Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Kendimizi Ödüllendiriyoruz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/)
-   -   Takdir ettim kendimi. :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/kendimizi-odullendiriyoruz/553-takdir-ettim-kendimi.html)

eylulx 09-11-2007 02:44 PM

Ynt: Takdir ettim kendimi. :))

asil bugun ben kendimi taktir ettim niye mi?

4 aydir komada olan cok sevdigim bir insan vardi bir gun bile aksakmadan ve zaman zaman gunde 3 kere onu sordum hergun takip ettim hemde bu koma duurmunda kac defa ulke degistirdi ve baska hastanelere tasidilar bu hafta biraz ayikmisti kendine gelmeye baslamsiti ama hala bisey hatirlamiyordu tam 10 dk once bana haber geldi

sumbul kendine geldi ve sana haber yolladi diye yazdilar

sumbulu cok seviyorum ona soyleyin demis

inanamssiniz nasil agladim
biliyorum komadaydi ama sevgim ulasti ona gordunuz mu ulasti iste

ve bugun kendine geldi

kendimi tebrik ediyorum ve guru duyuyorum ki onunla oldugumu oan hissettirebildim

meso 09-11-2007 02:51 PM

Alıntı:

SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı

4 aydir komada olan cok sevdigim bir insan vardi bir gun bile aksakmadan ve zaman zaman gunde 3 kere onu sordum hergun takip ettim hemde bu koma duurmunda kac defa ulke degistirdi ve baska hastanelere tasidilar bu hafta biraz ayikmisti kendine gelmeye baslamsiti ama hala bisey hatirlamiyordu tam 10 dk once bana haber geldi

ve bugun kendine geldi

kendimi tebrik ediyorum ve guru duyuyorum ki onunla oldugumu oan hissettirebildim

canım benim ve bugunun şükür kısmında seni unutmuşum yaaaaaaaaaa...........şükürler olsunki 20 yıl oldu sanırım sen yanımdasın.......:)

shamanic 09-11-2007 03:05 PM

Alıntı:

SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı

ve bugun kendine geldi

bende seni takdir ettim sümbül.... vefalısın... sevgi dolusun.. arkadışının daha da iyiye güzele doğru şifa bulamsı dileğiyle
alk78

jaunty 09-11-2007 03:39 PM

ne kadar güzel..daha da iyi saglikli olmasini dilerim.cok sevindim. kiss3

Akulina 20-11-2007 03:35 PM

sümbülcüm okudugumda çok etkilendim...gerçekten içten sevdiginde o sevgi tabiki karsındakine yansıyor...arkadasınada çok geçmis olsun...

kartal09 28-01-2008 11:58 AM

evet bencede kendini aşağlamak yerine kendini takdir etmek ne güzel ya ben bu güne kadar hep dedim durdum yapamam edemem bilemem kazanamam bunun sıkıntırını çok çektim kurtulmak istediğim zaman bu dediklerim yüzümden geri planda kaldım ama bundan sonra allahaşükür bu siteye gireli 2 gün oldu ama bazı şeylerin yanlış oldugunu sorunların büyütülmeyeceğini haline şükür edip yasamaya bakacagını mücadele edip azimle engelleri aşmadıktan sonra karamsarlıga düşeceğini anladım inş herkes küçük şeylerden kendine boş yere sıkıntı yaratmaz güzeli görmesini her zaman bilir dileğimle...

üç_gömlek 28-01-2008 01:26 PM

kendimizi takdir edip değerli gördükçe dışardan da benzer şeyleri duymaya başlıyoz zaten

erkanylmz 05-03-2008 02:12 PM

kendini takdir edeni başkaları da takdir eder zaten

umut_84 13-04-2008 12:55 AM

Kendimi takdir ediyorum. alk78
O kadar sene işim olmadığı halde küçük yaşımda anne ve babamı arasını yapmaya çalışıtım.
Canım kardeşimin sorumluluğunu aldım ve bunu başarı ile devam ettiriyorum.
Ne kadar zorluk çekmiş olsam bile en sonunda istediğim bölümü okuyorum.

Ve son olarak;
Kendimi takdir ediyorum çünkü en sonunda Kendimi takdir ediyorum. alk78

güllerinperisi 15-04-2008 10:15 PM

Kendini takdir etmek....Gülümsedim gözlerime bakıp ve seni seviyorum dedim kendime...Evet çookkk yanlışım oldu...oluyor...Ama geldiğim yere bakıp kendimi takdir ediyorum. ttli3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:05 PM.