Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Köşe Yazıları

Uyarılar

BUYRUN BIRDE BURDAN YAKIN.......................

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Köşe Yazıları BUYRUN BIRDE BURDAN YAKIN....................... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Blancayla Sahildeydim,conni,de sonrada geldi ,ucumuz dolasirken sahilli o ara suyun cazibesine dayanamayip ,biraktim kendimi serin dusuncesiyle çok ılık olan akdenizin kollarina,tabii bu olay dort bes dakika surdu,oyle saatlerce suda kalamam ,ve öyle'de guzel yuzemem,bir kac kulaç attimmi nefes almam icin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Köşe Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Köşe Yazıları nerededir kimdir Köşe Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Köşe Yazıları hipnoz Köşe Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Köşe Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Köşe Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

BUYRUN BIRDE BURDAN YAKIN.......................

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-08-2008, 01:08 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kacagim is an unknown quantity at this point
Standart BUYRUN BIRDE BURDAN YAKIN.......................

Blancayla Sahildeydim,conni,de sonrada geldi ,ucumuz dolasirken sahilli o ara suyun cazibesine dayanamayip ,biraktim kendimi serin dusuncesiyle çok ılık olan akdenizin kollarina,tabii bu olay dort bes dakika surdu,oyle saatlerce suda kalamam ,ve öyle'de guzel yuzemem,bir kac kulaç attimmi nefes almam icin ayaklarimin uzerine dogrulmam lazim,yani uzun boylu kulac atarken nasil oara nefes alinir hala merak ederim,ondadirki bu kisa sureli suda kalmam, bana yetiyo,
Sudan cikip ev yoluna dustuk yuruyerek,ve her yer yine ayni insan,insan kalabaliklari,grup grup,uclu besli ve daha fazlasi haliyle cok az rastlanir ciftlere,ne hikmetse,enterasan gelirdi ilk yillarda farkli ulkelere ait gruplarin farkli dillerle sesli konusmalari,naralari,yada tutturduklari yoresel sarkilariyla,ama artik oyle alisik oyle siradan geliyorki donup bakasin bile gelmiyo o kadar tanidik ve dogal geliyor artik,
Neyse eve gelip dus aldim benden sonrada blancaya dus yaptirdi coni,blanca sokakta daha yavruyken buldugumuz bir kopek, beyaz oldugu icin blanca isminin uyacağini dusunduk zaten oda kisa surede axsaptieren yapti ( kabullendi, alıştı) ,ve yine kisa suredede
sokagin sevgilisi oldu, desem inaninki abartmam,cokmu cok uysal,sevecen sempatik,bi ozelligide cocuklarin yaninda kesinlikle havlamaz sanki bilir cocuklarin urkup korkabilecegini,cok kez rastladim iki,uc,bes ve daha degisik yastaki cocuklarin bembeyaz yelesine iki eliyle yapisip cektiklerini,ve o sadece on ayaklarini kirip iyice teslim eder kendini kendisiyle oynayarak tanimaya calisan cocuklara,
Yaklasik uc hafta falan oldu bu siteyle karsilasmam,ve ilk olarakta nurhanza kizima,yazmistim ,ve sagolsun onun sicak ve icten cevaplari sayesindede kaldim iste buradayim simdi, tabi bu ara Tanisalim bolumu ile siir bolumune de uc bes adet siirlerimde yazmistim,belkide siir bile degildi onlar,belkide siirsel uslup biraz kullanilmisti bilmiyorum,siir adinada ukalalik yaparim diyede korkularim var işte,
Aslinda farkindasinizdir diyede dusunmuyor degilim su andaki ru halimden,hadi yaz yazmak istedigin su konuyuda sen de kurtul bizde diye dusunmenizi,haksizda degilsiniz,oluyor bu bi turlu baslingicin ucunu tutturamamayisim,tabii o zamanda biraz ordan biraz burdan dem vurmaya çalisiyorum,belkide boyle olmasi bi yerde iyidirde en azindan kendimi desifre etmis oluyor,tanisma adina bir seyleri bulasiya kadar da seremoni'yi yerine oturtmus olucaz,
