Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Komik Köpekler Video

Korku ve Fobiler Cd'leri ve  Köpek Korkusu   Komik Köpekler Video Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Komik Köpekler Video [youtube=425,350]tZLAcfC8O3E[/youtube] Kaynak: Hayatimdegisti.com Telkinli subliminal Kişisel Gelişim Cd'leri Kategori: Köpek Korkusu Konu: Komik Köpekler Video...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Komik Köpekler Video telkin cd indir izle İstanbul Komik Köpekler Video nerededir kimdir Komik Köpekler Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Komik Köpekler Video hipnoz Komik Köpekler Videoolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Komik Köpekler Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Komik Köpekler Video kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Köpek Korkusu Köpek Korkusu

Reklam Alanı

Komik Köpekler Video

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 27-01-2007, 01:44 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,849
3,131 Mesajinıza toplam 17,382 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Komik Köpekler Video

[youtube=425,350]tZLAcfC8O3E[/youtube]

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 27-01-2007, 01:50 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

Hayvanların hepsini severim,fakat en çok köpekleri.... İyi ki böyle bişey koymuşsunuz,bunları izlemek insana mutluluk veriyor,çok tatlılar...
Okunmamış 31-01-2007, 09:18 AM   #3 (permalink)
lemurya
Guest

Atakan bey sizden bir ricada bulunabilirmiyim .Ben aslında bunun için özel bir script yani kişiye özel hazırlatabilirmiyim diye düşünüyorum ancak yurtdışında yaşadığım için bu şu an olamaz gibi geliyo o yüzden siteye koyabilirseniz iyi olur diye düşündüm benim yoğun kedi ve köpek korkum var ve bunu yenmek istiyorum ama özellikle köpek korkumu .Ne dersiniz böyle birşey mümkün mü eminim başka korkuları olan arkadaşlarda böyle bir teklifte bulunabilirler.Bu fobimi yenmeyi çok istiyorum inanın özellikle oğlum için çünkü yıllardır golden retriver istiyo ve benim yüzümden bu isteği yerine getiremiyoruz.O kadar sevmeme rağmen elimle dokunamıyorum bu çok ilginç bişey inanın düşündüm bununla ilgili çocukluğumda yaşadığım bir travma da yok.Bilemiyorum belki geçmiş yaşamlarımdan birinde yaşadığım olumsuz bir olayda olabilir belki bilemiyorum .Olumlu yada olumsuz bir yanıt verirseniz sevinirim sevgiyle hoşçakalın
Okunmamış 31-01-2007, 02:27 PM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,849
3,131 Mesajinıza toplam 17,382 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Merhaba;
Köpek korkusu için script var.Bu scripti kişiye özel yaptırabilirsiniz.Yurtdışında yaşayan üyelerimiz mp3 satın alabiliyorlar.
Cd yerine mp3 linki mailinize gönderiliyor ve yükleyebiliyorsunuz.Daha önce Amerika'dan kişiye özel mp3 alan bir üyemiz olmuştu.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« - | KÖPEK KORKUSU »
Seçenekler
Stil