Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/)
-   -   HAYATIM DEĞİŞTİ İSTANBUL ADALAR FEST 2011 ;) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/istanbul-bulusmalari/619867-hayatim-degisti-istanbul-adalar-fest-2011-a.html)

maviinci 10-10-2011 08:12 PM

HAYATIM DEĞİŞTİ İSTANBUL ADALAR FEST 2011 ;)

Anmelden | Facebook

Evet arkadaşlar konu gayet açık ;) ayrıntılar bu hafta içinde belirlenecektir.. Sevgiyle duyurulur :) y789 y789 y789

azraist_24 10-10-2011 08:21 PM

Cevap: HAYATIM DEĞİŞTİ İSTANBUL ADALAR FEST 2011 ;)

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808614)
Anmelden | Facebook

Evet arkadaşlar konu gayet açık ;) ayrıntılar bu hafta içinde belirlenecektir.. Sevgiyle duyurulur :) y789 y789 y789

Katılım 1 :=)

Ayrıca bir dip not ekleyelim:
Hava muhalefetine aldanmayalım anında itina ile plan değişikliği yapılabilirsevincli

Yeter ki buluşmayı becerelim:zpzp:

maviinci 10-10-2011 08:47 PM

Aynen, bilumum cafe, pastane, hatta muhallebici kapatılabilir :D :D

azraist_24 11-10-2011 05:44 AM

Alıntı:

maviinci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808617)
Aynen, bilumum cafe, pastane, hatta muhallebici kapatılabilir :D :D

Ebru hanım sağolsun, biraz tavsiyede bulundu. Yazıyorum:

1-) Yeni yağmur yağdığı için toprak ıslaktır, Pazara kadar kurumayabilir. Ama kuruya da bilir :D Kurumazsa kapalı alana otururuz, tabi bulabilirsek :O ;)
2-) İçecekler oradan temin edilecek, içecekleri ben ve arkadaşım alacağız, gelen başka erkek olursa o da bize katılacak, tabii hamurişine eli yatkın değilse ;)
3-) Büyükada da Aşıklar parkı vardır tepede.. Yada Heybeliada da değirmen burnu. Ebru hanım bu iki yerden birini tavsiye ediyor, piknik için güzel, ideal olduğunu söylüyor. Ayrıca mangalda köftenin de harika gideceğini söyledi, benim o yönde tecribem yok malesef :O ama tecrübeli biri varsa aramızda, mangalda köfte de yapabiliriz :D :D Çookk güzel olur :)

Şimdilik 3 kişiyiz, ama artacağımıza inanıyorum.. İyi ki varsınız :))f678h

maviinci 11-10-2011 08:05 PM

Ses verin milett!! YOK MU ARANIZDA DELİKANLI BAYLAR BAYANLARR?? YOK MUUUU KOCAAAAAA 15 MİLYONLUK İSTANBULDAN BİRKAÇ DELİ? YOKSA HEPİNİZ AKILLI MISINIZ? AKILLI OLMAKLA NE KAZANDINIZ BUNU KENDİNİZE SORUN, ALDIĞINIZ CEVAP SİZİ BULUŞMAYA GETİRİCEKTİR ;)

maviinci 11-10-2011 08:06 PM

GÜNCELLEME

SES VERİN MİLLLEEEEEETTTTTT!! YOK MU ARANIZDA DELİKANLI BAYLAR BAYANLARR?? YOK MUUUU KOCAAAAAA 15 MİLYONLUK İSTANBULDAN BİRKAÇ DELİ? YOKSA HEPİNİZ AKILLI MISINIZ? AKILLI OLMAKLA NE KAZANDINIZ BUNU KENDİNİZE SORUN, ALDIĞINIZ CEVAP SİZİ BULUŞMAYA GETİRİCEKTİR ;)

VOLEYBOL OYNARIZ BİSİKLETE BİNERİZ SONBAHARI YAŞARIZ. YAA,, HAYATINIZDA BİR KEZ DELİ GİBİ Bİ SONBAHAR YAŞAYIN, BİR KEZ YAA..

azraist_24 11-10-2011 09:09 PM

Burdan bişi çıkmıcak:=) Biz bakalım keyfimize:=)
yu89

zahid 11-10-2011 11:09 PM

Allah'ın selamı, rahmeti, bereket, ve ihsanı üzerinize olsun.Biraz sabırlı olun.Daha günlerden salı.Aynı Azimle yola devam.Bu sitenin geçen yıldan daha iyi olması gerekir.Daha iyi faaliyetleri olması gerekir.Bu konuda biraz daha cesaretli ve özgüvenle emin adımlarla yolumuza bakalım.Biraz daha cesaret görmek istiyorum;).Bana şimdi soru gelir Onun da yanıtını vereyim.Pazar günü biraz doluyum.Siz benim yerime de uygun ölçüde eylenin ;).Hayırlı akşamlar.

maviinci 12-10-2011 05:38 PM

Sağlık olsun kardeşim, sık sık buluşma yaparız zaten :) Hatta aylık programa bağlayalım, bi cafede otururuz, aramızda hoşbeş, söyleşi yaparız. Bu geleneksel bi hâl alır, bence gayet hoş olur :)

Pazar günü adalara gitmeyi planlıyoruz arkadaşlar, katılmak isteyene kapımız açık, bu sayede konuyu da güncellemiş oluyorum :D

davutby 12-10-2011 06:19 PM

gelmek isteyip de istanbulda olmayan bir çok kişi vardır muhakkak benim gibi..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:03 PM.