Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve  Kendimizi Tanıyalım   Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 4 . Hiçbir şey...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? telkin cd indir izle İstanbul Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? nerededir kimdir Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? hipnoz Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 28-11-2012, 11:04 AM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bugün Kendin İçin Ne Yaptın ?

Hiçbir şey
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..

Konu YESHAPPY tarafından (09-03-2015 Saat 04:06 PM ) değiştirilmiştir.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 28-11-2012, 12:49 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

bunu söylemek için daha çok erken :))
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-11-2012, 09:39 PM   #33 (permalink)

Tesekkür: 4
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahmasen is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar'ın hazırlamış olduğu bir eğitim seti telkin yada meditasyon çalışması değil. Ahmasen bilgiler gerçekten uzun o yüzden sana e- kitabın indirme adresini vereyim oradan bakarsın küçük bir iyilik ;) http://serv11.boxca.com/files/4/eoim...za_Kitab__.rar
tesekkur ederim/
birde çok pahalıymiş 90 tl civarında
bunların internetten ücretsiz versiyonları falan yok mu ki?
ahmasen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-11-2012, 11:06 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

kitaba bir bak istersen içinde olucaktı..

Dün bir iş haberi aldım ve bugün biraz yorgundum tabii alışık olmadığım için gelir gelmez affetme meditasyonuna başladım ve 5-10 dakika dinleyebildim kalktığımda ise saat 23.00'dı :))
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 07-10-2016, 10:22 AM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
247 Mesajinıza toplam 314 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

kendime sesleniyorum senin için ne yapabilirim?
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil