Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi

Eğitim Seminerlerimiz ve  İzmir Seminerleri   6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi 6 Aralık 2009 Pazar İzmir' de Reiki 1 Shoden Eğitimi yapılacaktır. Aşağıda yazacağım bilgiler Reiki Master & ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi telkin cd indir izle İstanbul 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi nerededir kimdir 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi hipnoz 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

İzmir Seminerleri İzmir sınırları içinde yaptığımız seminerler

Reklam Alanı

6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 16-11-2009, 01:46 PM   #1 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi

Aralık Pazar İzmir'de Reiki Shoden

6 Aralık 2009 Pazar İzmir' de Reiki 1 Shoden Eğitimi yapılacaktır.

Aşağıda yazacağım bilgiler Reiki Master & Kuantum Yaşam Koçu olan Özlem Şahin'in (shamanic) ders programına aittir.

Reiki 1

Reiki tarihçesi ve genel bilgiler..
Reiki nedir ve nasıl kullanılır..
Reiki eğitimi nedir ve hangi aşamalardan geçilir
Reiki etiği
Reiki prensipleri
İçimizdeki şifacı
Aura nedir
chakralar ve enerji sistemi nedir, nasıl çalışıyor
Kendine şifa vermek için kullanılan el pozisyonları,
Başkasına kısa ve uzun şifa vermek için el pozisyonları

Japon Reiki Teknikleri
Tanden i bulmak
Gassho,
Reiji-Ho,
Chiryo,
Kenyoku,
Joshin Kokkyu-,ho

katılımcılara sertifika verilecektir.. eğitim için 21 günlük süre içerisinde insiyasyonlu başka bir eğitim almamış olmanız gerekir..

Katılımda bulunmak isteyenler konuya yazabilir, bana özel mesajla ulaşabilirler.

Eğitimi Veren: Özlem Şahin
Reiki Master&Kuantum Yaşam Koçu

Seminere katılım 15 kişi ile sınırlı olacaktır.

eğitim ücreti : 150 Tl.
Eğitim saati : 11:00 / 17:00 arası.

iletişim için: seminer@hayatimdegisti.com veya ozgerb@hotmail.com adresini kullanınız

Mail atamiyorsaniz bu formu kullaniniz
http://www.hayatimdegisti.com/forum/sendmessage.php

İrtibat telefon: 0530 558 84 53

Sevgilerle. Aralık Pazar İzmir'de Reiki Shoden
Belgin Özger.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 16-11-2009, 04:38 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all
Standart Cevap: 6 Aralık Pazar İzmir'de Reiki 1 Shoden Eğitimi

sevgili redflowers, geçen pazartesiden beri aldığım en iyi haber bu çok çok teşekkürler...biz iki kişiyiz.hesap no rica edebilirmiyim.sevgi ve ışıkla...
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 08-12-2009, 09:08 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
21 Mesajinıza toplam 138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
driftwood76 is an unknown quantity at this point

Ödevlere devam...Reiki 1 olma yolunda ilerlediğimi umuyorum...Diğer katılımcı arkadaşlar ne durumda acaba ???
driftwood76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-12-2009, 07:22 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
24 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
innuma is an unknown quantity at this point

Yeni yılın ilk seminerini dört gözle bekliyorum
innuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil