Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Kendimizi Ödüllendiriyoruz

Uyarılar

Takdir ettim kendimi. :))

Ne Yapmalı? ve Kendimizi Ödüllendiriyoruz Takdir ettim kendimi. :)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hedeflerime bugün bir adım daha yaklastım !! bi de..bugun hic sinirlenmedim,bagırmadım bole sakin sakin takıldım... bu yuzden kendimi coook takdir ediyorum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendimizi Ödüllendiriyoruz telkin cd indir izle İstanbul Kendimizi Ödüllendiriyoruz nerededir kimdir Kendimizi Ödüllendiriyoruz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendimizi Ödüllendiriyoruz hipnoz Kendimizi Ödüllendiriyoruz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendimizi Ödüllendiriyoruz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendimizi Ödüllendiriyoruz kuantum düşünce kitap haberi

Takdir ettim kendimi. :))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-04-2008, 09:44 PM   #31 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif__985 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Takdir ettim kendimi. :))

hedeflerime bugün bir adım daha yaklastım !! bi de..bugun hic sinirlenmedim,bagırmadım bole sakin sakin takıldım...
bu yuzden kendimi coook takdir ediyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

elif__985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2008, 09:03 AM   #32 (permalink)
Teğmen

empati72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
92 Mesajinıza toplam 325 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
empati72 is an unknown quantity at this point

Daha çok televizyon izlemeye başlamama rağmen,daha az kitap okumama rağmen,sabah sporunu uzunnn zamandır bırakmama rağmen,daha oburlaşmama rağmen,ve iştede daha isteksiz çalışmama rağmen....Bunları burda itiraf edebildiğim için kendimi pek bi takdir ettim . Ama düzelecem söz. super. Şimdilik bahar yorgunluğu falan deyip bişeylerin arkasına sığınıyorum ama baharda bitecek.
Alt 04-06-2008, 09:10 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

İnsanın kendini taktir etmesi heyecan verici bir duygu olarak algılanmıyor sanırım. başkaları için neler yapmıyoruz karşılık beklemesekte güzel bir işin sonuda taktir edildiğimizde kendimizle gurur duyuyoruz aslında başkalarının taktiri kendimizi ödüllendirme biçimlerinden birisi

iyilik için yapılan bir hareket insanın kendine verdiği en güzel ödül desem mübalağa etmiş sayılırmıyım ne dersiniz?
Alt 07-07-2008, 01:46 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Ben kendimi taktir ediyorum, hergun yeni şeyler öğrendiğim için, insanlarda iyiliği görebildiğim için, kendimi çok şanslı hissettiğim için, (ama çok şanslıyım:Şehir merkeizde rahat park yeri bulduğum, bütün ışıklar yeşil, nereye gidersem gideyim işleri çok kolaylıkla hallettiğim için vb. ) ve en önemlisi böyle güzel bir siye üye olup yeni bilgiler edindiğim için...
Herkese çok çok teşekür ederim.
Bende çikolatayı çok severim. Kargoyla beklerim..
Her zaman güneş olun kimseyi ayırmadan ışığınızı sunun.........
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2008, 08:15 PM   #35 (permalink)
Teğmen

7 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emotional_ss is an unknown quantity at this point

ben de kendimi takdir ediyorum...

kalacağım diye birkaç ay sevdiklerimin başının etini yemiş olsam da, eve yaz için iki koli büt kolisini boşuna taşımış olsam da... GEÇTİM... tıp3 oldum. daha çok var ama geçmemin şerefine güzel bir yazı hak ettim... kendimi şımartmak, iç dünyam ile ilgilenmekle meşgulüm.. kendimi ödüllendiriyorum!...
emotional_ss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2008, 08:01 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

en zor yaptıgımız şey belkıde kendımızı taktır etmekk ... louıse Hay dıyordukii bana hangı sorunla gelırse gelsın danışanımm ben ışe once kendını sevdırmekle başlarımm.sık sık aynada senı sevıyorum demelerını ısterım ... Seni seviyorummmm ,kendimimm benimmm
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2008, 10:18 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Seni seviyorummmm ,kendimimm benimmm
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 04:32 PM   #38 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stubborn is an unknown quantity at this point

bende kendımı taktır edıorum..artık daha az sınırlenıp daha çok guldugum hatta kahkalar attıgım için..ve hayata artık pozıtıf baktıgım için..ve hayatıma yon verebıldıgım için kendımı kutluyor ve ayakta alkışlıoyrum
Alt 20-10-2008, 12:10 AM   #39 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

Kendini ayakta alkışlama fikri de güzel.Hergün kendimizi ne kadar sevdiğimiz ve taktir ettiğimiz üzerine olumlamalarla güne başlarsak daha verimli ve mutlu bi gün geçirmiş oluruz
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2008, 09:37 AM   #40 (permalink)
Teğmen

48 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stubborn is an unknown quantity at this point

Alıntı:
demetcool Nickli Üyeden Alıntı
Kendini ayakta alkışlama fikri de güzel.Hergün kendimizi ne kadar sevdiğimiz ve taktir ettiğimiz üzerine olumlamalarla güne başlarsak daha verimli ve mutlu bi gün geçirmiş oluruz
bunu ben yapıorsam herkez yapar..cunku ben sınırlı asabı ve hayattan bezmıs bırıydım...ve ben degıstıgıme gore herkez degısırr

Bookmarks