Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > İstanbul Buluşmaları

Uyarılar

22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve İstanbul Buluşmaları 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz... yanınızda orda olabilmeyi çok isterdim... ama ben en çok şu ortada pembeli kız varya ona hasta oldum... fotoğrafa bakınca ilk onu gördüm... canım benim......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İstanbul Buluşmaları telkin cd indir izle İstanbul İstanbul Buluşmaları nerededir kimdir İstanbul Buluşmaları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İstanbul Buluşmaları hipnoz İstanbul Buluşmaları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İstanbul Buluşmaları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İstanbul Buluşmaları kuantum düşünce kitap haberi

22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-06-2008, 02:51 PM   #311 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 22 haziran pazar hayalayazlı suzzyli istanbul toplantısı...

arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz...
yanınızda orda olabilmeyi çok isterdim...
ama
ben en çok şu ortada pembeli kız varya ona hasta oldum...
fotoğrafa bakınca ilk onu gördüm...
canım benim...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 27-06-2008, 03:04 PM   #312 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

defduru ve mertonun prenseslerinden biri o

çok şekerler gerçekten

Alıntı:
Lier22 Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz...
yanınızda orda olabilmeyi çok isterdim...
ama
ben en çok şu ortada pembeli kız varya ona hasta oldum...
fotoğrafa bakınca ilk onu gördüm...
canım benim...
Alt 28-06-2008, 05:09 PM   #313 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

başka foto yok mu

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 11:51 PM   #314 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
eveet bi ben eksiktim bende geldim..

en son nerde kalmıştık.. dusun

22 haziran toplantısında.. işte o toplantı bu gece bitti

bende sizlere iyi geceler dilemek için bi uğrayayım dedim..

sevgi ve bilgi seli içerisinde geçen 3 günden sonra sizleri daha yakından tanımanın verdiği mutlulukla dökeyim yüreğimdekileri..

öncelikle toplantımıza katılamayan arkadaşlarında bu sayfa aracılığı ile gösterdikleri ilgiye ve katılımlara yürekten teşekkür ederim..
yanımızda olamasanızda her biriminizin sevgisini enerjisini yanıbaşımızda gönlümüzde hissettik..
dilerim sizlerlede kısa sürede keyifli bir şekilde biraraya geliriz..

hayal ablam ve suzzy im.. uzun uzun yolları aşıp bir araya toplanmamıza vesile olduğunuz için ne desem az..
hele birde hala kibarlık yaparak şamanın yaptığı yanlışı saklamıyomusun .. canımsın sen benim..

eveet çibanın başı benim.. yanlış adres vermişim.. yanlış yerde inmelerini bi güzel kendimden gayet emin söylemişim..
üstelik onca yanlışlıktan ve adamların dayak yemesine ramak kaladan sonra dönüş biletlerini onaylatırken hala aynı yanlışı yapmaya
çalışmam dramatik şekilde komikti.. wave ee yenecek dayak elde kalmazmış..

buradan çıkaracağımız ders nedir bilinçaltı kodladıysa siz ne derseniz deyin o bildiğini yapar..
önce kodlarımızı doğru hale çevireceğiz.. (nasıl kıvırdım ama.. )
açıkcası doyamadım hayal ablam ne sana ne sevgili suzzy me..
sevginizin büyüklüğüne yüzlerinizin ve davranışlarınızında güzelliğini ekleyip gittiniz evimden..

hala balkonumda tatlı enerjiniz duruyor.. bıraktığınız değerli hediyelerinize baktıkça sizlerin güzelliğini yanımda buluyorum..
tüm bunların yanında dediğiniz kadar yüreklerinize dokunabildiysem ne mutlu..
çok daha iyi bir şekilde ağırlamak isterdik.. eşimde bende; evimize kabul buyurduğunuz için sonsuz teşekkür ederim..

atakan beycim .. hep diyorum.. siz duymaktan bıksanızda ben söylemekten bıkmayacağım..
iyiki sizi tanıdım.. iyiki bu adresi açtınız.. iyiki her toplantıda yanımızdasınız.. tüm bu güzelliklerin bağlayıcısı olduğunuz için..
yaşamlarımızda her vesile ile kelebek etkisi yarattığınız için sonsuz sevgiler..

sevgili pisim iyiki geldin tatlım.. sensiz kocaman bir boşluğumuz olurdu..( kilo aldığın için demedim )
karizman yeter elbette..
sen ilk resmii site kedisisin .. sensiz bir buluşma düşünemiyorum..

sevgili; dünya güzeli site üçlümüz ve yakışıklı oğulları.. sevil serpil ve ecemcim.. (sevil ve ecem e borcum var.. serpil e verdiğimden ..
unttuğum için özür dilerim.. ) uzak yollardan kalkıp gelip zerafetinizi sevginizi bizden esirgemediğiniz için kucak dolusu sevgiler..
ne kadar özel ve güzelsiniz..

hava-hoş cum.. sende bursadan gelip değerli vaktini bizlerle paylaştın.. arzuladığım kadar çok paylaşımımız olamasada seni tanımak benim için
büyük bir mutluluktu.. kısacıkta olsa güzelliğini görmek.. sevgini hissetmek benim için mutluluktu..

sevgili moderatörümüz çiçek.. ben sana oralarda doyamadım ama hem toplantıda hemde devamındaki seminerimizde çiçeğimiz olduğun için
neşenle güzelliğinle yardımseverliğinle yanımızda olduğun için çok şanslıyız..

zeynebim ay parçam.. gül yüzlüm gülen yüzlüm.. bu günkü seminerde yerin boş kaldı ama ışığınla hem toplantının hem seminerin güneşiydin..
keopsun notları yerine bizleri resmettiğin çizimin karşımda duruyor.. yanımda olmasanda bıraktığın enerjin bile gülümsememe vesile oluyor..
hep diyorum ya .. senden her eve lazımm

toplantımızın melekleri defnecim ve durucum..
yine çok tatlıydınız.. yine çok farklıydınız.. sizleri görmek yine içimi mutluklarla doldurdu.. sizsiz bir toplantı düşünemiyorum artık..
güzel gülümsemenizle hepimize sunduğunuz zarif ve özel sevginizin yeri daima farklı olacak..
dilerim tüm yaşantınız gözlerinizin içindeki güneş kadar parlak geçer..

merto ve defdurucum her zamanki gibi harikaydınız..
bu sefer yaşam koçumuzun önerilerinden fazla faydalanmasakta yanımızda yakınımızda olmanızın verdiği sevinç her şeyin üstünde..

hep sanemce kızım diyordu başka bir şey demiyordu ya onlarla geçirdiğim 3 günde ne kadar haklı olduğunu anladım..
sanemce ve kızı.. kardeş gibi duruyorlar canım çok değerli bir annesin.. kızın için yaptıkların.. küçük yaşında onu kişisel gelişim konularıyla
destekleyerek en doğruyu bulması konusunda ki özverili hareketlerin.. seni ne kadar takdir etsem az.. iyiki seninle ve güzel kızınla tanıştım..
iyiki bizlerin yanındasın..

sevgili izumi ve değerli eşi.. birbirinizi bu kadar güzel tamamladığınız için.. sevgi dolu olduğunuz için.. bu sevginizi bizlerle de paylaştığınız için
sonsuz teşekkürler.. yeni yaşınızın güzel pastasını yiyerek yazdığım bu satırları ömrünüzün daima tatlı anlarla dolu olmasını dileyerek
noktalıyorum..

redflowers ım tatlım benim.. hamarat kızım.. taa bandırmalardan gelip güzelliğinle neşenle arkadaşseverliğini hepimize ayrı ayrı göstererek bizleri
tamamladığın için sağol kuzum.. gerçek redflowers yanımızdaydı bu sefer.. geçen tplantıda seni çekingen sanmışlardı ya..

metin06 cım.. bir dahaki toplantıyı senin kafede yapcaz canım.. 2009 temmuza kadar kafe kar eder hale gelsin lütfen..
çünkü ben nosmoke ihlali yapcam e sende cezayı ödeyeceksin.. onun için şimdiden ben rezervasyonumu yapayım..
toplantının en neşeli isimlerinden ve keopsun en zorlayıcı öğrencisi.. neydi durucum sabah şekerleri dimi..
ömrünüz şeker gibi tatlı ve huzurla geçsin inşallah.. gerek toplantıda gerek seminerde yanımızda olduğun için sağol

mümin.okancım ve arkadaşı.. ya da foto mümin.. .. güzel yüreğinin yanına hem arkadaşını hem fotoğraf makinanı alıp geldiğin için teşekkür ederim..
sizleri tanımak büyük mutluluktu... keyifli anlarımızı fotoğraf kareleriyle sabitlediğin için ayrıca teşekkür ederim..

