Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kilo Verme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-verme/)
-   -   DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kilo-verme/2706-dkz-diyetsiz-kalici-incelme.html)

duru79 26-11-2007 11:22 PM

Ynt: DKZ DİYETSİZ KALICI İNCELME

çok güzel bence olumlamalarıma bunuda ekliyecem teşekkürler ttli3
Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
bedenim mükemmel yaratılmış boyuma göre en ideal kilodayım..nasıl?bilinçaltı gerisini hallediyor..

hayalayaz 27-11-2007 01:12 AM

beğendiğine sevindim birde bunu imgeleme çalışmalarınla destekle...örneğin..en ideal kilonda çekildiğin bir boy resmini gözünün önünde duracak bir yere koy..eğer böyle bir fotoğraf yoksa ..fotoğraflarından birinden yüzünü kes..hoşuna giden birde resim bul onunda yüzünü kes kendi yüzünle bu bedeni birleştir.. ..daha gerçekçi olması için bunun fotoğrafını çek...bu resmi her gün beş dakika seyret seyrederken ideal kilolu halim çok güzel de.. ve gözlerini kapat...gözlerini kapattıktan sonra yukarı doğru şaşı bak..bir müddet sonra resim zihninde oluşmaya başlar..ve imgeleme yaparken ideal kilom dediğinde zihninde bu resim oluşur gerisini bilinçaltı halleder..( ben kendimi çok mutsuz hissettiğim günlerden çıkmaya karar verdiğimde telkinleri dinlemeye başladım..ve en mutlu olduğum zamanlarda çekildiğim resmimi her yere koydum..ve o günlerde ne kadar mutlu olduğumu düşündüm...ve allaha şükür kısa zamanda başardım..darısı hepinizin başına..)

duru79 27-11-2007 01:15 AM

Bu da çok güzel fikir k8908 956kyapıcam zaten olumlamada yapıyorum telkinleri de dinliyorum+dkz en kısa zamanda ideal kilomdayım

smiliyface
Alıntı:

beğendiğine sevindim birde bunu imgeleme çalışmalarınla destekle...örneğin..en ideal kilonda çekildiğin bir boy resmini gözünün önünde duracak bir yere koy..eğer böyle bir fotoğraf yoksa ..fotoğraflarından birinden yüzünü kes..hoşuna giden birde resim bul onunda yüzünü kes kendi yüzünle bu bedeni birleştir.. ..daha gerçekçi olması için bunun fotoğrafını çek...bu resmi her gün beş dakika seyret seyrederken ideal kilolu halim çok güzel de.. ve gözlerini kapat...gözlerini kapattıktan sonra yukarı doğru şaşı bak..bir müddet sonra resim zihninde oluşmaya başlar..ve imgeleme yaparken ideal kilom dediğinde zihninde bu resim oluşur gerisini bilinçaltı halleder..( ben kendimi çok mutsuz hissettiğim günlerden çıkmaya karar verdiğimde telkinleri dinlemeye başladım..ve en mutlu olduğum zamanlarda çekildiğim resmimi her yere koydum..ve o günlerde ne kadar mutlu olduğumu düşündüm...ve allaha şükür kısa zamanda başardım..darısı hepinizin başına..)

duru79 27-11-2007 01:26 AM

inşallah demeyi unuttum

zehirli_yosun 27-11-2007 08:18 AM

Alıntı:

hayalayaz çok güzel önerilerde bulunmuşsun yine bende denicem bu sitede denemek istediğim şeyleri liste yapsam bikaç senemi alır sanırım ama bu çok pretik en kısa zamanda güsel bir vucut ödünç almalıyım hehe f678h 789569

duru79 29-11-2007 12:47 PM

PERHİZ YAPMADAN KİLO VERMEK İÇİN BULDUĞUM NUMARA

Annem yıılar önce Tv de gördüğü bir kokteyl seti almıştı ve yanında bir kitap hediye gelmişti.O kitap elime geçti.Kitabın adı çok güzel"PERHİZ YAPMADAN KİLO VERMEK İÇİN BULDUĞUM NUMARA"Yazarı Fransız DANIELLE CHEVALIER...Kitabı daha önce okumuştum ama ilgimi çekmemişti.Ama giriş kısmını geçenlerde okudum ve sizlerle paylaşmak istedim.

"Perhiz yapmadan kilo vermek için bulduğum numara ne?Çok basit.Belki de inanamayacağınız kadar basit.İŞin ilginç yanı basit olmasına rağmen sonuç aldım,zayıflamak isteyen dostlarım çok iyi sonuçlar aldı ve şu an elinizde tuttuğunuz kitabı yayınladığım günden beri iyi sonuçlar elde eden okurlarımdan teşekkür dolu yüzlerce mektup alıyorum.İşte inanılmayacak kadar basit sırrım:Yemeklerinizi alıştığınızdan daha ağır bir tempoda yemeğe çalışın.Bunu başarabilmenin yolu da lokmalarınızı uzun uzadıya çiğnemekten geçiyor.Belki de buna inanmıyorsunuz.Başlangıçta bana da öyle geliyordu.Kaybedecek bir şeyim olmadığı için bunu denemeye karar verdim.

Sonuç;İlk haftada üç kilo,daha sonra ki günlerde de 6 kilo verdim.Yani çok kısa bir sürede tam 9 kilo verdim.Tüm erkek ve kadın arkadaşlarım buna benzer etkileeci sonuçlar aldı.Bütün bunlardan sonra sizin de bunu denememeniz için ortada hiç bir neden yok.Üç gün için deneyin,sonra tartılın.Ben son derece hoşnut edici bir süprizle karşılaşacağınıza inanıyorum."

Arkadaşlar ben Bu çok çiğnemeyi DKZ ile birleştirdim.Ama tartılmadım.Çünkü hepimiz 31 aralıkta tartılıcaz.Ben bu yöntemle doyduğumu daha kolay anlıyorum.Yazarın dediği gibi denememek için hiç bir neden yok.Ne kaybederiz ki?..

www.dkzgrubum.blogspot.com dan alıntıdır...

izmirli035 18-12-2007 04:47 PM

merhaba duru 79,

verdigin bilgileri okudum ellerine saglik, umarim fazla kilolarini da cabucak verirsin.yalniz bu cigneme olayi hep bildigimiz bir sey degil mi ? ben de bundan boyle yemeklerimi daha agir yicem, zaten yavas yiyen biriyim ama tatlilari yavas yiyemiyom tabii!! sorun da orda zaten!!

simdiden senin ve herkesin bayramini kutlarim!!

iyi gunler cat3500

duru79 18-12-2007 05:33 PM

Sevgili izmirli güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.
Dkz yaparak zevkli kilo veriyorum herzaman ALLAHIMA şükrediyorum DKZ ile tanıştığım ve diyetten kurtulduğum için.İyiki Ozan bey böyle kitap yazmışta bizlerde doğruyu gördük.Fransız bir doktor sadece lokmalarını uzun uzun çiğneyerek kilo vermiş.Bilmem hatırlarmısnız bir şarkıcı vardı Sibel Bilgiç.Ben sanırım liseye gidiyordum ozamanlar "çok meşhur bir şarkısı vardı dayanamam ben bu son gidişine diye"röpörtaj yapmışlardı ve eski resimlerini gösterdi eskiden çok şişman olduğunu ve sadece lokmalarını uzun uzun çiğneyerek kilo verdiğini ve asla diyet yapamadığından bahsetmişti.Bende uzun uzun çiğnemeye çalışıyorum başlarda çok zor geliyordu ama artık alıştım sayılır. smiliyface

Bende canım senin ve herkesin bayramını kutluyorum.İyi bayramlar.... k8908 k8908
derty

Alıntı:

izmirli Nickli Üyeden Alıntı
merhaba duru 79,

verdigin bilgileri okudum ellerine saglik, umarim fazla kilolarini da cabucak verirsin.yalniz bu cigneme olayi hep bildigimiz bir sey degil mi ? ben de bundan boyle yemeklerimi daha agir yicem, zaten yavas yiyen biriyim ama tatlilari yavas yiyemiyom tabii!! sorun da orda zaten!!

simdiden senin ve herkesin bayramini kutlarim!!

iyi gunler cat3500

izmirli035 19-12-2007 06:29 PM

ben de bu lokmalari uzun uzun cigneme merakina giristim ama henuz alisamadim. galiba alisana kadar biraz zaman alacak!!!

neyse yine de yilmicam hadi bye cat3500

duru79 20-12-2007 01:27 AM

İzmirlicim bencede sakın pes atme mutlaka alışıcaksın ben buna yürekten inanıyorum. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:35 PM.