Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İzmir Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/)
-   -   12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/izmir-bulusmalari/13889-12-ekim-304zmir-bulu351mas305na-herkesi-bekleriz.html)

Belgin ∞ 27-09-2008 02:00 PM

12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

Evet en sonunda İzmir'e de el atmış bulunuyorum efenim  sevincli

12 Ekim İzmir buluşmasının startı verilmiştir blissy

''Ben yeniyim yine de gelebilir miyim?'' sorusunu rica ediyorum kimseler sormasın.Kimse tek tek davet beklemesin.Çıkın çıkın gelin  girlhaha

Buluşma yeri ve saati 11 Ekim'de bildirilecektir.  pc05

shamanic 27-09-2008 02:56 PM

Ynt: 12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

hoş geldin hayal ablacım.. actionsmile

az daha gelmesen davetiyeyi bastırıyoduk gerçekten ark5

http://th367.photobucket.com/albums/...th_welcome.gif sevgiler.. kiss3

Belgin ∞ 27-09-2008 02:58 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
şeeeey ben daha bugün girdim siteye gelebilirmiyiiiiiiiim..çıkın çıkın gelin demişsiniz ama..ben biraz çekingenimde... utananadam kırmızı mumlu davetiye gönderseniz..iyi olur kanaatindeyim..yani böylesi daha iyi olmazmı sizce? çok sayın redflowerciğim... khkh56

Sevgili Hayalayaz'cım ark5 ben İzmir'e geldiğimde sizde ne çekingenlik kalır ne de korku efenim.Hiç tasalanmayınız.Kendinizi gama kedere boğmayınız. aa34

Ben sizi açmasını bilirim. y789 (bu arada hoşgeldin hayal ablam ya.Valla özledim seni meleeeem mlk34) kiss3

yeni bir hayat 27-09-2008 08:32 PM

hayal ablacığım hoşgeldin.. kiss3

Şükür kavuşturana yani..

İzmir'e gelmeyi de çok isterim tabii,kısmet..

Bu arada ben de günlüğünü uzun uzun okuma fırstı buldum. Yetişemiyordum da... smiliyface

suzzy 27-09-2008 08:51 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
şeeeey ben daha bugün girdim siteye gelebilirmiyiiiiiiiim..çıkın çıkın gelin demişsiniz ama..ben biraz çekingenimde... utananadam kırmızı mumlu davetiye gönderseniz..iyi olur kanaatindeyim..yani böylesi daha iyi olmazmı sizce? çok sayın redflowerciğim... khkh56

arkadaşlar şaka bir yana buluşma yeri hakkında tüm önerilerinize açığız...geçen sefer benim çok iyi dediğim yer servis konusunda tam bir fiyaskoydu..evet tüm izmirliler başımızın üzerinde yeriniz var...

khkh56 alemsin yani abla....çok güldüm davetiye olayına.... girlhaha

ablacım yeniden hoşgeldin canııım.... blissy vien1

redflowers'cim canım kuzum çok sevindim yeni bir izmir toplantısı olmasına... blissy

seve seve katılırım...(ani bir değişiklik olmazsa..) terli345

toplantı yeri orta bir yerde olursa onayi hepimizin katılımı daha rahat olur tabii...muhtemelen ben yine kızımla gelicem...kıyamıyorum onu bırakmaya....beraber geçirdiğimiz bir tek günümüz olunca...

beni mazur görürsünüz diye düşündüm... utananadam

Novos 28-09-2008 12:01 AM

hayirli ugurlu olsun bulusma tarihiniz.
hayal abla nerdesin yaa ne zamandir merak ediyorum hosgeldin aramiza tekrar vien1 saygili sevgiler smil56 kiss3
suzzy abla seninle tanismayi cok isterdim, insallah bir zaman gorusuruz, oyyy minik te geliyor, benim icin oper misin kiss3
sevgiler selamlar sapkal89

özkaya 30-09-2008 11:19 AM

Bende geliyorum,sevgili hayal hanımla telefonla görüştük ama yüzyüze görüşmek için uygun zamanı yakalayamadık,görüşmek dileğiyle smiliyface

izmyrna 01-10-2008 06:13 PM

Bende geliyorum bende geliyorum k8908 k8908 siteyle tanıştığımdan beri bu anı bekliyorum uy897

sagrons 01-10-2008 06:20 PM

'' Asansör '' buluşmak için fena olmayabilir...

tiriniti 03-10-2008 11:45 AM

12 ekim benim anneciğimin ölüm yıldönümü 1. yılını dolduruyor o gün hayır yapıcaz eğer akşamüstü gi
bi olursa buluşma saati çok çok iyi olur tabii sadece benim için değil herkese uyarsa ben bir şekilde 10 dk da olsa orada olup sizlerle tanışmaya çalışıcam ama üzgünüm bende suzzy gibi kızımı getirmek durumundayım ama zaten 14 yaşında :) şimdiden heyecanlıyım
sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:39 AM.