sevgili ezgicim biraz zor olmuştu ama tüm zorluklara değdi.. seni tanımak büyük bir mutlulukken annenler bunun ekstrası oldu..
iyiki geldiler.. iyiki yanımızdaydılar.. onlarla tanışmak kısacıkta olsa sohpet etmek değerli anılarım arasında çoktan yerlerini aldılar..
pamukcuğumun dediği gibi çok şanslısın böyle güzel anne babaya sahip olduğun için
ve elbette onlarda çok şanslılar senin kadar harika bir kızları olduğu için..

pamukcum.. pamuk yüzlüm.. pamuk bakışlım.. gülen gözlerin hep mutluluk saçsın inşallah..iyiki geldin iyiki gördüm seni..
kendini yenilediğin.. yep yeni huzurlu başarılı bir yaşama adım attığın bu günlerde seni yakından tanımak benim için büyük bir mutluluktu...

durucum.. gerçekten durusun.. duruluğunla bizlere ışık oldun.. hem seninle hem ailenle tanışmak büyük bir onurdu..
dayın.. teyzen.. annen baban ( anne ve baba ile seminerde tanıştım.. onlarada ufak bir seminer verdik.. foruma üye olurlarsa şaşırmayın.. )
harika bir ailen var.. seni öyle çok seviyorlarki onların bu sevgisi senin herşeyi başarmana yeterde atar kuzum..
hem sen onlara hem onlar sana sahip olduğu için çok şanslısınız..
yalnız yakınıma bir yerlere taşının.. ben bu kadar lezzetli kekin kaynağını yanıbaşımda isterim..

keopscum ve arkadaşı taa afyonlardan yanımıza geldiğiniz için teşekkür ederim..

sevgili keopsa izninizle ayrıca teşekkür etmek istiyorum..

iki gün boyunca değerli vaktini bizlere rehberlik yaparak ki çalışma saati oldukça uzundu öğlen 13:00 gece 24:00 arası..
kısa molalarımızı bile bilgi akışı içerisinde geçmesini sağlayarak bizleri tamamlamaya çalıştığı için..
değerli bilgilerini sabırla anlayabileceğimiz şekilde gülen yüzüyle.. içine sevgisini saygısını ve tüm tecrübesini katarak aktardığı için..
ne kadar teşekkür etsem azdır..

inanıyorum ki keops kendi alanında kısa sürede bir marka olacak..
ve böylesine değerli bir marka ile bu kadar uzun bilgi alışverişinde bulunmak bizler için güzel bir ayrıcalıktı..
başarıların daim olsun.. super

hep kocaman sevgi dolu bir aile olduğumuzdan bahsediyoruz ya.. gerçekten öyleyiz.. bu toplantımızda hep ailelerimiz vardı..
birleşince sınırsız olduğumuzu .. ne kadar güçlü olduğumuzu.. sevgi dolu olduğumuzu.. özel olduğumuzu bir kez daha anladım..
katılan annelerimizin hepsi birbirinden değerli güzel ışıl ışıl .. kızlarımız deseniz dünya güzeli.. pırıl pırıl hepsi farklı bir pırlanta..
beyefendilerin hepsi yakışıklı.. hepsi gerçek anlamda beyefendi..

sizleri tanıma fırsatını sunduğunuz için..
bu güzel ailede bir arada olduğumuz için..
birbirimize yüreklerimizden sevgi köprüleri kurduğumuz için
her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

sevgiler..

(atladığım.. unuttuğum.. eksik kaldığım tüm konular şimdiden affola.. )
şaman hanım kızım bende ne karizma ne huysuzluk biter ben beter bir im

bende katılan herkese çok teşekkür ederim ben kız tarafıydım :)
Alt 29-06-2008, 12:01 AM   #315 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben hem kız tarafı, hemde erkek tarafıydım, her iki tarafında gönlünü aldım diye düşünüyorum..aksini söleyeni yırtaaaarım..
Alt 29-06-2008, 09:27 PM   #316 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
metin06 Nickli Üyeden Alıntı
Evet arkadaşlar hakikaten bu seferki en fazla katılımlı toplantımız oldu 30un üzerinde gelen oldu.Aslında gelenleri tek tek sayıcam ama herkez şahsen aklımda şu saatte yapamıyorum kafam biraz da tatlı bir yorgunluktan durdu..Neden derseniz biz bu güzel canlı toplantının üzerine birde hemen arkasından keopsla ve yaklaşık on kişilik bir gurupla çok güzel iki günlük seminer geçirdik hatta onunda resimleri var.. atakan gelcektin çok şey kaçırdın valla! .. O da en az toplantı kadar neşeli ve eğlenceli geçti..şu an eve geleli bir iki saat oldu yani sen hesapla :)
Katılan herkeze sıcak enerjilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Bu arada bazı yeni arkadaşlar evet ezginin de dediği gibi tüm arkadaşları daha önce görmediğinden nickleriyle direk tanışmadılar ama arada temaslar oldu o yüzden geniş bi katılım olduğundan masanın diğer yüzüne biraz ulaşamadılar gerçi beni bağlamaz ben Zeynep Ayyyyyyyy la bile konuştum te masanın öbür ucundan :)) İzmirden gelen konuklarımız ve benim aslan pisimbatımın da emektar katılımlarıyla,hatta bu toplantı da tanışıp ta ne kadar sıcak olduklarına tanık olduğum diğer tüm arkadaşlar-tek tek saymiim- çok sıcaktılar..darısı diğer toplantılara..
eheeh aslan şövalye aslan pisimbat :)
Alt 30-06-2008, 09:52 AM   #317 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
88 Mesajinıza toplam 212 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEPAYY is an unknown quantity at this point

Aslanlarım benm beee:))
Bir aslan miyav dedi minik kedi kükrediydi dimi:)))
Metin sen dünyanın bir ucunda olsan ve ben seni görsem yine konuşurum senle be kardeşim:))
eveeeeeeeet anca gelebildim çümkiiii işe başladıııım:))
bugün izinliyim şaşkın şimaniğim dünyaaaaaaaaaaaa güzelim tabe yaa her eve lazım benden dimi :))
ya şimdi nerden başlıcamı bilemiyorum çok kişi vardı o güüüün şaşkın herkesle tanışamadım konuşamadım ama harika bir gündü hepsi süpperdii teşekkür ederim hepinizize tek tek teeek:))
başta çılgın asiiii kediii iyiki geldin sensiz bi yanımız eksik olurdu inankiii pisim
hayal ablacım suzii sizi tanımak güceldi teşekkür..:)
keopss cınım kardeşim kusura bakma derslerini kaynattım az hakkını helal et :))
hani sana ve şimaniğime iş konusunda demiştimya böleee huzurlu bi işim olsun aman Allahım ertesi gün huzurlu rahat bi işim olduuu şok oldum Allahım ne temiz kalpliyim dimiiiiiiii wave :)))
Çiçeğim görüşelim sende her insanın hayatında olması gereken birisin :)
heleee o pamukkk prensesim varyaaa o mahzun dünya güzelim sana bişe sölimi seni haketmeyene fazla değer verme kaybedersin..bırak denize gitsin hayatın güzelleşsin
Biraz yorucu bi iş ya bu kadın milleti ne zor bişemiş beeeeeeee dusun Olcay arkadaşım yani şimdi benim patronum oldu kendisi bana senin insanlarla aran iyi elektiriğin güzel seni halkla ilişkiler gibi bi bölüme bak dedi aman Allahım bazı kadınlar kabuuuuuuuuuus:))))))))
Burası bir bayan kuaförü anam bütün menopozlar ha buraya geliyo sanki yaaaaaaaa olcay gülmekten yerlere yatıyo yaaa sen ne sandın kolaymı bu kadın milletini diye Allah öteki cinse kolaylık versin haketen:))))))))
Yinede gelen insanlara yani bayanlara güleryüzlü anlayışlı kibar yaklaşıyorum ya merak etmeyin inşalah menopozdan çıkarıcam bütün gayretimle:))))
oy ölecem yazarken aklıma bazıları geliyo gülüyorum yaaaaaaaaaa yazarken:))
hııı inşllah buraya yazdıklarımı okumazlar dusun :))
Atakan bey sizede çok teşekkür bizi böle şeker cici gücel arkadaşlarla tanışma ortamı güzel bir çatı kurduğunuz için sizede komacan teşekkürler
Neseee ben gideyim bugün izinliyim aslında çok şee yazmak vardı ama zamanım az arkadaşlarla gesmelere gidicem hepinze hayırlı günler dilerim...:)
Alt 30-06-2008, 09:56 AM   #318 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
ZEYNEPAYY Nickli Üyeden Alıntı
Aslanlarım benm beee:))
Bir aslan miyav dedi minik kedi kükrediydi dimi:)))
Metin sen dünyanın bir ucunda olsan ve ben seni görsem yine konuşurum senle be kardeşim:))
eveeeeeeeet anca gelebildim çümkiiii işe başladıııım:))
bugün izinliyim şaşkın şimaniğim dünyaaaaaaaaaaaa güzelim tabe yaa her eve lazım benden dimi :))
ya şimdi nerden başlıcamı bilemiyorum çok kişi vardı o güüüün şaşkın herkesle tanışamadım konuşamadım ama harika bir gündü hepsi süpperdii teşekkür ederim hepinizize tek tek teeek:))
başta çılgın asiiii kediii iyiki geldin sensiz bi yanımız eksik olurdu inankiii pisim
hayal ablacım suzii sizi tanımak güceldi teşekkür..:)
keopss cınım kardeşim kusura bakma derslerini kaynattım az hakkını helal et :))
hani sana ve şimaniğime iş konusunda demiştimya böleee huzurlu bi işim olsun aman Allahım ertesi gün huzurlu rahat bi işim olduuu şok oldum Allahım ne temiz kalpliyim dimiiiiiiii wave :)))
Çiçeğim görüşelim sende her insanın hayatında olması gereken birisin :)
heleee o pamukkk prensesim varyaaa o mahzun dünya güzelim sana bişe sölimi seni haketmeyene fazla değer verme kaybedersin..bırak denize gitsin hayatın güzelleşsin
Biraz yorucu bi iş ya bu kadın milleti ne zor bişemiş beeeeeeee dusun Olcay arkadaşım yani şimdi benim patronum oldu kendisi bana senin insanlarla aran iyi elektiriğin güzel seni halkla ilişkiler gibi bi bölüme bak dedi aman Allahım bazı kadınlar kabuuuuuuuuuus:))))))))
Burası bir bayan kuaförü anam bütün menopozlar ha buraya geliyo sanki yaaaaaaaa olcay gülmekten yerlere yatıyo yaaa sen ne sandın kolaymı bu kadın milletini diye Allah öteki cinse kolaylık versin haketen:))))))))
Yinede gelen insanlara yani bayanlara güleryüzlü anlayışlı kibar yaklaşıyorum ya merak etmeyin inşalah menopozdan çıkarıcam bütün gayretimle:))))
oy ölecem yazarken aklıma bazıları geliyo gülüyorum yaaaaaaaaaa yazarken:))
hııı inşllah buraya yazdıklarımı okumazlar dusun :))
Atakan bey sizede çok teşekkür bizi böle şeker cici gücel arkadaşlarla tanışma ortamı güzel bir çatı kurduğunuz için sizede komacan teşekkürler
Neseee ben gideyim bugün izinliyim aslında çok şee yazmak vardı ama zamanım az arkadaşlarla gesmelere gidicem hepinze hayırlı günler dilerim...:)
zeynepayy iş bulduğuna çok sevindim...
bu arada karakalem çalışmasınıda bırakma...
bak potansiyelini değerlendirmen için fırsatlar önüne çıkıyor
kaderde seni istediğin yöne sürüklüyor...
gördüğün üzere.....
sevgiler
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 10:39 AM   #319 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

ayy zeynebim çoook sevindim iş bulmana canım benim..Allah bu mutluluğunu daim etsin o kıkırdayan yüzün hiç solmasın çok teşekkür ederim canım benim güzel desteğin için,bende seni ,çiçeği,keopsu o gün yakından tanıdığım için çok mutluyum..bu dünyada az olan güzel insanlarsınız
kuaför anılarını bekliyoruz bak gülelim biraz dimi amaaa lütfeeenn
öpüyorum canım
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 12:03 AM   #320 (permalink)
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough

zeyyyynep çizsene hadi yaw ama bu sefer beni bulaşık yıkarkene çizme
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks