Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Karanlık Korkusu

Uyarılar

Karanlık Korkusu Karanlık Korkusu

karanlıkta yalnız kalmak!!!

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Karanlık Korkusu karanlıkta yalnız kalmak!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: koraymelih Nickli Üyeden Alıntı ben de aynen.hem mistik şeylere inanırım .hem de korku filmini izlediğim günün gecesi korkudan uyuyamama rağmen korku filmlerini çok severim.gündüzleri cinlere falan laf atarım yiyosa gelin diyorum ama gece pişman oluyom her seferinde evet bende...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Karanlık Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Karanlık Korkusu nerededir kimdir Karanlık Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Karanlık Korkusu hipnoz Karanlık Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Karanlık Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Karanlık Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

karanlıkta yalnız kalmak!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2008, 08:23 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x123x is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: karanlıkta yalnız kalmak!!!

Alıntı:
koraymelih Nickli Üyeden Alıntı
ben de aynen.hem mistik şeylere inanırım .hem de korku filmini izlediğim günün gecesi korkudan uyuyamama rağmen korku filmlerini çok severim.gündüzleri cinlere falan laf atarım yiyosa gelin diyorum ama gece pişman oluyom her seferinde
evet bende

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

x123x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2008, 08:33 PM   #52 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point

ben karanlık, yağmurlu, kimselerin olmadığı sokaklarda , caddelerde yürümekten zevk aldığımı söylebilirim.korku filmlerinin çoğunda da öyle mekanlar vardır.
Alt 28-04-2008, 08:23 PM   #53 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point

karanlıkta yanlızsam elektriğin gelmesini beklerim. 1 saatten gelmezzse en iyi yaptığım işi yani uyuma işlemini gerçekleştiririm.
Alt 30-04-2008, 11:47 AM   #54 (permalink)
birmutluluk
Guest

ben de biraz korkağımdır karanlıktan yalnızlıktan korkarım korkulu şeyler asla bakamam izleyemem beynim zaten hemen olumsuzu alıyor çocukkendde çok korkaktım ama korku filmlerine bayılırdım hep izlerdim şimdi düşünüyorumda keşke izleeseymişim şimdi de hiç bakamıyorum mistik şeylerede çok meraklıydım arkadaşlarımızla bir araya gelip hep böyle şeylerden konuşurduk cinler falan ondan sonra çok pişman olurdum gece olunca o da da tek yatardım çok korkardım şimdi evliyim o kdar korkmuyorum ama tek olmayı yalnız olmayı hiç sevmem içime sıkıntı gelir
Alt 20-05-2008, 09:49 PM   #55 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
badreal is an unknown quantity at this point

bende korkarım karanlıktan ve korku filmlerine bayılırım izlediğim filmlerden % 70 i korku filmdir...karanlıkta sanki birileri beni izliyor ve benimle dalga geçiyor gibi geliyor bana ama bazende atın ölümü arpadan olsun diyip dalıveriyorum karanlık bi odaya ama uzun sürmüyor ışıkları yakmam :)
badreal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2008, 10:50 AM   #56 (permalink)
GMA
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GMA is an unknown quantity at this point

Karanlıktan korkmak kişinin kendi kendisine olmayacak şeyleri kuruntu yapmasından kaynaklanır. Öcüler gelmiş gibi saçma ve hiç olmamış ve olamayacak şeyleri hayal (vehim) edip korkmaktır. Bundan kurtulmak için mantıklı düşünerek karanlıkta odasında olan şeylerin ışık açık iken ile aynı olduğunu düşünmektir.
Bazıları da karanlıktan böcekler sebebi ile korkabilir. Bu gene mantıklı bir korku sebebi. Eğer evinizi ilaçlarsanız bundan da kurtulursunuz. Zaten iyi bir uyku için dinlenme için en iyisi karanlık ortamdır. Ben karanlığı küçükken bile severdim hala da severim kafa dinlendirici rahat.
GMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2008, 12:17 PM   #57 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
niki is an unknown quantity at this point

ben de itiraf ediyorum karanlıktan ve evde yalnız kalmaktan acayip korkuyorum.karanlıkta sanki biri çıkacakmış gibi ya da bir ışıklı garip bir şey.gece mutlaka gece lambamı açarak yatarım.evde yalnızken full bütün ışıkları yakarım.çok kötü birşey korku.bu durumdan çok rahatsızım.korkularımı korkutmayı çok istiyorum:(
niki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-10-2009, 12:17 AM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10
7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fethi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: karanlıkta yalnız kalmak!!!

mrb arkadaslar foruma yenı katıldım adım ahmet 17 yasındayım dugun salonunda calısıyorum dugunler genellıkle aksam 20:00 da baslıyor 23:00 da bıtıyor dugun salonunda temızlık ısıyle mesgulum temızlıgı yaparken mp3 player ıle muzık dınlıyorum yanlız degılım dıe bılınc altına yerlestırmek ıstıyorum yanımdan bırsey gectı dıyorum aldırıs etmıyorum aradan 15 dk gecıyor bırı ahmet dıe mı seslendı dıyorum kulaklıgı cıkarıyorum :S etrafa bakıyorum gecenın 2 sı kımse yok temızlık ısı bıttıkten sonra ısıkları elektırık panosundan zorla kapatıyorum korku bastırıyor elektırıgı lambaları vs vs kapattıgım an kapıya dogru kosuyorum ara sıra kosarken yere yapısıyorum :S ölümune kosuyorum sankı arkadan bırı gelıyor hıssı oluyor :S bundan 2 gun once kosarken yere yapıstım eve geldıgımde agzım burnum kan ıcındeydı :S bunu nasıl yenebılırım bılmıyorum :S
fethi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2010, 05:11 PM   #59 (permalink)
Teğmen

Herr_Mannelig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,355
230 Mesajinıza toplam 717 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Herr_Mannelig will become famous soon enoughHerr_Mannelig will become famous soon enough

Alıntı:
fethi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb arkadaslar foruma yenı katıldım adım ahmet 17 yasındayım dugun salonunda calısıyorum dugunler genellıkle aksam 20:00 da baslıyor 23:00 da bıtıyor dugun salonunda temızlık ısıyle mesgulum temızlıgı yaparken mp3 player ıle muzık dınlıyorum yanlız degılım dıe bılınc altına yerlestırmek ıstıyorum yanımdan bırsey gectı dıyorum aldırıs etmıyorum aradan 15 dk gecıyor bırı ahmet dıe mı seslendı dıyorum kulaklıgı cıkarıyorum :S etrafa bakıyorum gecenın 2 sı kımse yok temızlık ısı bıttıkten sonra ısıkları elektırık panosundan zorla kapatıyorum korku bastırıyor elektırıgı lambaları vs vs kapattıgım an kapıya dogru kosuyorum ara sıra kosarken yere yapısıyorum :S ölümune kosuyorum sankı arkadan bırı gelıyor hıssı oluyor :S bundan 2 gun once kosarken yere yapıstım eve geldıgımde agzım burnum kan ıcındeydı :S bunu nasıl yenebılırım bılmıyorum :S
ben evin içinde bile koşuyorum bazen:)
mesela herkes salonda oturuyor,ben mutfağa gittim diyelim işim bitince hemen ışığı kapatıp koşuyorum salona :)
senin yerinde olsam kimbilir napardım korkudan..
Herr_Mannelig isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-12-2010, 05:59 PM   #60 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
fethi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesajın üzerinden uzun zaman geçmiş ancak yanıtlamak istedim. Hissettiğin o duyguyu çok iyi anlıyorum.

Önceden ben de yaşıyordum. Evde yalnız duramadığım gibi gece de tek yatamıyordum. Şuan 23 yaşındayım. Bir yıldır karanlıktan korkmuyorum ve odamda tek başıma ışığı kapatıp yatabiliyorum. Hatta 2 kere filan evde akşam kimse yokken elektrik kesildi ve ben korkumu yendiğimi böyle anladım. Panik yapmamıştım ve hiç endişelenmemiştim.

Örneğin önceden annem bazen akşam yatak odasından bir şey isterdi. Korkudan ödüm patlardı. Gidip o odanın ışığını yakıcam. Ya bir şey çıkarsa karşıma. Ya da dönerken ışığı kapatıcam ya arkamdan bir şey gelip de bana zarar verirse diye çok korkardım. Ben evde herkes varken bile ışığı kapatmaktan korkarken senin o halini düşünemiyorum. Bazen evdeki tüm koridor ışıklarını filan yakarak giderdim. Bir akşam elektrik mi kesildi o anda çığlığı basardım, ağlardım.

Gece odada yatarken korkup ağladığım zamanlar çok olmuştur. Kendi kendine takur tukur sesler geliyormuş gibi hissediyorsun. Bunun için senin anlattığın gibi kulaklık takıp müzik dinleyerek sesleri bastırmaya çalıştığım benim de çok olmuştur. Ama bu bende gündüz de oluyordu. Aslında karanlıktan ziyade yalnız kalmaktan korkmak olduğunu anladım ben bu durumun. Çünkü yanımda biri olduğu zaman hep kendimi güvende hissediyordum.

Artık daha rahatım. Korkmuyorum. Aslında aşabilmenin tek yolu kendine olan güvenini geliştirmen ve yalnız kalmayı öğrenmen. Yalnızlıktan korkuyorsun sanırım sende. Kendi kendine yetebileceğini ve kötü bir şey olacak olsa her zaman başkalarının sana yardım edemeyeceğinin farkına varman lazım.

Bu anlamda ego, suçluluk ve kendine güven telkinlerinin çok faydasını göreceksin. Telkinleri dinlemeni öneririm. Umarım aşarsın ve hem psikolojik hem de bedensel olarak kendini daha fazla yıpratmazsın.

Ben artık o takur tukur sesleri duymuyorum ve takip edildiğim gibi bir düşünce hiç aklımın ucundan geçmiyor.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.

Bookmarks

Seçenekler
Stil