Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kilo Verme(Ada) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeada/)
-   -   Telkinler işe yarıyor! 8 günde 4 kilo (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-vermeada/618427-telkinler-ise-yariyor-8-gunde-4-kilo.html)

cozys 27-04-2011 09:20 AM

Telkinler işe yarıyor! 8 günde 4 kilo

Arkadaşlar,
ilk olarak 17 nisan gecesi bir liste oluşturup telkinleri dinledim uyurken. Sabah kalktığımda değişime inanamadım. normalde bir paket bisküviyi 5 dakikada yok eden ben 3 gün bitiremedim 1 paketi. Sırf yanımdaki arkadaşım acıktı diye yemek aklıma gelir oldu. sırf yemek saati geldi yemem gerek düşüncesiyle buzdolabını açıp yiyeceklere anlamsız anlamsız bakıp kapatır oldum. yediğim zaman da, eskiden 3 tabak yiyebilen ben, şimdi iki lokmayla doyuyorum. öyle ki artık bu kadar az yiyerek vitaminsiz kalır mıyım, bir vitamin takviyesi mi kullansam diye düşünmeye başladım. neyse son iki gündür biraz daha normal yiyorum, en azından acıkabiliyorum yani :)

bu süreç içinde kendime hiç diyet işkencesi çektirmedim. canım çektiği halde birşeyi yememezlik etmedim, doymadan sofradan kalkmadım ve sırf zayıflamak için spor yapmadım, herhangi bir zayıflama takviyesi kullanmadım.

zayıflama hızım öyle bir düzeyde ki resmen yağ hücrelerinin rını hissedebiliyorum ve hatta bu kadar hızlı olmasından canım bile yanıyor diyebilirim, 100 mekik çekmiş gibi. çok su içme ihtiyacı duyuyorum ayrıca.

dün tartıldım 4 kilo vermiş bulunuyorum. darısı başınıza :)

bu arada telkin listemdekiler şunlar: kilo verme(ada), kilo verme(güven), zinde uyanma, ertelememe, erken uyanma, verimli çalışma.

music45

ecot640 28-04-2011 10:20 PM

Cevap: Telkinler işe yarıyor! 8 günde 4 kilo

Ben de ego ve sucluluk telkinlerini dinledikten sonra kilo verme ( güven ) telkinini dinleyecegim. gelişmelerin epey mutlu etti beni . benim yapım zayıf fakat ben profesyonel sporcuydum. malum sınav - dersane yüzünden bırakınca fark etmeden kilo aldım. vermem gereken 15 kilom var şu an diyet yapıyorum ama telkinin de aşırı hızlandıracagını düşünüyorum bu süreci. gerçekten depresyona girdim dışarı cıkmak istemiyorum kendimi kötü mutsuz ve yorgun hissediyorum. sanki eski halime dönersem bütün sorunlarım bitecekmiş gibi. eminim bende de yarayacaktır . tekrar tesekkürler gelisimini paylastıgın icin

sweeet 28-04-2011 11:51 PM

İraden baya güçlüymüş cozys senin adına çok sevindim :)) ben de arada ada kilo verme telkinini dinliyorum

hayatimdegisti 29-04-2011 02:23 AM

Tebrikler telkinleri dinledikten sonra 15-20 kilo verenlerde oldu.Ancak bu konuda daha kişiye özel çalışmalar yapmayi düşünüyoruz.
Kilo almanın nedeni belirlenip buna göre çalışmalari yapilacak böylece bu konuda alınan sonuçlar aratackatir.
Paylaşımınız için teşekkürler.

SystemDown 13-05-2011 10:31 AM

ben şunu merak ediyorum mesela dinliyoruz bunları hergün ideal kilomuza ulaştık ondan sonra ne olacak kilo vermeye devammı edecegiz .?

cozys 15-05-2011 03:50 PM

Sanırım 1 ay oldu bu telkinlerle tanışalı. Gerçekten hayatım değişti :) ne farkettim biliyor musunuz? bu telkinler sayesinde yeme alışkanlıklarım değiştiğinden beri yediklerimin tadına daha çok varıyorum. eskiden tadsız bulduğum salata şimdi bana çok leziz geliyor. sadece bir tabak çorbadan, sanki kendime bir ziyefet çekmişim gibi keyif alabiliyorum.

Birde kendimi çok daha temiz ve huzurlu hissediyorum. Meğer ben dünyaları yiyerek kendime ne kadar kötülük ediyormuşum.

Orkinos 23-05-2011 05:37 PM

Merhaba. Kilo sorunu olan birisi daha geldi :) İşe yarayacağına inanıyorum. Ancak kilo verme güven mp3 lerinden hiçbirisini indiremiyorum. Linkler açılmıyor. K.V. ada nın yanında kendine güven mp3 ünü dinleyerek sonuç alabilir miyim? Ya da linkler ne zaman yenilenir?

cozys 25-05-2011 01:25 PM

işyerinden indirmeye çalıştıysanız proxy ye takılıyor olabilir. bende işyerinden indirememiştim evden denediğimde sorun yaşamadım.

bu arada kilo vermeye devam ediyorum, bi duraklama oldu iki hafta kadar, ama toplamda 7 kilo vermiş durumdayım. 5 haftada 7 kilo oldu yani.

bir de forumda diyetsiz zayıflama dkz diye bir yazı var arkadaşlar onu okumanızı tavsiye ederim. hatta atakan bey o içeriğe uygun bir telkin mp3 ü hazırlasa çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

Orkinos 03-06-2011 09:33 AM

Alıntı:

cozys Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799357)
işyerinden indirmeye çalıştıysanız proxy ye takılıyor olabilir. bende işyerinden indirememiştim evden denediğimde sorun yaşamadım.

bu arada kilo vermeye devam ediyorum, bi duraklama oldu iki hafta kadar, ama toplamda 7 kilo vermiş durumdayım. 5 haftada 7 kilo oldu yani.

bir de forumda diyetsiz zayıflama dkz diye bir yazı var arkadaşlar onu okumanızı tavsiye ederim. hatta atakan bey o içeriğe uygun bir telkin mp3 ü hazırlasa çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

Yanıt için teşekkür ederim. Ama hayır, evden indirmeye çalışıyorum. Ev hanımıyım çünkü :))

sweeet 03-06-2011 09:23 PM

5 haftada 7 kilo gayet iyi cozy harikasın :))

Sevgili Orkinos aşağıdaki linkten indirmeyi deneyebilirsin orada tüm telkinler bulunmakta;

http://www.telkinmp3.com/

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:27 PM.