Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Köpek Korkusu

Uyarılar

Köpek Korkusu Köpek Korkusu

KÖPEK KORKUSU

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Köpek Korkusu KÖPEK KORKUSU Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Benim oğlumda da vardı köpek korkusu, köpek gördüğü sokağa bile giremezdi, dışarıdan telefon ederdi gel beni al sokakta köpek var diye. 40 günlük 1 numara tibetan terrier aldım, minik olunca çok hoşuna gitti, yavru olunca ona bi zarar vermeyeceğini biliyordu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Köpek Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Köpek Korkusu nerededir kimdir Köpek Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Köpek Korkusu hipnoz Köpek Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Köpek Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Köpek Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

KÖPEK KORKUSU

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2007, 02:23 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold
Standart Ynt: KÖPEK KORKUSU

Benim oğlumda da vardı köpek korkusu, köpek gördüğü sokağa bile giremezdi, dışarıdan telefon ederdi gel beni al sokakta köpek var diye.
40 günlük 1 numara tibetan terrier aldım, minik olunca çok hoşuna gitti, yavru olunca ona bi zarar vermeyeceğini biliyordu ve onun ihtiyaçlarını karşılarken yardım etmesi için oğlumu yüreklendirdim. İsmini onun koymasını istedim Panky adını verdi ve gün geçtikçe Panky büyümeye başladı ve köpek korkusunu da yenmiş oldu. Şimdi Panky 2,5 yaşında ve aralarında inanılmaz bir sevgi ve bağlılık var.

Bizim köpekler den korktuğumuz kadar köpeklerinde bizlere karşı korkuları var aslında çok hassas sevgiye güvene ihtiyaç duyuyor onlarda. Koku alma duyuları bizlerden fazla olduğu için onlar bizim korku anında salgılanan hormonlarımızın kokusunu alıyorlar ve kendileri için tehdit olarak algılıyorlar kendilerini savunma içgüdüsüyle davranıyorlar. Köpek gördüğünüzde korkmak yerine o an köpeği yok sayarak güzel şeyler düşünebilir veya o köpekle filmlerdeki gibi dost olmuş ve oyun oynadığınızıda düşünebilirsiniz korku hormanlarının salgılanmasını engelleyebilir veya kontrol altına alabilirsiniz...

Yavru köpek, köpek korkusunu yenmede etkin bir yol tavsiye ederim, köpek korkusunu yenmek için mutlaka köpek alın demiyorum, köpek alma kararı ciddi bir karar ve sorumluğu büyük, bir anlık bir heves için alınmamalı. Ama petshoplara gidip veya hayvan barınma evlerinde yavru köpekleri ziyaret edip onları gözlemleyebilir dokunabilir sevebilirsiniz böylece ilk başta dokunma korkusunu yenebilirsiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2007, 03:30 PM   #12 (permalink)
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point

merabalar ahh o sorun bendede var kedi kopek butun hayvanlara karsi bi fobi var bende
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2008, 03:21 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
enote is an unknown quantity at this point

Selamlar,

Kendisini bildi bileli ablam köpek fobisi olan bir insandı. Bundan yaklaşık 1 sene önce ona 5 dakikalık bir nlp hızlı fobiden kurtulma egzersizi uyguladık. Başlarken "hadi ordan sen de" şeklinde şüpheci bir yaklaşım içindeydi (ki bu da gayet normal). Ama o gün bugündür köpekten korkmuyor. Yanlış anlaşılmasın, sokakta köpek görünce koşup "gel buraya sevecem seni" diye üzerine atlamıyor, sadece artık yanından bir köpek geçerse ya da yolda bir köpek gelip onu koklamaya başlarsa eskiden olduğu gibi tepki vermiyor. Bir nevi ilgisizlik ya da aldırışsızlık diyebiliriz buna. Eğer teknikle ilgilenen olursa açıklayabilirim.

Siteye daha yeni üye oldum, onun için oryantasyon biraz zaman alacak. Yanlış bir yere yazıyorsam kimse kusura bakmasın ;)

Sevgiler,

Egemen
enote isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2008, 05:26 PM   #14 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 133 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kürşad is an unknown quantity at this point

Merhaba
Benim 8 yaşında bi köpek tarafından ısırılma vakam var o zamandan beri köpekten korkuyorum yaş oldu 23 ama bu fobiyi bir türlü yenemedim bunun için de aslında telkin cd'leri olsa harika olurdu çünkü başka türlü yenebileceğimi sanmıyorum
Alt 01-05-2008, 07:01 PM   #15 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
os.ayd is an unknown quantity at this point

merhaba.. benmde köpek korkumm had safhada,, okadr korkuyorm kii kac metre ilerde olrsa olsun köpeği görp uzaklaşyorm ordan.. küçük büyük köpek hiç farketmiyo hepsinden cok korkuyorm.. egemen arakadsmz söledgn gerceklşmiş.. tekniği cidden cok merk ettim sölersen cok sevinrm bende ilgisz kalıyım hiç yoktan..
os.ayd isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2008, 09:14 PM   #16 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdem is an unknown quantity at this point

ben köpek gördüğüm zaman çok kötü oluyorum.o an yanımda olanlar betin benzin atıyor bembeyaz oluyorsun diyorlar.kötü bir durum.köpek fobisi.
Alt 15-07-2008, 01:12 AM   #17 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Köpekten korkan arkadaşlara bir tavsiyem var..

