Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Ödüllendiriyoruz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/)
-   -   Takdir ettim kendimi. :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/553-takdir-ettim-kendimi.html)

Merto 29-12-2006 12:34 PM

Takdir ettim kendimi. :))

Kendimi takdir ettim lafı genelde arkadaşlar arasında şaka yollu kullanılan
yaptığından gurur duyduğunu ifade eden bir onay.
Aslında çokta güzel birşey insanın kendini takdir etmesi, birçoklarımız onayı ve takdiri hep dışarıdan bekler
ama toplumun onaylamadığı birçok şey şimdiki gelişmelere yol açmıştır.
Neden önce kendimizi takdir etmeyelim dimi?

Kendini ödüllendirmek kişisel motivasyonu artıran önemli birşey.
Kişisel gelişim konularında, elde edilmek istenen bir başarı yada tutum için çalışılırken ,
olayın istediğiniz şekilde sonuçlandığının ve çevrenizdekiler tarafından kutlanıldığınızın imajine edilmesi istenir.

Birşeyi başardığımızda, yeni bir adım daha attığımızda kendimize sevdiğimiz birşeyler ısmarlayalım. krzm67
Kendi kendimize ne kadar harika olduğumuzu söyleyelim. smileydance
Uzun zamandır istediğimiz küçük birşeyi kendimize hediye edelim. ::)
Yada 2-3 kilo verdikten sonra kendimizi bir dilim pasta ile ödüllendirelim.
Patrondan zam istemeye cesaret ettiğimizde, alacağımız zamla kendimize yeni bir kazak alalım.
Henüz sonuçlanmamış olsada başlayıp yol aldığımız işler için kendimizi bir kahve ile ödüllendirelim.
kahvesmiley
Ertelemediğimiz her iş için kendimize bir yıldız verelim.

Bu konudaki düşüncelerini paylaşmak isteyen arkadaşlardan farklı öneriler bekliyorum.

Üşenmeyip, sıkılmayıp utananadam bu foruma yazdığınız için bile kendinizi küçük bir çikolatayla ödüllendirin arkadaşlar.

hayatimdegisti 29-12-2006 05:21 PM

Ynt: Takdir ettim kendimi. :))

Aslında her işi yapan içimizde ki çocuk.Gece gündüz durup dinlemeden bizim için çalışıyor.Oysa ona bir maaş ödemiyoruz.
Sendikası yok.Bırakın ödüllendirmeyi çoğu zaman yaptıklarını beğenmiyoruz.
Mert Bey'in söyledği gibi ödüllendirme çok önemli..
Nasıl ki iyi bir yönetici daha çok verim sağlarsa bizde yöneticiyz aslında..İçimizde ki çocugu bilinçaltımızı yok farzetmeden onunda çalıştığını bizim için ürettiğinin farkına vararak onu ödüllendirmemiz gerekli..

Forumlar bir süre sonra yazmaya üşenilmeyen her şeyin spontane oluştuğu bir yer haline gelirler.
Bu forumda aynı şekilde keyifle yazılan bir yer olacağını düşünüyorum..

O zamana kadar forumu hareketlendirmek adına fikirlerini görüşlerini esirgemeyen yazan arkadaşlara çikolatalar benden :))

25emel 26-03-2007 06:44 PM

Takdir ettim kendimi. :))

blissy hani nerde biri çikolatamı dedi gulensmiley sölediklerinze göre bence ben hakedenlerdenim. e foruma her fırsat buldukca girip görüşlerimi yazıyorum.hemde sebebi olmalımı illa hediye almak için tabi kendime ise(ki bu baya sık olur.) arkadasa alıyorsam bi sebebi olmalı sonra dönüp '' tesekkür ederim ama '' der bakışlar sevincli nie aldıki sebep ne yoksa bugun dogum günüm falanmı acaba die tereddüt ediyolar khkh56
çikolatamı isterimmm
geregini arz ederim .........

medinegoc 30-05-2007 03:20 PM

Evet. Sanki biri bir yerde çikolatalar benden demiş kokususu alıyorum....snıf snıf wave
mis gibi çikolata kokusu burnuma geldi vallahi sevincli

Konu eski olsada havuç güncel:)

Hemen adresimi yazıyorum. APS ile rica etsem 2 saate kadar şirketten çıkacağım da
Hayatımı çikolata gibi tatlı hale getiren sen sevgili Atakan'a sonsuz teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Medine

hayalayaz 31-05-2007 07:58 PM

çikolatayı severim,hele birde marzipanlı (hafif acı bademezmeli) veya nugat'lı olursa,aklıma düşürdünüüüüüz,öyle dişe dokunur bir öneride yok bende,kaldık çukalatasız,anneme söyliim bari gelirken getirsin,çikolata dendiği zaman bütün hücrelerim titrer,serde tiryakilik var ya,öyle her çikolatada olmaz,dedim ya anneeee,sigarayıda bırakamadık ki duyunca bayram yapsın benide bayram ettirsin,neyse daha gelmesine 15 gün var,hak vaar rahmet var. şimdilik çukalataları burdaki evlatlar yesin diyecektim aklıma geldi
kadının beş çocuğu varmış ve beş tanede şekeri, her çocuğuna birer şeker verir, çocuklar anne sana yokmu?diye sorarlar,kadın boynunu büker ve eh ananız taş yesin yarımşardan beş yesin diye çocuklarının şekerlerine talip olur,çukulata kazananlar... anladın sen onu.... hepimize saygılı sevgiler.

hayatimdegisti 01-06-2007 02:45 AM

Alıntı:

medine Nickli Üyeden Alıntı
Evet. Sanki biri bir yerde çikolatalar benden demiş kokususu alıyorum....snıf snıf wave
mis gibi çikolata kokusu burnuma geldi vallahi sevincli

Konu eski olsada havuç güncel:)

Hemen adresimi yazıyorum. APS ile rica etsem 2 saate kadar şirketten çıkacağım da
Hayatımı çikolata gibi tatlı hale getiren sen sevgili Atakan'a sonsuz teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Medine

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
blissy hani nerde biri çikolatamı dedi gulensmiley sölediklerinze göre bence ben hakedenlerdenim. e foruma her fırsat buldukca girip görüşlerimi yazıyorum.hemde sebebi olmalımı illa hediye almak için tabi kendime ise(ki bu baya sık olur.) arkadasa alıyorsam bi sebebi olmalı sonra dönüp '' tesekkür ederim ama '' der bakışlar sevincli nie aldıki sebep ne yoksa bugun dogum günüm falanmı acaba die tereddüt ediyolar khkh56
çikolatamı isterimmm
geregini arz ederim .........

Şimdilik bu videoyu tekrar göndereyim ondan sonra çikolatalar adresinize gönderilecektir mutlaka...
44
[youtube=425,350]-fxorLY0Jz4[/youtube]

25emel 01-06-2007 12:34 PM

khkh56 khkh56 ben tövbe zayıflayamam. teşekkürlerrr teşekkürlerrrrrr sevincli sevincli sevincli

BURCU GELEGEN 02-06-2007 01:30 AM

evettttt ben şimdi tatlı ile ödüllendireceğim kendimi allahtan kilo sorunum yok bu saatte bile olsa yiyeceğim işte

25emel 02-06-2007 01:32 AM

789569 hayırrrrrr bittin sennnn şaşkın
sad456 bende su içerim ne olmuş yani... kıskandırıyonmu yani... 44 44

BURCU GELEGEN 02-06-2007 01:37 AM

valla indirdim mideye bile tabi ben birşey yemeye kalktığım an evin 4 ve 3 ayaklısı da hareketlendi kendimi ödüllendirdim daisyme sevdiği krakerden kedişimize de kedi bisküvisinden verdim keyifle yedik k8908

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:15 AM.