Bu bolumunde yeni farkina vardim,ve bir seyler karalamanin istegi okadar on plana ciktiki,hani suya sabuna dokunmadan,hani dertden kederden dem vurmadan,ne bileyim su gunun iyi gectigi saatlerde uzerimdeki enerjiyi,bilgiyi,bilgisizligi,veya isigi isiksizligi,sizleri, burada bizleri,ozlememis gibi dursamda ulkemi,memleketimi,cok seyi bir seferde,hemen simdi anlatasim,ve sizden sizleri duyasim geliyor,belkide yalniz olusumunda katkisi vardir bu aclik susuzluk
kivamina gelmis hasretimin,de yakiciligi ondandir,bilmiyorum
Unutamadigim bir animi anlatayim bari,bu kisir arayisimin ozru adina.bir daha soz yazma duygusu gelsede yazmayacagim,illede ne yazacagimin hissini bekleyecegim kelimelerin adina tekrardan soz.
Sene 1992 i olsa gerek hamburgda olan firmamizin lagasindayim,yani o yer merkeziydi firmanin ve bende hamburgta oturuyorum.Ayni zamanda almanyanin hemen hemen her sehrinde santiyeleri vardi,ve biz iscileri de santral( merkez) tarafindan dagitilırdik,bir sonraki calisma alanina,genelde yaptigi is firmamizin buyuk sanayi yerlerinin temelinde tutun,hastene kopru,yuksek bina temelleri,santraller vs,vr,oldukca da iyi maas aliyorduk,hamburg disinda calisiyorsak eger o zamanlar sirf evden uzagiz diye,yada eve gelemeyisimizden dolayi exstra gun basina 50 DM alidik ve devletin sosyal kasasida ayrica oderdi 22.DM yani toplam gun basina 72 DM ve calistigin saat ucretide eklenince bayağı bir sey oluyordu ,hele benim gibi birde hafta sonu,yada normal gunler de 10..12 saat yaparsaniz fazla mesai,iste o zaman cilgin bi para aliniyordu ve bende,hep bu sekilde calismistim o yillar,sanki benim hakkim degildide ya almanlar iste helolsun falanda degil tabii,ben bu parayi hep hak etdigimin bilincindeydim,ve diger arkadaslarada bunun gerekcelerini anlatirdim,onlar icin unenterasant da olsa (Enterasant degil )Meslegim Bagger fahrer, yani vinc operatoru , bi kac almanca kelime yazmis oldum ,anladim olmuyor kaba yada turkcesi hic enterasant ( ilginç ) degil,tekrar pardon bu da fransizca oldu,ozur pardon ve almanca icin,Dogu almanyayla sinirlar duvarlar yikilmisti,o aralardada dogu almanya nin tam dogusundaki,almanca adi mecburum yazmaya cunku turkce o denize o isim weriliyormu emin degilim ozur,Ostsee yani dogu denizi,kiyisindaki bir sovyet teknolojisi nukleer santralin temellerini saglamlastirma ekipinin icinde benim de adim vardi ve bende tabiki oraya zamaninda gidip is basi yapmistim,
En yakin sehri adi Greiswald di,ve inaninki orada ki izlenimim diyebilirimki total negatif ( son derece) ,yani asiri derecede sağ radikallerin yogun oldugu bi yerdi,o irkci,o nefretin,o seni bocek gibi gormenin,ve sana hep hayaletmis sin gibi davranmanin tavırlari yokmu,inaninki, ölüyorsun,eziliyorsun,sonucta insan olmanin kimyasi bu,tepkilere gore degisik hormanlarin beyine hucum etmesiyle,real dusunemedigi anlar oluyor insanin,isyan etmesi gibi
Benim kullandigim vincin etrafinda yardimci isciler vardi bi yerde encunerden ( mühendisten) sonra ikinci adamdim diyebilirim,cunku bir de wili wardi o ugursuz,ş******z ,fasist yabanci dusmani.onunla ben ilk gun tanistim,ve o gunde kavga etmistim onla tabii oda sikayet etmisti hemen beni,ikinci gunde ise,,,,
wincin ucuna bagli bes tonluk wibronun,halat kelepcesine guvenmememle wincin freniydi,ondan
wibroyu yere yatirip kelepceri degistiriyordum,hatta bitmis son kelepcenin son vidasini SIKIYORDUM, ve o ara onu sesli bir sekilde soylenerek geldigini gordum,gelen o ş******z wiliydi bende isimi bitirmis ayaga kalkmistim,elimdede otuz ikilik yildiz anahtar,
mirildadigi sey tam anlamiyla suydu,heppiniz d********z,tembel kopekler illede basiniza vurmasi icin birilerimi gerekecek calismaniz icin,Ben kisa sure saskin ve soktaydim, inaninki inanamamistim,boyle seyi edepsizligi,asagilamayi ilk defa bire,bir ilk defa goze,goz,ilk defa da karsimda hemen yanibasimdaydi,sagimdada iki dogu almanyali yerli bana verilen yardimci isciler, onlarin gozlerindede o hain,o arkada vurmanin zafer sevinclerinin isiltisi vardi anlamamak,onlarin,bana yapilan bu saldiridan ne kadar mutlu olduklarini gormemek icin kor olmak lazimdi,o an ben elimdeki 32 lik yildiz anahtari havaya kaldirmisim,,cunku dedim ya bazi hormonlar anderenalinle isbirligine girdigi anlar olur olmaz denilsede ,bende oldu sonrasini hatirlamiyorum,wili ye ilk vurusumla sendeleyip geri adim atmis bir kac metre sonrada yikilmis oldugu yere,bende o dusunce yere,demin o sevinen,o benim asagilanmama alayli siritan,almanlara yoneldim verdim peslerine,nede hizli kosarlarmis o hantal goruntulerinin altinda tazi gibi kacan enerjiyi nerde sakladilar merak ederim hala,neyse dogru buroya gittim,encinore ( mühendise) durumu anlattim ne bir fazla,ne bir eksik,sonra ambulanslar geldi gitti ve beni almaya ne polis ne savci geldi,sonradan encinore (mühendise) sordugumdaysa,anlatti bana herseyi,willi yere yikiliyor kafasinda ciddi bir kirik ve yedi tane dikisle kurtuluyor,hasteneye is kazasi raporunu encinor ( mühendis) veriyor diger korkup kacan almanlara da goz dagini ilave ediyor bu kurtdur,turktur diye kotu soylerseniz sizin icin iyi olmazida ekliyor ve is kazasinida wili,kabul ediyor,onada senin ona soylediginin kelimesi kelimesine bakildiginda asiri sagci ve irkcilik var polislik olursan zaten suclusun oda,zaten kontrolden cikmis ,o halininde sahiti var demis,ve anliyacaginiz,bu olay kapandi ve wili bir dahada kimseyi asagilamadigi gibi herkese baba rolu oynadigini hep anlatirlardi,cunku biz bir daha ayni santiyelere verilmedik,
O olaydan sonra wili uzun zaman istirihatliydi sonra ayni yere gelmedi bir daha cunku hala ben oradaydim,aradan 5 .. 6 ay gecti bu santiyeninde sonlariydi,aldigim maas bordosunda eksik seyler wardi onun icin encinorun ( mühendisin) burosuna girdim,ve icerde o kacan almanlardan birisi,adini hatirlamiyorum simdi encinor ( mühendis) koltugunda,digeriyse ayakta bense girdim odaya kapiyi kapatip oyle kaldim,yani ben yokum siz isinizi bitirini anlatmaya calisiyordum,ama o aradada ister istemez onlari duyuyordum,karimi hasteneye kaldirmislar diyordu,cocugumunda sagligi iyi allahtan diye ilave etmisti,izin istiyordu bir kac gun,encinorde ( mühendiste ) olur tabii hemen gidebilirsin,hatta kalman gerekiyorsa telofonla bildir izinini uzatirim onemli degil,dedikten sonra o da tesekkur edip,geri dondu kapiya dogru yonolmeye kapinin hemen yaninda ben,o ara oyle bi icim sizladiki anlatamam,ulan dedim cocugu dunyaya gelmis ,karisinin durumuda iyi degil herhal diye icimden gecirdigimde oda yanima iyice yaklasmisti zaten,ic gudusel hafif egilip omuzunada hafiften dokunup,gozun aydin olsun demistim,ama nerden bilebilirdimki evlerinin yandigini,karisi ile oglunun hasteneye ondan dolayi kaldirildigini,oyle bir baktiki bana,o korkak tazi gibi kacan adam yirtici bir kartal gibiydi sanki,zaten o bakislarda bende bir seylerde hata yaptigimi sezmistim ama tam olarak ta nerden bilebilirdim,,encinore ( mühendise) sordugumda anlatmisti bana olayi,bende ona anlattim kapi agzinda sessizce ne soyledigimi,o sadece mein gott ( aman allahım) demisti,ve ben ona gidip bir ozur dilerim dahi diyememistim,bu benim yuzlerce unutamadigim yasadigim,anilarimdan birisidir,ve hala kendime kizarim o ozuru dileyemeyisimden.....
Hala bir konu bulamadim uzgunum,ama hep boyle olucak degil ya,muhhakkak bir seyler bulunur paylasilma adina yeterki arayalim,dimi,,,, imla hatalarindan dolayi ozur dilerim,ogrenecegim elbet birgun,,, KACAGIM...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kacagim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks