Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Kpss

Uyarılar

KPSS sınavı hakkında

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Kpss KPSS sınavı hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kuzulaaaaaaaaaar hadi gidin bitirin şu sınavları..başaracağınızı biliyorum..daha varmı ya bu meretlerden..ömrümü yedi sınavlar..enerjilerinizi kabul etmeyi unutmayın emi..dularım ve enerjiler ile sizinleyim..hey allahım yap bi güzellik, çocuklarım ne varsa hatırlasınlan o anda..amiiiiin....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kpss telkin cd indir izle İstanbul Kpss nerededir kimdir Kpss çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kpss hipnoz Kpss olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kpss hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kpss kuantum düşünce kitap haberi

KPSS sınavı hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2008, 12:23 AM   #21 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: KPSS sınavı hakkında

kuzulaaaaaaaaaar hadi gidin bitirin şu sınavları..başaracağınızı biliyorum..daha varmı ya bu meretlerden..ömrümü yedi sınavlar..enerjilerinizi kabul etmeyi unutmayın emi..dularım ve enerjiler ile sizinleyim..hey allahım yap bi güzellik, çocuklarım ne varsa hatırlasınlan o anda..amiiiiin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-06-2008, 12:53 AM   #22 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

canım benim canııım

ama dedim içimden şimdi hayal abla okuyacak " ya yeter yazın ortası geldi bitmedi mi bu meretler ,nedir bu çocukların çektiği bu köftehor sınavlardan,sınav enerjisi vermekten trafo olduk " derse sonuna kadar haklı benim ablam dedim ve yazdıklarını okuyunca gülmekten koptum ablam

aaaa damarımıza basmasınlar di mi ama bu enerji voltajıyla duman ederiz valla

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 01:32 AM   #23 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
canım benim canııım

ama dedim içimden şimdi hayal abla okuyacak " ya yeter yazın ortası geldi bitmedi mi bu meretler ,nedir bu çocukların çektiği bu köftehor sınavlardan,sınav enerjisi vermekten trafo olduk " derse sonuna kadar haklı benim ablam dedim ve yazdıklarını okuyunca gülmekten koptum ablam

aaaa damarımıza basmasınlar di mi ama bu enerji voltajıyla duman ederiz valla

valla yapcam elimden gelse, sınavları destekleyen kim varsa gırgır dergisindeki eko ya çevircem..ben enerji göndermeye yüksünmüyorum ablam..sizin bu sıcaklarda bu sıkıntılara katlanmanıza dayanımıyorum..sahii ilk sınavı hangi milli eğitim bakanı ve alt kadrosu icad etti, söyleyin bakayım..en önemli sınav sorusu bu..adlarını anarak söylenmeye başlasam, ölmüş olsalar mezarlarında dönerler valla..hem ben stres atarım hem onlardan hıncımızı almış oluruz..ee ablanız bi söylenmeye başladığı zaman arap kadınları yanımızda, hanım sultan kalır..söleyin alayım hırsımızı.telepatik telepatik..
Alt 27-06-2008, 01:46 AM   #24 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

dilerim çok güzel bir cumartesi eşliğinde başarılı bir sınav geçirirsiniz..

harika haberlerinizle mutluluğumuzun kaplama alanı genişler..

bildiğimiz her şey ile tüm yüreğimizle yanınızdayız..

sevgiler..
Alt 27-06-2008, 05:44 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point

yrn bende giriyorum sınava benimle girecek tüm adaylara başarılar.ben yeterince hazırlanmadım hatta okul bitirme teleşımdan hiç bakmadım ama yinede nasreddin hoca fıkrasında yazdığı gibi ''ya tutarsa'' niyetiyle giriyorum.tekrar tüm memur adaylarına başarılar..........
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 06:03 PM   #26 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

hafta sonu sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum....

içinizdeki muhteşem öğrenici size bütün cevapları verecektir. sakin olup tam olarak orada bulunmaya odaklanın....

sonuçtan bağımsız olarak sorulara odaklanın, çalıştınız okudunuz öğrendiniz....
planlarınız dahilinde sizin için en iyi olan sonuçlara ulaşmanız konusunda herşey sizi destekliyor....

başarılar ve kolaylıklar arkadaşlar hepinize....

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 06:30 PM   #27 (permalink)
dogan_blade
Guest

Tüm sınava girecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum ,kazanmalarını temenni ediyor ,milletimize ve memleketimize hayırlı olmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum , Bahtınız açık olsun arkadaşlar
Alt 03-07-2008, 02:16 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cezerye is an unknown quantity at this point

bu kadar iyi dileğin yer aldığı bi başlığın altına sınavımın çok kötü geçtiğini yazmakla yazmamak arasında tereddüt ettim ilk başta ama sınavımın kötü geçmesinin kişiliğimle değil performansımla alakalı olduğunu ve benim gibi sınavı kötü geçen arkadaşlarında bunu akıllarından çıkarmamalarını rica ederek;sınavı iyi geçen ve atanma konusunda umutlu olan arkadaşlarımıda tebrik etmem gerektiğini düşünerek duygu ve düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum.... mutlu umutlu kalın
cezerye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2008, 07:17 PM   #29 (permalink)
cicek1973
Guest

Selam

KPSS Sınavı oda bitti.Sonuçlar açıklandı epey zaman oldu.O kadar moralimi bozmuşki başlığa yazı yazılınca aklıma geldi KPSS.Ben ilk defa lisans düzeyinde sınava girdim ve hayatımda bu güne aldığım en kötü sonucu aldım.Aslında sebebide belli 1999 dan beri hep giriyorum hep kazanıyorum her atama dönemi bir stres yaşıyorum acaba oldumu olmadımı, sonuç olumsuz olunca bide üzüntü ile hayal kırıklığı yaşıyorum.Belkide artık bunların bitmesi lazımdı en azından kazanamadım diyip geçecem.Kazanıpta beklemek gerçekten çok zor.Dilerim gerçekten isteyen herkes iyi bir yerlere yerleşir.

Bookmarks