Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Güçlü bir önsezi...Tesadüf gibi görünen bir karşılaşma...Sadece yüreğinizle duyabileceğiniz bir ses...Mistik Ruhlara Sıcak Çikolata serisinin aşk ve romantizmin sihirli yanını kutsayan, eğlenceli, gerçek yaşam öykülerinin bir derlemesi...Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata ilahi takdir ve gerçek yaşam sihirleri yoluyla bir ömürboyu eşruhlarını ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2009, 11:09 PM   #1 (permalink)
roxie
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Güçlü bir önsezi...Tesadüf gibi görünen bir karşılaşma...Sadece yüreğinizle duyabileceğiniz bir ses...Mistik Ruhlara Sıcak Çikolata serisinin aşk ve romantizmin sihirli yanını kutsayan, eğlenceli, gerçek yaşam öykülerinin bir derlemesi...Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata ilahi takdir ve gerçek yaşam sihirleri yoluyla bir ömürboyu eşruhlarını bulan 101 kişinin gerçek deneyimlerini biraraya getiriyor.
Sanki başka alemlerin gözetiminde biraraya gelen bu âşıkların ilham veren ve kalpleri ısıtan öyküleri, bizleri ruhumuzu doyuran ve gözlerimizi açan bir yolculuğa çıkarıyor. Gerçek aşkı arayan kadın ve erkeğin kalpleri aracılığıyla kutsallığın günlük yaşamımızdaki olağanüstü gücünü deneyimliyoruz. Sürükleyici ve heyecanverici öykülerle dolu bu kitap, bizleri sevgi dolu görünmez bir varlığın izlediğine inanan herkes için.

"Yaşamın en derindeki anlamına ve en muhteşem mesajlara temas etmenin mükemmel bir yolu... Bu öyküler insan deneyiminin kalbine dokunuyor."
Tann ile Sohbet'in Yazarı

"Bu dikkate değer öyküler inançlarınızı değiştirecek, aklınıza esneklik kazandıracak, bilincinizin ufkunu ve yüreğinizi açacak."
Tavuk Suyuna Çorba'nın yazarı

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 209498_2.jpg (42.3 KB (Kilobyte), 59x kez indirilmiştir)
  Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2009, 11:17 PM   #2 (permalink)
Banned
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 362
Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Canım süpersin teşekkür ederim
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 12:10 AM   #3 (permalink)
roxie
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Tanrı Detaylardadır

Harika ve kusursuz bir ilişki bulmak hakkında hiçbir şey bilmeden önce, bunun gerçekleşmesine izin vermeyi denedim. Eğer doğru olduğunu hissedersem, peşinden gitmeliydim. Bu, her nasılsa iyi sonuçlar getirmedi. Aslında belli bir tip erkeği ve belli bir tip ilişkiyi tekrar kendime çekiyordum. Bilincimdeki bir şey, ya ilişkinin kaçınılmaz bir çakışma noktasında terk eden bir erkek ya da geçiş döneminin tam da en önemli noktasında artık birlikte olmak istemeyeceğim bir erkeği çekiyordu.

Bu sonu gelmeyen bir süreçti. Buna neyin yol açtığını anlamak ve bu sendromdan kendimi kurtarmak için spiritüel ve felsefi araştırmalar üzerinde çalıştım. Babam ben sekiz yaşındayken ölmüştü. Hayatımdaki başarısız ilişkiler ve karmaşayla bu travmanın bağlantısı olup olmadığını merak ediyordum. Mantıklı görünüyordu. Bir şekilde bu erken trajedi bilincimin derinliklerinde yer etmişti. (aşık olduğun adam terk edecek...)

Tekrarlayan ve hastalıklı ilişkilerin kökünde bu kalıbın yattığını belirledikten sonra, bu inancın gücünü yitirmeye başladığını hissettim. Belli seçimleri yapmaya benin neyi ittiğini bir kere açıkça gördükten sonra, yıkıcı kalıp çözülmeye ve daha iyiye gitmeye başlıyor gibiydi. Bu bilgiyle güçlendim ve yeni bir şeye başlamaya hazır olduğumu hissettim. Gelecek ilişkimi yaratırken kontrolün bende olmasını istiyordum. Hayatımda gerçekten ne tür bir erkeğin olmasını istediğimi düşünmeye başladım.

