Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Kitap Çalışması

Uyarılar

Elindeki Kitap

Hikayelerimizi Anlatalım ve Kitap Çalışması Elindeki Kitap Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bigokyanus canım, Safiye Sultan'lar çok iyi seçim, umarım beğenmişsindir. Portobello Cadısı'nı okumadım, önerirsen okurum :) Şu an Mahbod Seraji'den, İran'ın Damları'nı okuyorum. Okuduysan eğer, Bin Muhteşem Güneş ve Uçurtma Avcıları havasında bir kitap. İlk 20 sayfayı su gibi okudum dün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitap Çalışması telkin cd indir izle İstanbul Kitap Çalışması nerededir kimdir Kitap Çalışması çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitap Çalışması hipnoz Kitap Çalışması olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitap Çalışması hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitap Çalışması kuantum düşünce kitap haberi

Elindeki Kitap

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-02-2011, 02:14 PM   #141 (permalink)
Teğmen

aprilrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 132
125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice
Standart Cevap: Elindeki Kitap

Bigokyanus canım, Safiye Sultan'lar çok iyi seçim, umarım beğenmişsindir.

Portobello Cadısı'nı okumadım, önerirsen okurum :)

Şu an Mahbod Seraji'den, İran'ın Damları'nı okuyorum. Okuduysan eğer, Bin Muhteşem Güneş ve Uçurtma Avcıları havasında bir kitap. İlk 20 sayfayı su gibi okudum dün gece uyumadan, çok beğendim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

aprilrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2011, 02:27 PM   #142 (permalink)
bigokyanus
Guest

Canım benim safiye sultan serileri çok sürükleyiciydi ama beni çok üzen yerleri de oldu , çünkü anne olduktan sonra her şeye üzülen bir moddayım , harem olayına da , haremağalarının hadım edilmelerine de , Gazanfer'in hayat hikayesine de , Abdullah'a da çok üzüldüm ....

Portobello cadısı ilginç bir kitap bu benim Paul Chello'nun okuduğum 3. kitabı , 3 ilginç kitap . Bu adamın ruhunun durgun olmadığına ve hayal gücünün de süper olduğuna eminim artık.

İlginç bir kitap insanın belki de kendisini bulmasına yardımcı olabilir belki de iyice dağıtmasına ... Hayatımızdan parçalar mutlaka var , başta bir daha almam bu adamın kitabını diyordum şimdi 100. sayfadayım ve merakla okuyorum. Biyografi tarzında yazmış , acaba diyorum ben ölecek olsam kim beni ne kadar tanırdı ve hakkımda kaç kişi beni olduğum gibi anlatırdı.

Öneririm gerçekten farklı bir kitap olmuş... Bizden , içimizden...
Alt 23-02-2011, 03:46 PM   #143 (permalink)
Teğmen

125 Mesajinıza toplam 805 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really niceaprilrose is just really nice

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım benim safiye sultan serileri çok sürükleyiciydi ama beni çok üzen yerleri de oldu , çünkü anne olduktan sonra her şeye üzülen bir moddayım , harem olayına da , haremağalarının hadım edilmelerine de , Gazanfer'in hayat hikayesine de , Abdullah'a da çok üzüldüm ....

Portobello cadısı ilginç bir kitap bu benim Paul Chello'nun okuduğum 3. kitabı , 3 ilginç kitap . Bu adamın ruhunun durgun olmadığına ve hayal gücünün de süper olduğuna eminim artık.

İlginç bir kitap insanın belki de kendisini bulmasına yardımcı olabilir belki de iyice dağıtmasına ... Hayatımızdan parçalar mutlaka var , başta bir daha almam bu adamın kitabını diyordum şimdi 100. sayfadayım ve merakla okuyorum. Biyografi tarzında yazmış , acaba diyorum ben ölecek olsam kim beni ne kadar tanırdı ve hakkımda kaç kişi beni olduğum gibi anlatırdı.

Öneririm gerçekten farklı bir kitap olmuş... Bizden , içimizden...
Canım, Safiye Sultan serisini okuyalı sanırım 10 yıl oluyor, kitabın kahramanları hala aklımda... Beynimde öyle bir yer etmişler ki. Üzen yerleri fazlaydı haklısın. Aynı hayat gibi... değil mi ? Hayat da devamlı mutlu değil, bazen üzüldüğümüz zamanlar, kırılma noktalarımız oluyor. Abdullah beni en çok etkileyen ve üzen karekterlerden biriydi.

Paulo Coelho'ya gelince, Simyacı ve Zahir'i okudum. Simyacı çok güzeldi, ama Zahir'i beğenmedim, inanılmaz sıkıldım.... Bu yüzden başka kitabını okumadım, biraz ön yargılı yaklaştım sanırım. Brida'yı övdü mesela bir kaç kişi, onu okumayı düşünüyorum.

