Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kickboks (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kickboks/)
-   -   nasıl güveneceğiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kickboks/625346-nasil-guvenecegiz.html)

Ac17 15-09-2015 08:30 PM

nasıl güveneceğiz

Selamun Aleykum.Biz bu telkinlerin içeriğini anlamadığımızdan dolayı kolaylıkla güvenemiyoruz.İçinde kötü mesajlar vermediğine nasıl güveneceğiz?Belki bizi masonluğa vb. şeylere itecek mesajlar var.Veya kötü davranışlara sevk eden mesajlar... Nasıl güveneceğiz? Teşekkür ederim. krz56

Dusunsel 15-09-2015 11:50 PM

Cevap: nasıl güveneceğiz

merhaba ilk olarak bir insana asla kendi rızasının dışında telkin empoze edilemez edilse dahi etkili olmaz o kadar zayıf varlıklar değiliz. ee o zaman nasıl televizyondaki şarkılardaki subliminallerden etkileniyoruz ? diyebilirsin bunun cevabıda orda kullanılan teknik etiketlemedir insanın ilkel dürtülerini bir ürün veya fikirle bağlar o ürünü her gördüğümüzde ilkel dürtülerimiz sayesinde ilgimizi ona bağlarız.

forumda binlerce üye var, yüzlerce günlük ücretsiz ücretli telkinlerden yararlanmış deneyimlerini yazmış insan var ister günlükleri inceleyin ister forumu ister üyelere bizzat mesaj atın

mutluhayatim 16-09-2015 01:10 AM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 855948)
merhaba ilk olarak bir insana asla kendi rızasının dışında telkin empoze edilemez edilse dahi etkili olmaz o kadar zayıf varlıklar değiliz. ee o zaman nasıl televizyondaki şarkılardaki subliminallerden etkileniyoruz ? diyebilirsin bunun cevabıda orda kullanılan teknik etiketlemedir insanın ilkel dürtülerini bir ürün veya fikirle bağlar o ürünü her gördüğümüzde ilkel dürtülerimiz sayesinde ilgimizi ona bağlarız.

forumda binlerce üye var, yüzlerce günlük ücretsiz ücretli telkinlerden yararlanmış deneyimlerini yazmış insan var ister günlükleri inceleyin ister forumu ister üyelere bizzat mesaj atın

peki kendi rızamız dışında telkin empoze edilemez diyorsunuzda Atakan bey neden inansanızda inanmasanızda telkinler işe yarar diyor ve bir çok üye var telkinleri haberi olmadan arkadaşlarına yakınlarına dinletipte etkilerini gözlemleyebilen. Bilinç altına gönderilen mesajlara müdahale edebildiğimizi sanmıyorum.

mutluhayatim 16-09-2015 01:11 AM

Ses ile müziği ayırabilen bir çok program var içinizin rahat etmesi için onları denemenizi öneririm. Bu en doğal hakkınız.

f4b1a 10-11-2018 01:16 AM

Alıntı:

mutluhayatim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 855951)
Ses ile müziği ayırabilen bir çok program var içinizin rahat etmesi için onları denemenizi öneririm. Bu en doğal hakkınız.

şu programların bir linkini verseniz de herkes rahatlasa ben araştırdım fakat bulamadım

hytarmagan 10-11-2018 11:48 AM

Siz her gördüğünüz fikre kendinizi kaptırıyorsanız sıkıntı sizde oluyor bana kalırsa :)

hytevren 21-11-2018 06:14 PM

Katılıyorum yukarıdaki arkadaşa :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:59 PM.