Benim kızım da küçüklüğünden beri acayip korkardı köpeklerden.Uzaktan görmesi yeterdi.

Ona oyuncak bir köpek aldık. Gerçek boyutta kocaman bir alman kurdu.

Önceleri onu bile ellerken tedirgindi,ama zamanla alıştı. onunla yatmaya başladı, bebekleri yerine ona sarılıp uyurdu.Geceleri rüyasında canlandığını görürdü.

Şimdi köpek korkusunu bu oyuncak sayesinde yendi, hatta canlısını bile istedi ve şu anda onu çok seviyor...

Şimdi büyükler, aman oyuncak mı alacağız diyebilir. Faydalı olabilir belki, ne dersiniz...

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 12:12 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Unhappy

Herkese slm,köpekten bende çok korkuyorum ve aksi gibi yaşadığım yerde her an bir köpek karşıma çıkabilir,hatta bir tanesi her sabah karşılıyo,aslında seviyorum ama korkuyorum.Hele o yiyecek verirken ki halleri çok güldürüyo beni,ama bir köpekle tek başınaysam ne yapacağımı bilmiyorum,kalp atışlarım değişiyo o an bağırıyormuyom napıyorum bilmiyorum.Birkeresinde elimde ekmek poşeti vardı,köpeğin biri var gücüyle koşmakta,ne yapacağımı şaşırdım,öyleki dizlerimin bağı çözülmüş sanki,dizlerimin üstüne çöktüm artık,o kadar yani...Kendi kendime korkmanın saçma olduğunu söylüyorum ama olmuyor işte,yani istatistik olarak ,köpekler insanlara hangi oranda zarar vermiştirki ,ama korkuyorum ,tavsiyelerinizi bekliyorum...
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2009, 02:45 AM   #19 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

ahuuu minnacık hayvancagızlardan ne korkuyonuz yawww biride cıksın ben korkmuyom desin ne ise bilenler dobiyle meraklıyı bilir korkan arkadaşlara 2 kelime etcem izin verdinizmni ? vermedinizmi yok canım

millet ben 12 yasından beri köpeklerimn içersindeyim çeşitli köpekler büyüttüm şu anda bende 7 yasınnda 95 kilo agırlıgında
bi kangal var ben 188 boyundayım patilerini üstüme koyarsa benden uzun safkan bi sivas kangalı var ve bide kırma bi sibirya kurdu var + olarak dobinin oglu ve kızı var ya köpeklerden nie korkuyonuz önce onu anlatın bana :P hayır biliyimde ona göre tedavi uygulayım böhöhöhöhöhöyttt

ıssırmakdanmı ; kurtlar dısında hiç bir it yani köpek insan evladını ısırmazz !! genlerinde öyle bi şey yok tabi alan savunma egitimi almadılarsa heleki seniniki alman kurdu dogusdan genlerinde bulundugu alana hakim olma duygusu var arsla sen onu kızdırmazsan ısırmaz senikii daha 6 aylık bi kurt en fazla kovalar seni oda oyun oynamak icin eline bi sopa al oda senden kaçar oyun oynadıgını sanar benim dobi 6 aylıkken at diye bin öyleydi :D eee gunde 2 paket süt 2 ekmek bende yiyim bende öyle olurum bence sen kangal al :D bakımı daha kolay hemde yawruları cok tatlı oluyo bide eger sen büyütürsen sana karsı kedi gibi uysal oluyo yabancı misafirlere karsı misafirper oluyo kimseye saldırmıyo wallaha dobi kiii kendisi yalaka olmasın diye 1 yasına kadar karanlıkda büyüdü o bile kolay kolay kimseye saldırmaz ısırılmakdan korkmayın köpekler eger uyuz degillerse gençlik hastalıkları yoksa arsla katla zinha ISSIRMAZZ

mikrop ve hastalıklarmı ; reis nerde oturuyorsan bulundugun belediyeye git belediye ücretsiz aşılama yapıyo bunu belediyeler ücretsiz yapıyor kuduz aşısı gençlik aşısı kısırlasdırma operasyonları kimlik kartı vs hepsini belediye ücretsiz yapıyo bunu bu kadar neyinden korkuyon cok büyük diyemi ya minnacık bişey o yaa oda sizden korkuyo arslında oyle sevimli seyin neresinden korkuyonuz millet bana geldigi zaman dobiden tırsıyo ama dobi benim için kedi kadar kediden bile zararsız yaa

bi rican var sendne baskan alman kurdun hayırlı olsun inş nice yaslara kadar büyütürsün nerde yaşıyorsunuz ? evdemi senden bi rican tavuk eti yada tavuk kemigi yedirme süt ü ılık içir yogurt yedir sabahları aç karnına yemek artıklarını sulu var susuz verme midesi ügtemez misal makarna pilav hafif üstüne su dök sulansın aşıları felan tamdır ama herhalde ben genede hatırlatıyım bide mama veriyorsun iyice etiketini felan oku mamasını öyle ver seninki kurt öyle kaniş şivava felan degil büyük köpek öyle cok kaliteli yok protein yok kratein felan gerek yok iyi bi mama olsun yeter .

bu arada köpeklerden konu acılmısken ticaret yapalım :D saf kan sivas kangalı yavrusu bulunur 3 aylık oldular yeni fiyatı 3.500 € dur pm atın bana :D

Bookmarks

Seçenekler
Stil