Portobello Cadı'sına kitapçıda bir göz atayım :)

Teşekkürler canım, görüşmek üzere, kendine iyi bak.
Alt 23-02-2011, 04:00 PM   #144 (permalink)
bigokyanus
Guest

Ben de aynı yazarıon ışığın savaşçısının el kitabı isimli kitabını okumuştum , harcadığım vakite yazık dedim bu kadar sıkıcı bir kitap daha olamaz.
Ama bu kitap farklı , beğeneceğini düşünüyorum istersen biraz bekle haftaya bitirmiş olurum o zaman daha net yanıtlarım tavsiye durumunu...
Alt 23-02-2011, 04:18 PM   #145 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Ben de aynı yazarıon ışığın savaşçısının el kitabı isimli kitabını okumuştum , harcadığım vakite yazık dedim bu kadar sıkıcı bir kitap daha olamaz.
Ama bu kitap farklı , beğeneceğini düşünüyorum istersen biraz bekle haftaya bitirmiş olurum o zaman daha net yanıtlarım tavsiye durumunu...

Tamam canım :) Nihai yorumunu bekliyorum. Görüşürüz.
Alt 02-03-2011, 02:10 PM   #146 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
aprilrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam canım :) Nihai yorumunu bekliyorum. Görüşürüz.

Güzelim kitabı okumanı tavsiye edebilirim , farklı bir kitap ve bana kattıkları oldu ben üstüme düşen payı aldım kitaptan .
Belki senin de alacakların çıkacaktır .
İyi okumalar :)
Alt 02-03-2011, 04:10 PM   #147 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Güzelim kitabı okumanı tavsiye edebilirim , farklı bir kitap ve bana kattıkları oldu ben üstüme düşen payı aldım kitaptan .
Belki senin de alacakların çıkacaktır .
İyi okumalar :)

Tamam canım, çok teşekkür ederim, öpüyorum.
Alt 02-03-2011, 04:43 PM   #148 (permalink)
bigokyanus
Guest

Şimdi elimde bu kitap var, umarım okuma hızımı dediği gibi dakikada en az 1000 kelimeye çıkarırım.
Hedefim dünya birincisi gibi dakikada 3850 kelime okumak :)
Alt 02-03-2011, 05:54 PM   #149 (permalink)
Teğmen

Alıntı:

Şimdi elimde bu kitap var, umarım okuma hızımı dediği gibi dakikada en az 1000 kelimeye çıkarırım.
Hedefim dünya birincisi gibi dakikada 3850 kelime okumak :)

Süpersin :) Hadi bakalım, gelişmelerden haberdar et beni.

Benim de elimde Paul Auster'in "Sunset Park" vardı yarıladım sıkıldım ve bıraktım...

Sonrasında "Tahran'ın Damları"na başladım, bitmek üzere.

Süpeer bir kitap, kesinlikle okumanı öneririm. Uçurtma Avcıları, Bin Muhteşem Güneş ve Çiçeklerin Kanı tarzında bir doğu öyküsü.
Onları da okumadıysan oku canım, muhteşem gerçekten tavsiye ederim.
Alt 20-04-2011, 06:07 PM   #150 (permalink)
bigokyanus
Guest

Yazar: Suzanne Collins
Yayınevi:
PEGASUS YAYINLARI

AÇLIK OYUNLARI'NIN NEFESİNİZİ KESECEK 3. KİTABI
Bütün engellere rağmen, Katniss Everdeen Açlık Oyunları'ndan iki kez sağ çıkmıştır. Ama şimdi kanlı arenadan sağ çıkmayı başardığı halde hâlâ güvende değildir. Capitol kızgındır. Capitol rövanş istemektedir. Uğradıkları bozgunun bedelini ödetmek istedikleri kişi kimdir? Katniss. Daha da beteri, Başkan Snow başka hiç kimsenin de güvende olmadığını açıkça belirtmiştir. Ne Katniss'in ailesi, ne arkadaşları, ne de 12. Mıntıka halkı. Suzanne Collins'in gerilim romanı Açlık Oyunları üçlemesinin bu güçlü ve heyecan verici finali yılın en çok sözü edilen kitabı olmayı vaat ediyor. "En heyecanlı yerinde kesilen mükemmel kitap okurları üçüncü cilt için feryat ederken bırakacak." Kirkus reviews "Edward'ı ya da Jacob'u unutun... okurlar taraf tutacak: Peeta mı, yoksa Gale mi?" Publishers Weekly Katniss ustalıkla öldürürken, Collins vurucu yeteneğiyle yazıyor. Time dergisi "Kusursuz ilerleme hızı ve heyecan verici bir dünyanın inşa edilmesi." Booklist "Ardında yeterince yanıtlanmamış soru bırakarak okurları kıvrandırıp ümitsizce bir sonraki bölümü beklemelerini sağlıyor." School Library Journal ... ...

Bookmarks