O aralar şansım yaver gidiyordu ve Hawai'ye uzun bir seyahat yapabilirdim. Arkadaşlarımdan bir kaçını benimle gelmeleri için davet ettim ve kısa sürede tesadüfler birbiri ardına gelmeye başladı : Mükemmel bir hava ve kalacak harika bir yer.. Sonra bildiğimiz tek şey Maul'de bir plajda yürürken kalplerimize yakın ve değerli bir konu üzerinde tartışıyorduk : Erkekler ve ilişkiler. Arkadaşlarımdan biri hayatıma girmesini istediğim erkeği tarif etmemi istedi. Kızgın kumlarda yürüyordum. Güneş parlıyordu ve kimi istersem yaratmanın özgürlüğü ile hafiflediğimi hissettim. Tam o sırada ideal olabileceğine inandığım eşe karar verdim. Ve kız arkadaşlarıma : "Uzun boylu, esmer ve alternatif şifa yöntemleri ve gelişmiş spiritüelliğiyle yakışıklı bir doktor istiyorum." dedim.

Arkadaşlarım güldüler : " Büyük hedef! Kulağa harika geliyor."

Hepsi beni destekledi. Sonra her biri hedeflerini paylaştı ve hepimiz kalplerimizin arzularına erişini kutladık, şimdiden ermiş gibiydik.

Eve döndüğümüzde çoğumuz için büyük değişimler meydana geldi. En kısa sürede gelen benimki oldu. Bir kaç hafta içinde, katıldığım bir seminerde bir adamla tanıştım. Tam yanıma oturdu. Masajla tedavi uzmanı ve homeopati doktoruydu, yakın bir arkadaşımı tanıyordu. Bekardım ve kesinlikle ilgiliydim. Heyecanlanmıştım. Çok iyi anlaşıyorduk. Bir kaç ay içinde eşyalarımı toparladım ve onunla birlikte olmak için ülkenin diğer ucuna taşındım. Evlenmeyi planlıyorduk.

Buna rağmen kısa süre sonra, anlaşmazlığa düştüm. Tam olarak doğru görünmeyen pek çok şey olduğunu fark ettim. Ufak şeylerdi gerçekten belki ama yine de aramızda ayrılık yaratıyorlardı. Büyük bir hata yaptığımı hissettim. Ama spiritüel dersimi almış ve istediğimi yaratmamış mıydım? Histerikleşmiştim. Nasıl her şeyi doğru yapabilirdim ve herşey bu kadar yanlış çıkabilirdi? Her şeyi sonunda doğru anladığımı sanmıştım. Tanrı'ya tüm bunlardan dert yandım. " Tüm bu ince detayları dilemeyi nasıl bilebilirdim?Detaylarla asla ilgilenmezdim. Doğru olmayan pek çok kırılgan şey var. Tüm bu detayları asla tahmin edemezdim!Tamamına nasıl hiç eksiksiz sahip olabilirim?" diye sordum.

Açık bir biçimde ve anında bir cevap verildi. Onu tam arkamdan gelen bir ses gibi içimde duyabiliyordum : " Asla hepsine eksiksiz sahip olamazsın!"

Dürüstçe sordum : " Peki, doğrusunu asla alamazsam o zaman nasıl sorumlu davranıp, iyi tercihler yapabilirim? Ne yapmam gerekiyor? " Yaptığım her şeyin aleyhime kullanıldığı sonu olmayan bir sarmalın içine düşmüş gibiydim. Daha kötüsü yalnız değildim. Küçük bir kızım vardı ve Sarah'ı da bu ilişkinin içine sürüklemiştim. Korkunç hissettim.

Ses devam etti : " Ne istediğine karar ver, fakat detayları bana bırak. Ben seni, senin kendini tanıdığından daha iyi tanıyorum. "

"Tamam!" Kabul ettim.: " Fakat şimdi ne yapacağım? Sadece geri mi çekileyim?"

"Kal ve herşeyin nasıl yoluna girdiğini izle, detayları bana bırak. "

İki yıl geçmişti, halen doktorla ilişkim devam ediyordu. Çok yakın arkadaştık ve ondan pek çok şey öğrenmiştim. Yine de aramızda pek az tutku kalmıştı, işleri yolunda gitmiyordu. Taşındık. Hep geç saatlere kadar çalışıyordu, onu fazla görmüyordum. Bunun doğru olmadığını biliyordum; hayatım ve kızım için daha fazlasını istiyordum; ikimizin de bunu hak ettiğini düşünüyordum. Fakat bu ilişki diğer ilişkilerime benzemiyordu; ikimiz de birbirimizi terk etmiyorduk ve böyle sonsuza kadar devam edebilirmiş gibiydik.

Denemeye ve bir şeyleri düzeltmeye karar verdim. Kendim için her gün 20 ya da 30 dakika yapabileceğim bir spiritüel egzersiz yarattım. Her sabah yatakodası bana kaldığında, sessizce oturup Tanrı'ya hayatımdaki nimetler için şükrettim. Tanrı'nın isimlerinden biri olan "Hu" sözcüğü ile şarkılar söyledim. Bu sözcüğü, okuduğum bir spiritüel kitaptan öğrenmiştim. Beni sakinleştiriyor ve sonu gelmeyen düşüncelerin akınını durduruyordu. Zamanım dolduğunda yeni ve mükemmel aşkım için ona şükrediyordum.

Bunu her gün uyguladığım on gün içinde, bir değişiklik olmaya başladı. Günün her anında spiritüel egzersizim üzerine düşünebiliyor ve daha önce direndiğim güçlü bir aşk hissi beni sarıyor,o an gülümsüyordum. İnsanlar bunun sebebini soruyordu. Vardı; aşıktım! Aşk içinde ve bu aşk hissinin objesinin kimliği hakkında hiçbir fikrim olmadığından ortada dolaşıyordum ve bu umrumda bile değildi.

Çok heyecanlıydım. Çalışmama devam ettim ve içimde hissettiğim sürekli coşku ve mutlulukla hayatımın tüm aşamalarından geçiyordum. Kısa süre sonra çok önemli şeyler olacağını biliyordum. İçimdeki bu hissin şu anki ilişkimde daha derin bir tutkuyu ve bağlılığı çekip çekemeyeceğini merak ediyordum. Öte yandan bunun artık bir önemi yoktu ; çünkü ben ortada olmayan birine aşıktım ve hayatımda daha önce kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim.

Alden, eşim ve benim iş aracılığıyla tanıdığımız biriydi ve onunla bir bağ kurduk. O sıralarda yaşadığımız California'da yeniydik ve Alden bize etrafı gösterdi; hatta bizi Palm Springs'in yukarısındaki dağlarda Ildyl -wild'da kurulu sanatçılardan oluşan bir komüne ailesini ziyarete götürdü ve tepelerde yürüdük. Bir gün Los Angeles'ta doktorla randevum vardı. Yolu bilmiyordum, fakat Alden'ın çalıştığı yere yakındı ve beni doktorun muayenehanesine götürmeyi kabul etti. Şehre giderken yolun bir bölümüne kadar arabayla gittim. Alden ile her ikimizin bildiği bir restoranda buluştuk. Arabamı park edip ona katıldım.

Randevu fazla uzun sürmedi, arabamı park ettiğim restoranta geri döndük ve birlikte öğle yemeği yedik. Güldük, konuştuk; öğleden sonra gitmemin gerektiğinin farkına varana kadar zaman çok çabuk geçmişti. Park yerine gittik ve Alden'a veda etmek için kısaca sarılıp yanağından öptüm. Yemek için teşekkür ettim. Onu arkadaş olarak çok sevdiğimi ekleyecektim ki, o kadar ileriye gitmekten vazgeçtim. Olağan bir şekilde ona teşekkür ettim ve tüm söyleyebildiğim: " Seni seviyorum!" oldu.

Sözlerim aniden ayaklarımızın altında yerin sarsıldığını hissetmemizle kesildi. California, bir deprem bölgesi ; böylece kendimizi bunun bir deprem olduğuna inandırdık. Sözlerimi tamamlamaya çalıştım : " Arkadaşlığın benim için gerçekten çok şey ifade ediyor. Yemek için teşekkürler. Şimdi gitmem gerek."

Biraz kısa kesmiştim ama zaten güçlükle konuşabiliyordum. Alden sadece kafasını salladı.

İkimiz de ne olduğunu anlamamıştık, fakat ayrı arabalarda yol alırken ikimiz de kendimizi gözyaşları içinde bulmuştuk. Uzandım ve radyoyu açtım, hareketli bir parçaydı, kafamı dağıtmaya çalışıyordum. Dinledikçe, bilgeliğin altından sözlerini işittim. Sözcükler bizler için hakikatlere ışık tutarlar. O an Alden'ın benim gerçek aşkım, geleceğim ve kocam olduğunu anlamıştım.

Daha sonra ikimiz de o gün birbirimizden ayrıldıktan sonra içimizde bir vizyon seli fırtınası deneyimlediğimizi itiraf ettik. Hayatlarımız tamamen değişti ve bir daha aynı olmadı. Sanki bu hayat sürecinde bir araya geleceğimizi önceden biliyor gibiydik. Bir plan yapıp gizli bir söz mü vermiştik?

Gün be gün tekrarladığım spiritüel egzersiz, Alden'ı bana getirmişti. Hepimizin iyiliği için kendimi Tanrı'ya teslim etmemle kendime çektiğim kutsanmış ilahi bir aşktı; ancak böyle rüyam gerçekleşebilirdi.

Doktorla ilişkimi sonlandırmaya gelince, gözyaşları vardı ama sandığımdan daha kolay oldu. Arkadaş kaldık ve bir yıl sonra hayatının aşkını bulup, kendine ait bir kızı olmasına karar verdiğinde çok daha mutlu oldum. Gerçek şu ki, Alden ile aramda sıradışı bir yakınlık olarak adlandırdığı bir şey hissetmişti ve bu günün geleceğini bildiğini, onun için de benimle ilişkisinin ideal olmadığını kabul etmişti.

En derin aşk ve spiritüelliği paylaşabileceğim birini dilemiştim. Biraz spiritüel disiplin ve kusursuz meditasyonla kalbimin arzusuna tüm mükemmel detaylarıyla kavuştum. Son on beş yılda, Alden ve ben olağanüstü kalıcı bir aşk yaşadık.

Tanrı'nın aslında detaylarda olduğunu ve her zaman detayları Tanrı'ya bırakmanın en iyisi olduğunu öğrendim.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 12:20 AM   #4 (permalink)
Banned
 
Üyelik tarihi: Jun 2009
Mesajlar: 362
Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Okurken kalbim yerinden çıkıcak sandım
bir kez daha teşekkür ederim roxiecim.
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 12:45 AM   #5 (permalink)
roxie
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

hiç bir şey değil canım, bir kaç öykü daha seçip yollayacağım =)))
  Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 01:27 AM   #6 (permalink)
Teğmen
 
Atakan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2009
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 11
Tesekkür: 164
11 Mesajinıza toplam 50 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Atakan06 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Gerçekten süperkulade :) Devamını heyecanla bekliyorum...
Tekrar Teşekkürler.
Atakan06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 02:25 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen
 
renkli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2009
Bulunduğu yer: Bedenen Trabzon ruhen Kocaeli:):):)
Mesajlar: 237
Tesekkür: 483
229 Mesajinıza toplam 948 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
renkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura aboutrenkli61 has a spectacular aura about
Standart Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

baaa dediğin kitap buydu demek çok güzelmiş gerçekten...tşkler paylaştığın için...
__________________


MÜKEMMEL OLMAK YERİNE,KENDİM OLMAYI SEÇTİĞİMDE,ASLINDA GERÇEK MÜKEMMELLİĞİN BU OLDUĞUNU BİLİRİM.KENDİM OLMANIN O MUHTEŞEM DUYGUSUNU.

MUTLUYUMMMMM HER GEÇEN SANİYE DAHA DA MUTLU OLUYORUM:):):)

renkli61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2009, 10:49 AM   #8 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Aug 2009
Mesajlar: 30
Tesekkür: 524
31 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
brcuysal will become famous soon enoughbrcuysal will become famous soon enough
Standart Cevap: MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Teşekkür ederim paylaşım için tamda da şu sıralar yaşadığım duygulara karşılık bir kitap çekim yasası işte :)) biliyorum ki ruh eşimi buluyorum sizinlede paylaşıyorum ...

brcuysal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aşk, düşünce gücü, eşruhlar

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar MİSTİK AŞIKLARA SICAK ÇİKOLATA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Güçlü bir önsezi...Tesadüf gibi görünen bir karşılaşma...Sadece yüreğinizle duyabileceğiniz bir ses...Mistik Ruhlara Sıcak Çikolata serisinin aşk ve romantizmin sihirli yanını kutsayan, eğlenceli, gerçek yaşam öykülerinin bir derlemesi...Mistik Aşıklara Sıcak Çikolata ilahi takdir ve gerçek yaşam sihirleri yoluyla bir ömürboyu eşruhlarını ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:00 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.