:31 AM   #5 (permalink)
Teğmen

hayırlısı çok çalışman lazım hatta başlamış olman lazım inşallah başlamışsındır ha bügün ha yarın dersen öyle gider ona göre bence bu hafta sonu iyice düşünüp hazırlıklarını yapıp hafta başına başla..

o sitenin yönetimine gelince bir tek önerine cevap vemriyorlar izledikleri siyasetide anlamadım çok fazla hit alna bir site reklamlarından da belli oluyor ama forum sayfasına bakarsanız tam bir ilkel yazılım kullanılıyor herşey iç içe girmiş bu yönde ben dahil birçok kişi mesaj yazdı ama bir tanesine cevap gelmedi böyle birşey olur veya bu riskli bir durumdur şu halde bunun içine giremeyiz veya öneriniz dikkatte alınacaktır teşekkkür ederiz gibisinden yani pek tınladıkları yok bende o yazılardan sonra daha girmemeye başladım ama altarnatif olmayınca mecbur kalınabiliniyor allahtan artık kpss ye çalışma gibi bir durumum söz konusu değil:D rahatm. en azından şimdilik
Alt 14-11-2007, 12:00 AM   #6 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawn is an unknown quantity at this point

henüz başlamadım malesef daha kitap araştırması yapıyorum senin önerdiğin yardımcı kitap varmı acaba dusun
spawn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2007, 01:41 AM   #7 (permalink)
Teğmen

ya kusura bakma arkadaşım bir süredir şehir dışında olduğum için cevap yazamadım şimdi fırsat buldum bakim dedim ya bölümün nedir neye çalışmak istiyorsun bilmiyorum birsürü önerilebilecek kitap var o yüzden hangi birini önerim:D bence yukarda yazdığım siteye gir orada istemediğin kadar önerilen kitap var şimdi aklıma gelen hiçbir yazar ismi yok kusura bakma artık başlasan iyi edersin vakit hızlı bir şekilde geçiyor....
Alt 25-12-2007, 10:06 PM   #8 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point

bende 2006 yılında girdim kpss ye çok şükür 7 aylık memurum..benimde tavsiyem memurlar net e takıl,orada het türlü bilgi var..güzelde bir kitap alıp düzenli çalışırsan kesinlikle başarıırsın sorular çok zor diil ..şimdiden başarılar
alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2008, 03:48 AM   #9 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aang is an unknown quantity at this point

bu sene kpss ye girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.
28-29 haziran 2008 tarihlerinde olacak, başvuru tarihleri henüz açıklanmadı fakat yine nisan ayı içinde olacak sanırım.
geçen sene ilk defa girmiştim ve sınav hakkında hiç bir şey bilmeden, hatta başvuru süresinin son 2 gününde haberdar olarak girmiştim. geçen yıldan bu zamana çok şey değişti. bunu da memurlar.net'e borçluyum. kpss-a hazırlananlar için çok faydalı bir forumu var. en azından hangi kurum, hangi sınav, hangi kitap, mülakatlar, maaşlar, yan olanaklar...vs tüm bunlarla ilgili bilgi ve fikir sahibi oluyorsunuz.
herkese çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar (bana da:)
aang isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2008, 07:28 PM   #10 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehmet_lee is an unknown quantity at this point

bende bişey sorucam..kpss a ne oluo ya..ben eylüldeki kpss sınavına giricem ama..kitabu şuan önmde ama hiç çalşmaya başlamadm:S:S:S hiç istek yok:(:(:( bölümüm "raylı sistemler teknolojisi-yol" bölümü neye daha çok çalşmam lazım..2 yıllık mezunummm
mehmet_lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks