Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

Kelime Dağarcığını Geliştirme

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası Kelime Dağarcığını Geliştirme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız buldum buldum... eskiden kullandığım kelime ezber programını buldum... wave tavsiye ederim.. http://rapidshare.com/files/6018631/...erprogrami.CAB öncelikle indirdiğiniz programı açtığınız yeni bir klasörün içerisine alın.. sağ tıklayarak dosyaları buraya çıkart seçeneğine tıklatyın.. açılan dosyalar içinden yeşil soru işaretine tıkladığınızda program çaışmaya başlayacak.. kelimelerin olduğu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

Kelime Dağarcığını Geliştirme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-04-2008, 09:51 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Kelime Dağarcığını Geliştirme / kelime ezber programı

buldum buldum... eskiden kullandığım kelime ezber programını buldum... wave

tavsiye ederim..

http://rapidshare.com/files/6018631/...erprogrami.CAB

öncelikle indirdiğiniz programı açtığınız yeni bir klasörün içerisine alın..
sağ tıklayarak dosyaları buraya çıkart seçeneğine tıklatyın..

açılan dosyalar içinden yeşil soru işaretine tıkladığınızda program çaışmaya başlayacak..

kelimelerin olduğu bir liste çıkar ekranda..
o listenin üstündeki butonları inceleyerek gerekli ayarlamalarınız yapabilirsiniz..

program türkçe olduğu için gayet rahat kullanabilirsiniz..

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-04-2008, 02:08 AM   #12 (permalink)

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berk22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kelime Dağarcığını Geliştirme

yurtdisinda yasayan birisi olarak ingilizce ogrenmek isteyen arkadaslara en onemli tavsiyem duyarak ezberlemektir.

ekrandan okuyarak ogrenilen ingilizce kelimeler dogal olarak ingilizce bilmeyen kisinin ingilizcesiyle yanlis sekilde ezberleniyor.oysa bir cd oldugunu dusunelim bir ingiliz heater desin ardindanda turkce guzel sesli bir bayanda isitici desin ve cd de 1000 lerce kelime olsun surekli dinlendiginde 2 haftada tum kelimeler dogru soylenisi ve anlamlariyla beynimize kazinir.

benim sahsi fikrim her zaman duyarak ogrenmek en dogrusu.neticede kelimeyi sizin nasil soylediginiz degil ogrenmek istediginiz dilin konusanlarinin nasil soyledigi onemli.
berk22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2008, 10:56 PM   #13 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif__985 is an unknown quantity at this point

ingilizce ogretmenimiz bazen odev veriyodu.bir suru ingilizce kelime ve anlamlarını 5-1o defa yazdırıyodu ve bunu bi donem sonuna kadar tekrarladı.Ben oyle oyle ezberledim.zamanım oldugunda sozlugu actım ve karsıma cıkan sozcuklerin anlamına baktım tabi bu arada izledigim alt yazılı filmlerinde yeni kelimeler ogrenmemde katkısı buyuktur.
elif__985 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 05:42 PM   #14 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

bir program da benden. geçtiğimiz matr ayında nlp destekli ingilizce öğrenme programına kayıt oldum. devamında pekiştirmek için zaman zaman bu programı kullanıyorum. evde de bir programı var. chip dergisinden aldım. onuda upload edip linklerini veririm.

şimdilik learn word: http://depositfiles.com/files/5036542

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-04-2008, 06:09 PM   #15 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

çok teşekkürler mumin.okan ellerine yüreğine sağlık
Alt 04-05-2008, 12:19 PM   #16 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

kelime ezberleme programı

http://depositfiles.com/files/5135103

bir öneri. olurmu bilemem ama mantığımla örtüşen bir durum. bu programda sadece kelimeler ve anlamları yan yana yazıyor.indirdiğinizde göreceksiniz. bu kelimleri üşenmeden subliminal flash ile örtüştürmek aklıma geldi. bilinç altına gönderme işlemi. ne olur ne olmaz işim pir'i olan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2008, 07:17 PM   #17 (permalink)
GMA
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GMA is an unknown quantity at this point

Kelime ezberleme tekniklerini kullanıyorum . Yani resimli bir şekilde kelime için hikaye uyduruyorum. Hazır uydurulmuşlarını ezberlemek daha kısa zaman alıyor tabi, günde 100-150 kelime rahat ezberlenir bu yöntemle hem de unutması da zor.
Ayrıca ekleri ve kökleri bilmek de işe yarıyor. mesela tom parçalamak a da başta olursa olumsuzluk yapar atom parçalanamaz anlamına gelir. öğrenilen kelimenin cümlede kullanılması da gerekir böylece anlamı ve sıfat mı zarf mı fiil mi daha rahat ezberlenir. mesela bir kök öğrenildi bunun aynı zamanda sıfat zarf halleri de öğrenilebilir. Hikaye şiir okumak da işe yarar.
GMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2009, 10:57 PM   #18 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

Alıntı:
SUMBUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aklima gelen bunlar.
mesengere ve skype yi bunun icn kulanin ingilizce konusan bir suur insan var deneyin konusmayi yazin sacma sapan olsun siz genede yazin birseyler.karsinizda ki ingilizce bildigi iicn o farkinda olmadan ogretecektir zaten size.bu arada biraz konusuyorum aslinda ben diyebiliyorsaniz eger skype indiirn bilgisayariniza ordan tanimadiginiz insanlarla sesli konusursunuz.kazanacaklariniz var ama kaydbedeceginiz tek sey biraz zaman tabi eger bir insana hangi dilde olursa olsun merhaba demeyi kazanc sayarsaniz kaybedeceginiz hicbirsey yok zaten

birine onun dilinde merhaba demek guzel bir sey

biri bana benim dilimde dedigimde iicm sevinc doluyor cunku

aklima gelirse daha da yazarim
Sırf konuşmak için yahoo messenger ve icq yükledim,icqda kaç kişiye slam gönderdim bin türlü şebeklik yaptım hiç cevap gelmedi,hatta biri bana sex-business deyip küfür etti

Yahoo messngerda ise foto ve cam açmıyorsanız konuşmuyorlar,

Ya şöyle konuşkan,arkadaş canlısı,ben gibi dil öğrenmek farklı kültürler tanımak isteyen insanların olduğu sohpet sitesi veya programı önerecek var mı

Haaa bir tane Maltalı vardı,1 haftadır o da yok,bi o konuşuyordu zaten
Alt 22-06-2009, 09:40 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 61
19 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
weckldionisos is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kelime Dağarcığını Geliştirme

çok gariptir ki :

1) oyun oynayarak...
2) film izleyerek
3) en önemlisi ise şudur :ingilizce düşünmek
nasıl yani?

- girdiğimizi tünellerin en sonundan başa dönülen mısralar gibi,

ışıkmı?

weckldionisos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2009, 07:51 PM   #20 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gizci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kelime Dağarcığını Geliştirme

Ben ortaya yeni bir konu sunmak istiyorum; ingilizce olayında evde,kişisel tek başına çalışmak mı daha iyi? yoksa kursa gidip gelmek mi? daha verimli ben şahsen evde çalışıyorum kelime öğreniyorum fakat dilbilgisi açısından bir bilene danışasım çok oluyor.bu arada hikaye kitabı olayını denicem
gizci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil