Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/)
-   -   EN SORUNLU BENİM GALİBA :( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kesfettiginiz-diger-etkiler/618802-en-sorunlu-benim-galiba.html)

nurbanu25 05-06-2011 12:49 PM

EN SORUNLU BENİM GALİBA :(

bir çok yerde belirttim ama bir başlık altında daha kapsamlı bir şekilde bahsetmek istedim...
yaklaşık bir aydır dinliyorum telkinleri.dün de bana özel çekirdek inanç cd mi aldım. ama ben gerçekten daha kötü oldum.ağla2 tamma bunlar belki bilinçaltımın temizlenme, iyileşme süreci ama şiddetli başağrılarım geçse de müthiş iç sıkıntılarım, suçluluk duygularm,özgüvensizliğim,alınganlıklarım daha da arttı.neutrali5 bir çok arkadaşın bir kaç gün ya da haftada daha iyi hissettiklerini okuyorum. ama benimki artık 1 ay oldu. demek ki en sorunlunuz benim aranızda tuh788senlerin olumsuzluklarını beynim boşalt boşalt bitiremiyo. bazen telkinlere, diğer egzersizlere hatta hayata karşı inancımı yitiriyor gibi oluyorum. ama son bir gayretle yine toparlıyorum kendimi. şimdi elimde çekirdek telkinlerim var. bu arada çekirdek inançlarım da 7 taneooo67o çoook derinlerdeki gerçek BEN e kavuşacağım. buna inanıyorum. önce Allahıma güvenip teslim oluyorum, sonra elimden geleni yapmaya çalışıyorum. şafak yakınlarda bunu biliyorum.........

MarEspEraNZa 05-06-2011 01:15 PM

Cevap: EN SORUNLU BENİM GALİBA :(

yanlışı baştan yapıyorsunuz fikrimce...

Alıntı:

":( EN SORUNLU BENİM GALİBA :( "
ben de öyle değilmiyim ? evet ama :D

papatyagibiyaşamak 05-06-2011 01:40 PM

Nurbanu, en sorunlu benim demeniz doğru deil, belki böylesi daha iyi oluyordur, bu olumsuz duyguları yaşadıkça daha iyi arınıyoruzdur eski bilinçaltımızdan, bunu bilemeyiz, öyle deilmi ama? Birde birşey sorabilir miyim, bende çekirdek inancımı öğrenmek istiyorum ama bunu kendim bulmak istiyorum. Bir danışman yardımıyla deil; bunu kendimizde yapabilir miyiz, nasıl?.. Teşekkür ederim....

nurbanu25 05-06-2011 01:58 PM

sevgili papatya,
benimki bir umutsuzluk yazısı değil aslında. sadece yaşadıklarımın çok ağır olduğunu paylaşma duygusu...
ben de bir ara çekirdek inancımı kendim bulmayı düşündüm fakat, kendim hakkında yanlış kararlar verebileceğim kanısında bulundum. ve özlem hanımla 65 dakikalık bir görüşme yaptım. gerçekten beni görüyormuş, senelerdir tanıyormuş gibi çekirdek inançlarımı 1 saat içinde tespit etti.benimkiler öyle az buz değil. 6-7 tane kadar neutrali5 sadece çekirdek inanç bulmakla kalmadık. bana farklı yöntemler de öğretti ve benim yaşam koçluğumu yapmaya devam ediyor. imkanın varsa bence sen de bir uzmanla görüş derim... sevgiler...

yeni bir hayat 06-06-2011 09:18 AM

Sevgili nurbanu;

Başladığın değişim yolunun,güzel farkındalıklar ve gelişimlerle en yüksek hayrına gerçekleşmesini diliyorum.İnan birçoğumuz saydığın olumsuzlukları yaşadık, yaşıyoruz, arayış içinde olduğumuz için bir noktada buluştuk..Güzel haberlerini de alacağımıza yürekten inanıyorum..
Çekirdek inancın tek olduğundan bahsediliyordu hep..Bende de öyle çıkmıştı..6-7 tane çıkması ilginç olmuş..

lifosea 06-06-2011 10:29 AM

selam..
çekirdek inanç dediğiniz nedir acaba ? nasıl espit edilir ?

ozlem_89 06-06-2011 01:16 PM

canim sorunlu olan bir tek sen degilsin.bende sorunluyum benimde ozguvenim yok bak sen ne guzel ogretmenlige de baslamissin ben onada baslayamadim.ama pes etmek yok savasa devam benimde 3.gunum ama pek sizin dediginiz gibi basim agarmadi midemde bulanmiyo fazla hafif bulantisi oluyor dinlerken

nurbanu25 07-06-2011 07:51 PM

Alıntı:

ozlem_89 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799956)
canim sorunlu olan bir tek sen degilsin.bende sorunluyum benimde ozguvenim yok bak sen ne guzel ogretmenlige de baslamissin ben onada baslayamadim.ama pes etmek yok savasa devam benimde 3.gunum ama pek sizin dediginiz gibi basim agarmadi midemde bulanmiyo fazla hafif bulantisi oluyor dinlerken

özlemcim,
sorunlu olan tek benim gibi bir bencillikte asla bulunmadım, bulunmam da.herkesin nasıl acılar çektiğini tahmin edebiliyorum. ben en sorunlu benim diyorum. çünkü 1 ay olmasına rağmen ilerleme görememem, hatta daha kötü hissetmem sebebiyle böyle olduğumu düşünüyorum. evet öğretmenliğe başladım ama çok rezil bir sene geçirdim.ağla2 okulda bütün öğretmen arkadaşlar anladı benim nasıl bir ruh halinde bulunduğumu. tüm günümü birlikte geçirdiğim 3 arkadaşım da açıkça biliyolar zaten depresif olduğumu. olsun tabiri caizse ite kaka bir yıl geçirdim. önümüzdeki yıl herşeyin daha iyi olacağı inancındayım. Rabbimiz (c.c) cümlemizin yardımcısı olsun. Allah sana da en kısa zamanda mesleğine başlamayı nasip etsin.sevgiler...actionsmile

nurbanu25 07-06-2011 08:02 PM

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799925)
Sevgili nurbanu;

Başladığın değişim yolunun,güzel farkındalıklar ve gelişimlerle en yüksek hayrına gerçekleşmesini diliyorum.İnan birçoğumuz saydığın olumsuzlukları yaşadık, yaşıyoruz, arayış içinde olduğumuz için bir noktada buluştuk..Güzel haberlerini de alacağımıza yürekten inanıyorum..
Çekirdek inancın tek olduğundan bahsediliyordu hep..Bende de öyle çıkmıştı..6-7 tane çıkması ilginç olmuş..

sayın möderatör,
güzel dilerkleriniz için çok teşekkür ederim.iyi haberlerimi alacaksınız. birgün hepimizin vereceği güzel bir haberi olacak inşaallah...
özlem hanım çekirdek inancın birden fazla çıkabileceğini söylemişti. ayrıca www.cekirdekinanc.com sitesinde bundan bahsedilmiş...

blondish_ozlm 08-06-2011 05:20 PM

nurbanucum olsun yinede gecirmissin zorlada olsa 1yilini tebrik ederim.seneye hersey daha guzel olucagina inaniyorum.evet canim allah nasip etsin bana seneye kismetse basliycam

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:49 AM.